Jump to content
Dogomania

Yorkomanka

Members
  • Posts

    2675
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Yorkomanka

  1. Witam!:bye: Córcia ma tak dużo zadane w 4 klasie?:mdleje: Ja jestem w 2 gim i prawie nic nie robimy:lol:
  2. [QUOTE]Cena: 9 500,00 zł [B]Ogł. z dnia:[/B] 2009-12-28 yoreczki śą odrobaczone i zaszczepione,posiadają książeczki zdrowia.rodzice są koloru czarno złote,waga mamy 1,6kg taty 1,1 kg rodzice do wglądu na miejscu,więcej informacji pod nr.tel.0694897973 [/QUOTE]Spadłam z fotela
  3. [URL="http://i45.tinypic.com/2gtatuc.jpg"][IMG]http://i45.tinypic.com/2gtatuc.jpg[/IMG][/URL] co myślicie o moim kawależe?
  4. [quote name='Baski_Kropka']Jedna Pani powiedziała ze jak już zdechnie mam jej zostawić futro na dywan pod stopy GRRRRRRRRRRR[/QUOTE] Dywan?:angryy: ja bym jej dała dywan:mad:
  5. może mi ktoś napisać w jakie dni i o której godzinie leci?
  6. a na mnie ludzie dziwnie patrzą jak wychodze z psem bez ubrania kiedy jest - 2 i jojkanie jaki to piesek biedniutki i że powinnam mu ubranko kupić bo mu zimniutko. Natomiast kiedy jest - 15 i mam ubranego psa też jojkają bo yorek zimą to wogule do kuwetki powinien robić:puppydog::angryy:
  7. Czy u was też jest tak zimno? u mnie jest - 15 :-( i mój matołek nie chce dopki z domu ruszać:angryy:
  8. mój szczyl też przestał rosnąć w wieku 5 miesięcy
  9. a co myślicie o wypuszczaniu dziecka z psem którego nie może utrzymać i jest ciągnięte do karzdego psa?
  10. Tincha to duża agresywna do wszystkiego co się rusza kundlica (mix bernardyna)
  11. nie mam koleżanki z amstafem :( ale pożycze Tinuche od babci
  12. To ma 3 może 4 lata a rodziców to po prostu bawi:angryy:
  13. W moim bloku mieszka jedna taka dziewczyna która nie daje mi normalnie żyć. Wiem że to jeszcze małe dziecko i nie za dużo rozumie ale mam ochotę urwać jej łep jak ją widze:angryy: Nie moge wysikać szczeniaka pod blokiem bo zaraz go woła, cmoka na niego, cały czas za nami łazi. Wczoraj nie mogłam do domu wejść. Staneła nam na drodze i nie dała psu przejść:angryy: musiałam go wziąść na ręce
  14. Dzieńdoberek ;)
  15. [IMG]http://i49.tinypic.com/2rddtvt.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ccwidx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/v60zrm.jpg[/IMG] [COLOR=paleturquoise]Śniek!!!!!!!!![/COLOR] [IMG]http://i45.tinypic.com/2gtatuc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/20ax89g.jpg[/IMG]
  16. zostaniemy, zostaniemy;)
  17. pixi jest zarombista! :)
  18. Hej Tofiś jest śliczny!
  19. - 20:crazyeye: o ja pier... witamy wieczorowo
  20. Boryska ucieło :( [URL]http://i49.tinypic.com/286tiet.jpg[/URL]
  21. [COLOR=darkgreen]Dusiak dzisiaj skończył 7 miesięcy!!! I z tej okazji będą foteczki!!![/COLOR] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Jest dopiereo 10!!! No! Daj mi jeszcze spać kobieto!:evil_lol:[/COLOR][/FONT] [IMG]http://i46.tinypic.com/21n2hir.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/25ulf20.jpg[/IMG] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Nie odsłaniaj tych okien! Okrutna jesteś! [/COLOR][/FONT] [IMG]http://i47.tinypic.com/42a9j.jpg[/IMG] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]Z Ratlerkiem Borysem[/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange][IMG]http://i49.tinypic.com/34xoro2.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange][/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange]A takie to małe było[/COLOR][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][COLOR=darkorange][IMG]http://i45.tinypic.com/eqzgx5.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT]
  22. znalazłam takie cóś [video=youtube;UVcQRknSmFY]http://www.youtube.com/watch?v=UVcQRknSmFY&feature=related[/video] a moje słonko najbardziej mnie rozsmieszyło kiedy wpadło do miski z wodą chcąc wskoczyc na fotel:p
  23. dzisiaj dowiedziałam się od pewnego pana że yorki żyją 5 lat xD
  24. witamy wieczornie
  25. kurna nie da się po ludzku naciskam ten obrazek wklejam adres i wyskakuje mi undefined będą linki [U][IMG]http://i45.tinypic.com/2njblnm.jpg[/IMG][/U] [IMG]http://i49.tinypic.com/ildtp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33oobrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1z67d5t.jpg[/IMG] dzisiaj nie dam rady wkleić więcej tinypic strasznie mi muli :(
×
×
  • Create New...