Jump to content
Dogomania

Yorkomanka

Members
  • Posts

    2675
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Yorkomanka

  1. [quote name='jo_ann']Wyprowadzasz psa po 19 na ostatni spacer? i ma trzymac do 6? nie byloby najprosciej skrocic ten czas po prostu?:roll:[/quote] Czegoś tutaj nie rozumiem czy 7 miesięczny pies nie wytrzyma tych 11 godzin skoro mój 4 miesięczny wytrzymuje czasem nawet do 9? Kiedy jesteśmy w domu wychodzę z nim ostatni raz o 20 i wytrzymuje do 7-8 - mógłby spać nawet dłużej ale ja wychodzę do szkoły a kiedy jesteśmy u babci o 19 i najwcześniej o 9. Szczniakowi tylko 3 razy odkąd u mnie jest zachciało się w nocy.
  2. Ja nie lubie wszystkich psów ze spłaszczoną mordką charczą jak stare silniki :cool1: Nie podobają mi się też rozszczekane, strachliwe pseudo yorki - najczęściej wzrostu mojego 4 miesięcznego szczyla:angryy:
  3. [quote name='Kaidar']u mnie jest ten sam problem: mój wyjazd na studia...[/quote] A u mnie nie :) psiak jedzie ze mną
  4. [quote name='Phate'] lepiej uciekac niz oddawac, wtedy ma sie przerchlapane :D[/quote] Tak jak mój:evil_lol:
  5. Moje psisko nazywa się Odi na cześć psa z Garfielda. Nie mogłam zdecydować się na żadne imię, aż pewnego razu leżałam sobie na łużku u mojej babci i nagle ,,spłynęło'' na mnie to imię:loveu:
  6. Yorkomanka

    Podklejanie

    [quote name='Gosierra']ludzie! po co męczyć psa, zaklejać mu uszy. zastanów się czy warto w pogoni za wystawami. jak widzę yorki wypapilotowane, pieski z posklejanymi uszami to nie mogę, aż mnie skręca. tyle tu pisze o dobrym obchodzeniu się ze zwierzętami, że warto pomyśleć czy my miłośnicy im krzywdy nie robimy takimi praktykami.[/quote] Czy ty aby troszkę nie przesadzasz? Psa to w końcu nie boli!
  7. [QUOTE][url]http://www.apteka-leki.com/photo/m_14914.jpg[/url][/QUOTE] może mi ktoś podać jakieś strony gdzie można to kupić? Bo u mnie ni ma.
  8. A mojemu psu po sprau z hery włoski zrobiły się suche i za puszyste:angryy:
  9. [QUOTE]Kuwetka i jeszcze raz kuwetka! Na dworze tyle bakterii:shake::evil_lol: [/QUOTE] A do tego piesek może się pobrudzić:shake:
  10. [QUOTE]zna różne polecenia [/QUOTE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=seagreen]Masakra!!! Chyba do tozu cię podam! Jak tak można męczyć psa, do tego jeszcze yorka uczyć?!:placz::angryy: Toż to barbażyństwo[COLOR=green]!!! [/COLOR][COLOR=darkorange]Takiego maluszka kochaniutkiego, piękniutkiego, słodziutkiego i wogule uczyć? Gdzie ty masz serce?[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [QUOTE]ja mam wyrzuty sumienia jak nie mam czasu żeby z Gracją pochodzić minimum tą godzinę po południu[/QUOTE] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=olive]Biedny ten twój pies przecież yorki wogule z domku nie powinny wychodzić ewentualnie w torebeczce a nie chodzić godzinę ty ją zamęczysz :-([/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti:
  11. Oduś ma białe kłaki na brzuszku i gdzieniegdzie na pleckach oraz juz prawie wybarwioną główkę
  12. A przed chwilą na spacerze dowiedziałam się że jestem głupia i psa męcze a dlaczego? A no dlatego że z nim uwaga[SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]...[/COLOR][/SIZE] BIEGAM [SIZE=2][COLOR=black]na krutkiej smyczy!!! [COLOR=darkgreen]No naprawde straszne nie? [COLOR=black]Trzymałam psa krutko[/COLOR] [COLOR=black]coby mi pod[/COLOR] [COLOR=black]nogi nie[/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]wlazł bo strasznie był nogawkami zainteresiony. Czy To tak trudno zrozumieć że jakby nie chciał biec to by się położył? [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  13. Jak ja uwielbiam kiedy ktoś mi bieże psa bez pytania na ręce a najlepiej kiedy jeszcze podrzuca do góry jak jakąś zabawkę:angryy: Albo nawet i z pytaniem ale nie zważająć na moje [SIZE=4][COLOR=yellowgreen]NIE!!!!!:mad:[SIZE=2][COLOR=black] a potem jeszcze nie chce oddać:angryy: k*****y można dostać tymbardziej że moje psisko boi się kiedy ktoś obcy bieże go na ręce. Jeśli dalej tak będzie to będziemy mieć piękną agresyjkę lękową:angryy: Na razie mała pchełka tylko ucieka ale co będzie za kilka mieśięcy?:placz:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  14. :placz:kurde wyszłam z psem na spacer a wruciłam z jakimś mokrym szczurkiem:-(:shake::mad:
  15. Ślicznotka:loveu: prawie caluteńka czarniutka:loveu: Mój jak miał 8 tyg już miał złote odrosty:razz: Z jakiej hodowli jest sunia?
  16. Godzina 20 - wracamy do domu, idzie grupka 5 dziewczyn. Oczywiście tradycyjne titane, cimkanie, dziamganie - jednym słowem zachwycanie się pieskiem bo on taaaki słodzitki, malutki i schrupać go można:loveu:. Jedna z dziewczyn już kuca z wyciągniętymi łapskami. Ja odciągam psiura i idziemy dalej - nie udało się psiaczka dotknąć:p. Z daleka słysze: ,,Jak ona go ciągnie!:angryy::mad: Tacy nie powinni mieć psów!'' inne sytuacje: Jejciu jaki ty biedniutki jesteś ciągle na smyczy chodzisz! F: Nie ciągnij tak tego psa! Nie szkoda ci go? Ja: Nie! F: To po co go brałaś?! Dodam tylko że wcale nie znęcam się nad psem - nie będę go brać na ręce na siroidku ulicy;)
  17. Witamy sobotnio porankowo!:multi:
  18. [quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#48d1cc]już codzienne czesanie to wyzwanie dla nas bo mała cholera ma chyba ADHD bo nie usiedzi na miejscu chociaż lubi czesanie :loveu:[/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=olive]Wiem coś o tym, moja mała cholera też się nie daje czesać - nie lubi tego dlatego czeszę go kiedy spi.[/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#4169e1][COLOR=olive]2.20 kg:crazyeye: mój mały waży 1kg[/COLOR] [/COLOR][/FONT]
  19. Ale on jest duży:loveu::crazyeye:, cyba 2 razy taki jak Odi:-o. Ile on ma wzrostu?
  20. [IMG]http://i32.tinypic.com/5lpg6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/5vqget.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/5eify8.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i31.tinypic.com/nn85mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/abtkkw.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2s0b5fs.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/fnd72v.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/jkzrxj.jpg[/IMG]
  22. [SIZE=3][COLOR=olive]Witamy wtorkowo wieczorkowo![/COLOR][/SIZE] [COLOR=sienna]Wizyta u ,,kuzynka'' [/COLOR][SIZE=4][COLOR=plum]Urwisa [SIZE=2][COLOR=purple]zwanego również [SIZE=4][COLOR=orange]Niuśkiem[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i29.tinypic.com/2vsow1i.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2zi7hjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/6psx3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2uz8enm.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/14d287c.jpg[/IMG]
  23. co porawda nie allegro ale to mnie rozwaliło [quote]Yorki MIX z Pinczerem - szczenięta 9 tyg, zaszczepione i odrobaczone, odchowane na najlepszej karmie Royal Canin Starter, wychowane w domu, bardzo wesołe i towarzyskie. Szczeniaczki obecnie są czarno podpalane, włos zaczyna im rosnąć choć mogą nie uzyskać włosa do ziemi. Są owocem mezaliansu naszej 100% rasowej suczki York MINI i Pinczera od sąsiada. Do sprzedania 2 suczki i 2 pieski. Starannie odchowane i wypielęgnowane. Więcej zdjęć wyślę na maila ! TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ NIE POWTÓRZYĆ! Nie stać CIĘ na YORKA MINI za 1000 zł ??? Możesz dać dom jednemu z naszych rozbrykanych PÓŁ YORKÓW :) [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/be/2b/0d-main.jpg[/IMG] mama [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/be/2b/0d-thumb.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/be/2b/0e-thumb.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/be/2b/0f-thumb.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/be/2b/10-thumb.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/be/2b/11-thumb.jpg[/IMG] [/quote] [B][COLOR=DarkGreen]Nie wklejamy linków do aukcji psów nierodowodowych. Najlepiej skopiować część ogłoszenia bez wszelkich danych sprzedającego. Magda[/COLOR][/B]
  24. już wimiziany.
×
×
  • Create New...