-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Czytałam, że Sucharek miał pojechać na miejsce Morgana. Nie pojechał? -
Nic nie zrobiłaś źle. Moje wszystkie aukcje zostały usunięte. Oczywiście poprosiłam o wyjaśnienia. Odpowiedziano, że ktoś zgłosił naruszenie zasad. Uważam, że robią to pseudohodowcy i rozmnażacze, którzy zgodnie z przepisami stracili prawo do handlu psami i lekkiego zarobku. W ten spsób chcą dokuczyć tym, którzy zajmują się działalnością charytatywną i ratują bezdomne zwierzęta. Trzeba szukać innych stron do ogłaszania. W jakiej miejscowości przebywa Shrek?
-
Itan, porzucony, niechciany, potrącony, smutny potrzebna POMOC!
maja602 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek. Będę zgladać do Itana. -
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
maja602 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Auraa podeślij link do FB Kropci bo nie możemy jej znaleźć. Może uda nam się rozkręcić. -
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
maja602 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aldrumka']mogę zrobić bazarek[/QUOTE] No to ja coś przygotuje na bazarek, tylko jak Ci dostarczyć? Napisz na PW. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
maja602 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Szafranek jest cudny :). Futerko ma piękne i gęste, ale jak pomyślę o 30-sto stopniowych mrozach to się boję o wszystkie zwierzęta przebywające na dworze. Jak patrzę na moje podkołdrowce i pomyślę o wiejskich psach na łańcuchach, o bezdomnych psach i kotach, o kotach dziko żyjących w osiedlach z zamkniętymi okienkami piwnicznymi .................serce mi pęka :([/QUOTE] Rada m. st. Warszawy uchwaliła, że koty dziko żyjące stanowią ekosystem miasta i należy im się ochrona. Wezwała do udostępnienia pomieszczeń piwnicznych. U mnie na osiedlu zostały porozklejane plakaty w tej sprawie i okienka zostały przez administrację otwarte. Oczywiście nie wszystkie, ale w każdym bloku jedno. Plakaty powinny być do pobrania w Wydziałach Ochrony Środowiska dla Dzielnic. Należy je dostarczyć do administracji osiedli i wspólnot. Mogą to zrobić pracownicy WOŚ ale może to zrobić każdy inny człowiek, tak jak ja. Poza tym trzeba takie koty dokarmiać. Szczególnie w zimę. Można zarejestrować się w WOŚ jako karmicielka, wyznaczyć rewir dokarmiania i ilość kotów, to wówczas dostanie się karmę. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
maja602 replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tego co pisze jaguska to jest poprawa. Sunia miała dużo szczęścia w tym swoim całym nieszczęściu, ze trafiła do jaguski. -
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
maja602 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Czy ta sunia jest na FB? Czy ktoś z Warszawy moze zrobić bazarek? Przygotuję fanty. Moja córka może zrobić jej watek na FB z podaniem konta, tylko potrzebna jest zgoda Fundacji VIVA. Mozna zrobić allegro cegiełkowe ale też potrzebna jest zgoda Fundacji VIVA. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Znam ten ból, ponieważ mam podobną sytuację, tylko że z kotami. Więc nie ma mowy o tym, żeby posłuchały komendy. Wobec tego Duni też będziemy szukać domu. No i oczywiście trzeba pomóc suni ze schroniska. Czy ona jest na FB? -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
maja602 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Biedny, obolały pyszczek ale już będzie dobrze. Czy wet zdiagnozował chorobę skóry? Co może być przyczyną? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']To moje tymczasy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216341-Suczka-zostanie-bestialsko-zamordowana.-DUNIA-już-w-DT[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219650-ON-ek-JESTEM-GŁODNY[/URL]-!!! Muszę zrobić porządek na pierwszych stronach wątków i porobić zdjęcia do ogłoszeń szczególnie ON-kowi, bo już przytył i ładnie się prezentuje. Jutro się za to wezmę. U mnie nie ma miejsca, bo mam tylko 2 pokoje. W każdym pomieszczeniu mam jakiegoś zwierzaka. W dwóch pokojach mam 6 swoich psów, w kuchni Dunię, bo jakoś Tosia nie może się do niej przekonać i ciągle ją atakuje, a Dunia wtedy kuli się i sika ze strachu. W łazience siedzi kot, który nie lubi psów z wzajemnością. W kojcu siedzi ON- ek, którego nie lubią moje psy. DOM WARIATÓW. Nie mam podwórka, wychodzę z psami na spacery. Jeszcze Atosek w płatnym hoteliku. Zrobiłam wyjątek, bo Kasia77, która go hoteluje jest wyjatkową osobą i pieniądze za jego utrzymanie przeznacza na swoje przygarnięte starowniki. Z resztą z 360 zł, które płacimy nie za wiele jej pewnie zostaje, bo to jest opłata z karmą, a Atos jest prawie 60 - kg psem. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja[/URL][/QUOTE] Istotnie jest troszkę tego towarzystwa. Poczytam o nich ale tak na szybko wydaje mie się, ze Atosek i Onek ( nie wiem czy ma imię ) mogą już iść do własnego domku. Dunia wydaje mi się wystraszona i chyba powinna nabrać więcej pewności siebie. -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
maja602 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale szukamy bezpłatnego domu tymczasowego dla wspaniałej suni, która w schronisku nie ma szans. Zajrzyjcie proszę. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221557-Kaleka-w-schronie-(((-POTRZEBNY-DT[/URL] -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
maja602 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam ale poszukujemy bezpłatnego domu tymczasowego dla sympatycznej suni, która w schronisku nie ma szans. Zajrzyjcie proszę. http://www.dogomania.pl/threads/221557-Kaleka-w-schronie-(((-POTRZEBNY-DT -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
maja602 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale poszukujemy bezpłatnego domu tymczasowego, najlepiej ew okolicach Grudziądza dla sympatycznej suni, która w schronisku nie ma szans. Zajrzyjcie proszę. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221557-Kaleka-w-schronie-(((-POTRZEBNY-DT[/URL] -
Odchuchany Harry znalazł dom!!! I ma już kilka Aniołów...:)
maja602 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Przepraszam bardzo ale poszukujemy bezpłatnego domu tymczasowego, najlepiej w okolicach Grudziądza dla sympatycznej suni, która w schronisku nie ma szans. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221557-Kaleka-w-schronie-(((-POTRZEBNY-DT[/URL] -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Toyota a może wyadoptować Twoje tymczasowe pieski? Czy one mają wątki? Czy są ogłaszane? Szukamy bezpłatnego domu tymczasowego dla wspaniałego pieska. Czy możeci jej dać imię!? Pisłam już chyba ze 3 razy. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Jakby było trzeba, to ja dla suni mogę wystawić allegro cegiełkowe, na pewno się kilkaset PLN uzbiera[/QUOTE] No pewnie, że trzeba.