Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. Co u maleńkiej? Czy jest poprawa?
  2. Najważniejsze, że Tosi nie grozi schron. Mam nadzieję, że trafi do dobrego domu. Gdyby została w rodzinie, to pewnie czasami by sie spotykała z dotychczasowymi właścicielami. Dla tych, dla których Tosi nie starczy, proponuję wątek szetlandy w potrzebie. Trzeba cierpliwie czekać na decyzję i oby była trafna.
  3. Skąd Ci usunięto wpisy? Ja piszę o allegro. Na temat usuwania Twoich wpisów przez moda nie mam wiedzy. Która menda gorsza? Trudno zmierzyć. Ja im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej cenię zwierzeta.
  4. Cały czas mam nadzieję, że w naszym kraju powstana takie patrole, które będą sprawdzały domy i warunki bytowania zwierząt. Takie lotne brygady. No i proszę, już jest chyba pierwszy ale mam nadzieję, że będzie więcej.
  5. Przed chwilą otrzymałam wyjaśnienia z allegro. Moje aukcje zostały usunięte, ponieważ ktoś zgłosił naruszenie. Kto mógł zgłosić naruszenie w przypadku aukcji charytatywny dotyczących adopcji? Moim zdanie Ci, którzy w wyniku wprowadzenia ustawy musieli przestać ogłaszać szczenięta, czyli pseudo.
  6. Przed chwilą otrzymałam wyjaśnienia z allegro. Moje aukcje zostały usunięte, ponieważ ktoś zgłosił naruszenie. Kto mógł zgłosić naruszenie w przypadku aukcji charytatywny dotyczących adopcji? Moim zdanie Ci, którzy w wyniku wprowadzenia ustawy musieli przestać ogłaszać szczenięta, czyli pseudo.
  7. Przed chwilą otrzymałam wyjaśnienia z allegro. Moje przypuszczenia się potwierdziły. Moje aukcje zostały usunięte, ponieważ ktoś zgłosił naruszenie. Kto mógł zgłosić naruszenie w przypadku aukcji charytatywny dotyczących adopcji? Moim zdanie Ci, którzy w wyniku wprowadzenia ustawy musieli przestać ogłaszać szczenięta, czyli pseudo.
  8. Przed chwilą otrzymałam wyjaśnienia z allegro. Moje aukcje zostały usunięte, ponieważ ktoś zgłosił naruszenie. Kto mógł zgłosić naruszenie w przypadku aukcji charytatywny dotyczących adopcji? Moim zdanie Ci, którzy w wyniku wprowadzenia ustawy musieli przestać ogłaszać szczenięta, czyli pseudo.
  9. No to istotnie stan jest poważny. Biedactwo. Myszko musisz być silna i walczyć.
  10. Ma ogłoszenia na kilku stronach, gdzie mam konta. W weekend będę chciała zarejestować się na gumtree i gratka. Na allegro już nie wrócę. Jest drogie i źle traktują klienta. Moje aukcje miały jeszcze 4 dni do końca, czyli czas kiedy oglądalność jest największa. Prosiłam, żeby zostawili do końca i więcej nie będę aukcji zamieszczać. Nic z tego. Odliczyli 20 zł. za 4 aukcje wyróżnione i koniec. Zakupy też ograniczę do niezbędnego minimum.
  11. Myszka jast na facebooku. Widzę, że szykuje się domek dla malutkiej. bardzo się cieszę. Poproszę córkę, żeby wkleiła link. Mam nadzieję, że Myszka wyzdrowieje. Taki malutki promyczek.
  12. Prawda, ale takze chcemy, zeby o tej sprawie tu na wątku nie zapomniano.
  13. Tak wiem. Podobno aukcje adopcyjne zgłaszają pseudo, jako naruszenie regulaminu. Draństwo.
  14. Wszystkie moje aukcje adopcyjne zostały usunięte. Szczylki cieszyły się bardzo dużuym powodzeniem. Było sporo obserwujących. Nie wiem czy sie kontaktowali ale mam nadzieję, ze zapamiętali nazwę fundacji.
  15. Przypomnij się Milka. Mało osób tu zagląda.
  16. Wczoraj usunieto pozostałe moje aukcje, które dobiegały końca i oglądalność była duża. Proponuję dogomaniakom przeniesienie się na inny portal ogłoszeniowy np. gratka.pl. Tam jest specjana grupa zaadoptuj zwierzaka.
  17. Allegro usunięte. Nie wiem czy osoba, która obserwowała aukcję zapisała kontakt. Allegro usunęło wszystkie moje aukcje.
  18. Czy są jakieś nowe wiadomości odnośnie ustalenia własciciela Ody?
  19. Niestety ogłoszenie Mikusia z allegro zostało usunięte. Mikuś cieszył się dużym powodzeniem. Czy ktoś o niego pytał? Obserwowały go chyba 3 osoby. Nie wiem czy zapisały kontakt. Zostały tylko ogłoszenia na stronach adopcyjnych. Nie wiem jakimi słowami określić to, co robi allegro z aukcjami adopcyjnymi. Kazali mi się przenieść na tablica.pl. Nie robiłam tam jeszcze ogłoszeń.
  20. Witam z rana małą Myszkę. Czy ona jest na facebooku?
  21. Są bardzo towarzyskie ale takze bardzo zazdrosne.
  22. [quote name='CatAngel']Allegro [COLOR=blue]W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem.[/COLOR] [COLOR=blue] Niedozwolone jest również zamieszczanie w opisie oferty sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami.[/COLOR] [COLOR=blue] Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl na warunkach ujętych na stronie:[/COLOR] [URL]http://tablica.pl/pomoc/oferty/zmiany-dotyczace-zamieszczania-ogloszen-w-kategorii-zwierzeta/[/URL] [COLOR=#0000ff]Opłaty za usunięte aukcje zwracamy proporcjonalnie do czasu, przez który aukcja była widoczna w Serwisie.[/COLOR] Na Allegro nie można już dodawać ogł dotyczących adopcji zwierząt :( Czy to prawda że Tosia ma dt ?? Edit: [URL]http://www.facebook.com/events/279002442155122/[/URL] tutaj Alicja zrobiła fb[/QUOTE] Tak przysłali mi takie wyjasnienia. Ja oczywiscie napisałam co o tym myślę. Przede wszystkim powinna być podgrupa ogłoszeń o adopcjach. I do tego tańszych o 50%. Po drugie niech zwrócą większą na pseudohodowle bo to będę tropić i zgłaszać. Zobaczymy co mi odpowiedzą.
×
×
  • Create New...