[quote name='Aleksandrossa']
A z kicolem meeega urocze- tak się lubili czy udało się akurat złapać ich razem :cool3:?[/QUOTE]
uwielbiali się, niestety nie dane było im się cieszyć wspólnym towarzystem - Bax odszedł jak Esta miała 4 miesiące :(
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7786/dsc001372.jpg[/IMG]
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2323/dsc00081se.jpg[/IMG]
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/528/dsc00155mk.jpg[/IMG]
[IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4007/dsc00462t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2364/estaimiska.jpg[/IMG]