Mi też się marzy wystawianie cudzych psów :<
Na razie dostałam pochlebne opinie o po klubówce pasterskiej w łodzi i zaczęłam kuszenie na forum szetlandzkim :)
Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
[quote name='Pointer11']Mam do zaoferowania na MP Pointera suke lub psa na sobote .;)[/QUOTE]
ej, to może odpuszczę sobie Shagga i wezmę?
Będę mogła sobie któregoś wstępnie zarezerwować? :D zobaczę jak byśmy współpracowały/współpracowali i podjęłabym decyzję? :)
Ja marze o weterynarii, matura za rok. Boję się matury strasznie.
Nie wiecie co z amtury na jakich uczelniach jest brane ? :)
Szczerze to interesuje mnie najbardziej Wawa, Wroc i Lublin. Do Olsztyna strasznie daleko i nie ma dobrego połaczenia pkp :<
Kurcze, rozwijajcie się, rozwijajcie, a ja do Was za dwa lata dołączę :loveu:
Byłaby możliwość czasem wpaść gościnnie na trening, jak tylko byłabym u babci w Lbl? Czyli okres okołoświąteczny! :)
[URL]https://picasaweb.google.com/104665173964338860052/CACPrzemysl4092011?authkey=Gv1sRgCOKPy-7y27WnygE[/URL]
można kraść z podpisem
[url]https://picasaweb.google.com/108987026336702147464/JuniorHandlingPrzemysl4092011r?authkey=Gv1sRgCPGhgLH149Steg[/url]
w powyższym jest MP.