-
Posts
2068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shel
-
[quote name='Onomato-Peja']Diana nie ma florala :P[/QUOTE] A dupa, nie znam się :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Cześć Cezuśki :cool1:
-
Dzięki za fotki :eviltong:
-
Fajnei jej w tym wzorku :) To jest Floral Rogza czy jakoś tak,prawda?
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL]http://img36.imageshack.us/img36/9499/1004279t.jpg[/URL] ale fajniusia :evil_lol:
-
cześć roślinki i Tosiaki :D.
-
[URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0735.jpg[/URL] o matko, ale słodziak! Ja to bym nie dała rady mając psa z takimi oczami :evil_lol:
-
Hejka :D. Dobrze,że chociaż intro działa :lol:
-
I gdzie te foty? :shake:
-
Cześć wieśniaki :eviltong:
-
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0019-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0027-8.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0028-7.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0030-3.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0031-2.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0032-7.jpg[/img]
-
Tak to chcieli foty, a jak są to nikogo nie ma :shake: [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0004-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0008-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0009-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0010-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0011-6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0101-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0102-2.jpg[/IMG] ehhh jeszcze niedawno omijał śmierdzące sprawy [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0107.jpg[/IMG] i... Ares rudzieje [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0108-2.jpg[/IMG]
-
Więc obiecane foty :] Bonusik [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0088-2.jpg[/IMG] i Ares [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0095-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0097-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0098-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0099-1.jpg[/IMG]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] bez tupnięcia nóżką się nie liczy :eviltong::eviltong: idę spać :) dobranoc :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] To f*** zamiast tupnięcia xPPP Ja też zaraz spadam :] -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Shel replied to Russellka's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Oczywiście że mogę zrobić, powiedz tylko w jakim chcesz kształcie i w jakim rozmiarze (średnica) ;) [/QUOTE] Dzięki! Kształt? Hm nie mam pojęcia, liczę na Ciebie, ale chciałabym aby fajnie wyglądało, taki motyw jaszczurkowy jak na obroży - GEKKO ROGZ [IMG]http://www.pookinuk.com.au/pookinuk/uploads/productImages/ROG-armed-resp-gekko-lg.jpg[/IMG] a średnica... hmmm, 5 ; 4,5 - coś koło tego może być ;) Wielkie dzięki! a w jakiej cenie ? Jakby tanio było, a miałabyś ochotę to jeszcze jeden by się przydał do hiltona pomarańczowego :lol:. -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zazdrościsz? mogę Ci przesłać listownie trochę zarazków ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ffcale nie zazdroszcze >foch małego dziecka:lol:< -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Zdrowiej żonko :cool3: Coś dużo osób chorych -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Shel replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Wow prześliczne są! Zrobiłabyś dla mnie? :oops: Za opłatą rzecz jasna :] -
[url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qg1096_DSC04481.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/ho2517_DSC04483.JPG[/url] ale jęzorek :D :loveu:
-
[quote name='madziulik_13']VIPeczku to kiedy mam się łaaadnie uśmiechnąć :evil_lol:?[/QUOTE] już możesz mi przesłać to systko :evil_lol: Jesteś blisko w kolecje, już wcześniej Cię ustawiłam, ale dobra jestem dla Was! :eviltong:
-
[quote name='bianka19']Siemanko Aresiaki :) Kiedy foty? :razz:[/QUOTE] Hej! A jutro :cool3: