Jump to content
Dogomania

*anusia&ajlu*

Members
  • Posts

    2651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *anusia&ajlu*

  1. [quote name='dOgLoV']To jak tak lubisz siedziec w nocy to moze idz dzisiaj i jutro za mnie na nocke :evil_lol:[/QUOTE] o jak ja uwielbiam nocki w mojej pracy, ogloszenia dla pieskow przewaznie w necie robie:) bo malo dzwonia prawie wogole i tak mija 8h;) [quote name='sunshine']No to ładnie roboty masz przy tych klatkach:P... Ja miałam do maja 2 koszatniczki. W ogóle maj był dla mnie końcem i początkiem wszystkiego. Odeszła moja 16letnia sunia;( moje kochanie najdroższe i zaraz po niej obydwie koszatniczki (też już koszowe staruszki) ale jednocześnie urodziła się Shira... moje światełko w tunelu:)[/QUOTE] tez mialam kosze jedna odeszla ze starosci druga z tesknoty:( roboty na kilka minut ale zawsze to robie godzinami bo daje sie wylatac gryzonia w wannie, bo od kiedy mili w domu zadko kiedy biegaja po pokoju ja mialam taka pustke jak moj Dedus odszedl w trakcie ataku padaczki:( i po niecalym miesiacu wzielam tego szalenca Ajlu:D [quote name='Cavy']witamy sie gaduły, co ciekawego powiecie [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] ?[/QUOTE] jakie gaduly:D a w pracy tez caly czas gadam bo siedze na sluchawkach w call center i lubie gadac :D dzis na nocnym spacerku uczylam Ajlu osemki robic, pies taki najarany ze prawie mnie przewrocila ale juz prawie umie :) tylko te jej adhd nie pozwala sklecic tego spokojnie i starannie, zawsze cos innego zainteresuje ale po slowie NIE dokonczy ladnie :)
  2. haha jaka szyja :D [URL="http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/maluchy122.jpg"]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/maluchy122.jpg[/URL] takiego Morganka moglabym miec, cudooo!!! :loveu: a reszta psiakow gdzie sie podziala;) foteczki poprosimy dla przypomnienia:D
  3. moja kochana ciapa, ona jest takim grzeczny psiakiem:loveu: a jaka piekna i madra...szkoda ze sama siada jak moja Ajlu:) [URL="http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d8847fac7c93893b45a24b0a525dd.jpg"]http://www.fototube.pl/pix/img9/org/d41d8847fac7c93893b45a24b0a525dd.jpg[/URL] jaki wyluzowany:D [URL="http://global.images8.fotosik.pl/234/37e4c0ca9a635b93.jpg"]http://global.images8.fotosik.pl/234/37e4c0ca9a635b93.jpg[/URL]
  4. a nie ma za co przepraszac nie strzele focha;) :D
  5. no to poprosze troche glosnie:D [B]DAWAJ FOTECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] :D hihi
  6. ja tez mam wplaty stale co miesiac 15zł, a w rozliczeniu jest ze wplata30zł w pozostalych;) mi to nie przeszkadza ale byloby jasniej;)
  7. no to 3mamy kciuki za sterylke;)
  8. oj Martynko ja caly rok zabezpieczam moje zwierzaki na kleszcze w zime zadziej je psikam ale sa chronione, pracowalam w schronisku i wiem ze sa caly rok czasami psy sie pojawialy z plaga kleszczy, ja tez raz na wiosne mialam, dlatego wole zapobiegac:/ tez tak mysle ze sie kochaja ale Ajlu sie do tego nie przyznaje:D zazdrosna o kota niesamowicie, ale i tez duzo jej pozwala... ja w nocy codziennie siedze lubie:D
  9. [quote name='sunshine']hehe , że Shirka w miejscu?:D[/QUOTE] jak dla mnie cud warto zatrzymac se taka fotke, zadko kiedy mozna taka obejrzec w wykonaniu Shiry:loveu::D
  10. jak dostaliscie obroze to chociaz 1 foteczke poprosze:D brudasek :loveu:
  11. to czekam do niedzieli :D a przy okazji mizianko dl Basterka i gryzoni;)
  12. wszystkiego naj Kovu, i 100latek:loveu: powiem wam ze te dropiate sa szalone, tez tak mialam z Ajlu ale wyrosla juz z tych gryzien :D
  13. ja tez kliknelam, i tak cichutko poprosze duzoooooooo foteczek foksia:loveu:
  14. na szczeniecej??? to ile on ma miesiecy? juz na doroslego wyglada, to on jeszcze urosnie?? malutkie i tak kruszynki z nich;) moja Ajlu za to jest na Animodzie i suchym purina, kot za to na royalu, no i gotuje im;) a Ajlu dostaje czasami karme dla seniora bo ma problemy z trawieniem i musi dostawac lzejsza karme,a kot to zarlok;)
  15. i juz ostatni dubel....
  16. dogo szaleje:crazyeye:
  17. ile dubli:angryy::roll:
  18. [quote name='dOgLoV']To by przynajmniej było widać ze się coś zbiera a nie pol godziny kucania a tu garstka jagódek :evil_lol: Nie no Qwendi jest bardzo łagodnym wielkopsem :evil_lol: no ale ta marchewka leżała tak sama i tak się na nią kusząco patrzyła żę Qwendzia nie mogła odmówić sobie tej przyjemności skonsumowania jej :evil_lol:[/QUOTE] taa tylko szkoda za marchewki nie maja smaku jagod:D Qwendi lakomczuszka:D filmiki fajniutkie, malutka sliczna no i ten telefon z niej taka powazna robi:) Neron anielska cierpliwosc ma :loveu:
  19. S-W-I-Ę-T-O !!!!!!! [URL="http://i44.tinypic.com/91fjip.jpg"]http://i44.tinypic.com/91fjip.jpg[/URL] sie rozwalila:evil_lol: [URL="http://i43.tinypic.com/idzqqs.jpg"]http://i43.tinypic.com/idzqqs.jpg[/URL] a tak ogolem mam bardzo podobne lozko:)
  20. nie wierze ze ta kruszynka wazy 2kg, one chyba 2 razem tyle waza;) 70kg :mdleje: duzo je co? maly konik :D
  21. [quote name='Cavy']Szykuje się dla Was kolejny filmik. :eviltong: Chyba za bardzo Was rozpieszczam. :evil_lol:[/QUOTE] my lubimy takie rozpieszczanie:D a Mili przy Kundzi to wyplosz:D foteczki boskie, jak zwykle moje wysiadaja:evil_lol:
  22. moje nie maja, ale wiosna idzie i sniegu juz nie ma, wiec wysyp pierwszy zaraz bedzie..... a tak nie lubie tych pasozytow, nie wiem po co one istnieja!!! tylko choroby roznosza i wole zabezpieczyc
  23. Cavy przeciez to Filip brat Wiki, lubie czytac smski od Wiki jak Filip cos robi, spiewa, maluje, opowiada bajki, rymuje itd:D smiechowy, no i slucha sie Wiki:D hahaha Milego wieczorku rude:loveu:
×
×
  • Create New...