Witam,mam dwie pociechy-GHANA
w przejawach milosci-Ghancia,Nusia,Ghanusia
zalu,zlosci-Smoluch:loveu::loveu::loveu:,jakos tak z bajki Żwirek i Muchomorek nam zostalo:diabloti:
ANDZIA
w przejawach milosci-Dziunia,Andziula,Andziunia
zalu,zlosci itp Swinka,Biszkopt,Transformers(chodzi jak robot jak cos przeskrobie:loveu:)
POZDRAWIAMY!!!!!!!