Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Mnie dopiero teraz trochę zaczęło wchodzić... Cudny Tof!
  2. Shel

    Ares...

    Cześć wszystkim! Bardzo dziękujemy za wpisy, ja wchodzę na dogo, jak już uda mi się wejść w jakiś temat to mogę sobie śnić o wysłaniu wiadomości... .masakra.... Teraz chodzi trochę lżej więc może coś się uda
  3. Super zdjęcia!! Wreszcie jakoś się dostałam i mogłam obejrzeć...
  4. Shel

    Ares...

    Wszystkie zaspy już podbiłem, czas na coś nowego... Obczajka [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0001-2.jpg[/img] Cel wybrany, łąka, czas podbić [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00022-1.jpg[/img] Wydaje się nie do przebycia [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00032-1.jpg[/img] Jednak dla tego specjalisty nie ma rzeczy niemożliwych [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00042-2.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00062.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00072-1.jpg[/img] Potem oczywiście papparazi, trza pozować [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00083.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00102-1.jpg[/img] E, nudne [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00092.jpg[/img] Idę sobie :lol: [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0025-7.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00212.jpg[/img]
  5. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04431.jpg[/url] ten aresiasty uśmiech... bezcenny ;)
  6. Shel

    Duffel

    [url]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S09Z9w7aDjI/AAAAAAAADfU/-ln-ZJe6PHM/s720/DSC05094.JPG[/url] haha, Duffel fajnie się uśmiecha :P Miłego wyjazdu!
  7. Super filmik,fajnie się bawią :)
  8. Shel

    Ares...

    [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0150-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0147-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0146.jpg[/img] Wam też tak chodzi dogo? ;/ (na poprzedniej zdjęcia.)
  9. Shel

    Ares...

    [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0155-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0154-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0153.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0152.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0151-1.jpg[/img] blaaaa blaaaa
  10. Shel

    Ares...

    Szlag mnie zaraz trafi... [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0020-10.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0162.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0159-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0157.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0156.jpg[/img]
  11. Shel

    Ares...

    Dziękujemy wszystkim! Kurde, dogo mi tak muli, że nic nie mogę zrobić.... :/ Tą wiadomość już 5 raz wysyłam.. ;/ [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0195.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0194.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0193.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0190-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0186.jpg[/img]
  12. Fajne! Ale i tak biorę żółwie :P
  13. Shel

    czarno-ruda galeria

    Trzymam kciuki za pomyślne zdanie egzaminu ;) A skąd jesteście? Tzn z jakiej części Śląska?
  14. Jak wyglądają te krowy? Co prawda zdecydowałam się na żółwie, aleee ]:->
  15. W takich warunkach trzymać psy... męczyć... Daria chodź ze mną siedzieć ;) :P
  16. W takich warunkach trzymać psy... męczyć... Daria chodź ze mną siedzieć ;) :P
  17. W takich warunkach trzymać psy... męczyć... Daria chodź ze mną siedzieć ;) :P
  18. hahaha ale pojechałaś :P
  19. SUper Milka i kolczyki! Ja zamawiam te z Aresem dzisiaj ;)
  20. hahaha: P Ucieknę im ;) :P
  21. Trudno ma pecha, jak mu coś nie będzie pasować, to będzie siedział na smyczy, skutkuje przy sprawie z przychodzeniem na zawołanie. Może w końcu pojmie swój los :P
  22. Ja zobaczę jak Ares będzie się zachowywał w stosunku do Roniego, mam nadzieję, że pozytywnie, albo chociaz ignorująco, jeśli tak to my też się piszemy na seterowy zlot. Takie rodzynki z nas będą :P
  23. Na każdego samca... Jakby rude się nie odwdzięczało tym samym to może jeszcze jakoś ;)
×
×
  • Create New...