Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Mam nadzieję, że tam, gdzie jest, ma lepsze warunki niz we Wrocławiu - chociaż to też. tylko schronisko. Iza K. z Wrocka to ja, Mruczka - piszę to dlatego, ze deklarowałam comiesięczne wpłaty i zeby nie było, ze na deklaracjach się skończyło ! ;)
  2. Biedny, biedny pies :placz: ! Jakie warunki są w tym hotelu ? Czy będzie miał lepiej niż w schronie ? Czy będzie go ktoś tam głaskał, odwiedzał ??
  3. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz ; jakis czas temu wpłaciłam stówkę na utrzymanie Atosa - pieska onka, który miał być odebrany nieodpowiedzialnemu właścicielowi. Ponieważ akcja odbicia psa się nie powiodła i na razie nie zanosi się na jej powtórzenie, to ( jeśli gosikf&dogs się zgodzi) można by te pieniądze wykorzystać na opłatę hotelu dla Szakira, który wsparcia potrzenuje na cito.
  4. Gosikf & dogs, mam serdeczną prośbę : pamiętasz, przekazałam 100 zł na pomoc w utrzymaniu Atosa, gdyby akcja jego utrzymania się powiodła. Ponieważ nie ma na to na razie widoków, proszę, przekaż te pieniądze na bardzo potrzebującego [B]już [/B]wsparcia Szakira/Szafira . To jest psiak ze żle zrosniętą łapką, który został zwrócony z adopcji i w trybie awaryjnym przewieziony do hoteliku, na który nie ma środków. Sprawę prowadzi xmatrix.
  5. Czy wiadomo, dlaczego pies został zwrócony z adopcji ??? Z tego, co pamiętam, nie była to adopcja spontaniczna - osoba, która miała go wziąć, miała czas na przemyslenie sobie sprawy. To ja deklaruję co miesiąc 50 zł na hotelik dla pechowca.
  6. Który to piesek taki pechowy ? :shake: Czy ma miejsce ( i opłaty) w hoteliku ? Nie działa u mnie wyszukiwarka, więc pytam na wątku Rudzika.
  7. Założyłam zlecenie stałe dla Rudzika - 50 zł 30-tego każdego miesiąca.
  8. Bardzo, bardzo się cieszę. I mam nadzieję, że - po wygłaskaniu - zmienią mu imię :cool3: !
  9. Czy w związku z deklaracją baldek potrzebne są jeszcze wpłaty na Rudzika ???? Też się zgłaszam, jakby co.
  10. W parku klecińskim przy każdym wejściu jest zakaz wprowadzania psów bez smyczy i kagańca :shake:.
  11. Świetne zdjęcia !!!! Panda jeszcze w zyciu nie miała takich portretów. Dzięki !!!!
  12. Dziękuję wszystkim za dzisiejszy spacer ! Panda leży plackiem, nie ma siły nawet jeść - tylko pac pac ogonkiem - dziękuje równiez za towarzystwo :-) !
  13. Będzie i Panda (ze mną) :lol:
  14. Ponieważ jeden z moich podopiecznych właśnie znalazł dom, deklaruję 50 zł /mc na hotel lub jakiś tymczas dla Dextera. Jakby co, to proszę o nr konta.
  15. W niedzielę o 15 to świetna pora - jakby komuś pasowało, to byłoby super !!!! Będę z moim niekonfliktowym pieskiem na spacerze w parku grabiszyńskim w niedzielę na pewno. gdyby ktoś z dogo chciał sie przyłaczyć, to poczekam jakieś pół godziny na mostku nad Ślężą ( Niagara ????) , bo to bardziej przyjazne miejsce - dla psów of kors - niż pętla z tramwajami i autobusami.
  16. Teraz tak długo jasno - może dałoby się trochę później, porą popołudniową - w sobotę ????
  17. Jeśli trzeba, to deklaruję stówkę. Poproszę nr konta na pw.
  18. Też zagłosowałam ! Pałka i Magdę spotkałam w niedzielę 26 kwietnia wieczorkiem w lecznicy na Ślężnej - byli wyciągnąć wenflon z łapki. Pałek dał się pogłaskać i patrzył bardzo bystro - kto by pomyslał, ze to już niedługo... :-(
  19. Przelałam własnie stówkę dla Łajki. Głaski dla suni !
  20. Czy coś wiadomo o uciekinierze? Gdyby Nevis wiedział, ile osób się o niego martwi, w te pędy by wrócił !
  21. Biedna Ulv - przeżyli razem kawał zycia. Bardzo współczuję.
  22. Poproszę o nr konta, na które można wpłacać na Łajkę. Śliczna jest. Informacji o niej trochę mało - co lubi, co porabia, jak dogaduje się z psami.
  23. Wiem o czym mówisz, też się martwię, Ale jeśli tylko nie zdarzył mu się jakiś wypadek, to sobie radzi - jest ciepło, a w końcu całe życie (chyba) spędził łażąc jako bezdomny (czy wg Nevisa - wolny) pies.
×
×
  • Create New...