Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. [quote name='Berneska']dobrze prawi! :evil_lol::p[/QUOTE] Zgadzam się :evil_lol:
  2. Ale ładne intro, ciekawe kto robił :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Shel

    Ares...

    Jaa, ale ten czas szybko leci... Stuknęła mi już kolejna łapka :evil_lol::evil_lol: Mam dla Was coś na poprawienie humoru [url=http://www.youtube.com/watch?v=ZO8iMwXGI9U]YouTube - Mam Talent-Donal Tusk (parodia)[/url] :evil_lol::evil_lol:
  4. Cześć brodacze :D. To czekamy :loveu:
  5. Cześć Tośki :D.
  6. Czyli jednak ON'ek :cool3::cool3::cool3: Btw witanko :) W naszej skopanej bandzie jest jeden członek i uznałyśmy, że powinnaś wiedzieć :diabloti::diabloti:
  7. Shel

    Ares...

    [quote name='Berneska']to trzeba jakieś pomoce naukowe mieć pod kartką :evil_lol: co do kongo to jeszcze ląduje u sąsiadów XD czekamy na coś nowego! :eviltong:[/QUOTE] Hmm, nie wiem kiedy coś nowego, w domu nienawidzę focić, a pogoda dupiata, z resztą aparat rozładowany :evil_lol: co do jumpera to nasz u sąsiadów jeszcze nie wylądował :diabloti: [quote name='agaciaaa'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0004-5.jpg[/URL] fajnie mu w tej chustce :lol:[/QUOTE] dziękujemy :] [quote name='Ania!']Fizyka i chemia to dla mnie czarna magia i własnie dlatego nie mogłam na weterynarię iść :shake:[/QUOTE] Na razie fizyka nie jest aż taka zła... Chemia jest debilna, ale to też zależy od nauczyciela... Ja spadam zaraz kuć na biolę i fizykę >w mniejszym stopniu< i czytać Krzyżaków. Żeby się wyrobić to muszę dziennie lecieć po 80 stron :roll::lol:
  8. Ona jest bardzo podoba do suki mojej koleżanki :]
  9. Cześć Wam. U nas też leje, ale na spacerze juz byliśmy :evil_lol::evil_lol:
  10. Shel

    Diana :)

    Świetnie jej w tej obroży!
  11. hej Wam Capriki ;) U nas cały czas pada, właśnie wróciliśmy ze spacerku, cali mokrzy i siadam za chwilkę do lekcji :placz:
  12. Świetne to graffiti!
  13. Ładnie Tofowi w takich kolorach :razz:
  14. U nas też leje, leje, leje, właśnie wróciliśmy ze spaceru cali mokrzy :loveu: A co do Twojej piesy - extra [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG]:cool1:
  15. SUPER! STO LAT! :biggrina::shiny::scream_3::lol!::sg168::ylsuper::bigok::BIG::new-bday::laola::cunao::drinka::beerchug::popcorn::drinking::drink1::pepsi::knajpa::tort::bday::thumbs::jumpie::modla::sweetCyb::klacz::Rose::Cool!::smilecol::laugh2_2:
  16. [quote name='CaneSs']Mhm, powtórzę TATA ZABRAŁ APARAT :roll:[/QUOTE] Komórka :eviltong:
  17. Ale zajedwabiste!1
  18. [url]http://i37.tinypic.com/2056us7.jpg[/url] nochaaal :loveu:
  19. Shel

    Ares...

    [quote name='Infortune.']1. Któż normalny uczy się w wieczór przed dniem wolnym? :evil_lol: 2. Jak można nie zaliczyć BIOLOGII? :mad: :diabloti:[/QUOTE] Ale ja się dzisiaj nie uczę :eviltong: dzisiaj robię bannerki, jutro się uczęęęę. I jeszcze z fizyki, ale to łatwiejsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a z bioli wychodzi mi 2/3 :angryy: muszę poprawić dwa z kartkówki >jedna z najlepszych ocen w klasie z tej kart :diabloti:< i napisać sprawdzian na którym byłam nieobecna i 4 albo pińć będzie :cool1::cool1::cool1: Biola jest nawet ok, ale to co, jest na sprawdzianie bardzo mnie zaskakuje :evil_lol::evil_lol: [quote name='Berneska']odbijanie super :lol: tym bardziej od twardej nawierzchni, to nie wiadomo gdzie poleci i zazwyczaj ląduje na mojej twarzy :lol:[/QUOTE] ....albo na psim pysku :lol::lol: [quote name='Cavy']Biologia to taki fajny przedmiot jest, bardzo dużo sie można dowiedzieć, np. ja się dowiedziałam ostatnio, czemu nas skóra czasami swędzi. :lol:[/QUOTE] bu, my nie mamy takich >fajnych< rzeczy :placz::evil_lol:
  20. Shel

    Ares...

    [quote name='Berneska']ja rzadko używam go do tego po co jest przeznaczony :lol: raczej do aportu :D[/QUOTE] My też czasami, fajnie się odbija :evil_lol::evil_lol:
  21. Super filmik :]
  22. Shel

    Ares...

    [quote name='Ania!']Cześć Kochani, na dworze zimno i brzydko to sobie do Was przyszłam ;) Na wystawie w Katowicach Pepe może być wystawiany w klasie baby. Przypuszczam, że to nie szczy Twoich marzeń ale nie masz wyboru :evil_lol:[/QUOTE] Rozczaruję Cię - u nas mglisto, mokro i w ogóle fuuuj Oszz pech :evil_lol: [quote name='Berneska']Ale macie ładne kongo :-o Moje takie brudne i obżarte :lol:[/QUOTE] Witamy :] Się okaże jakie będzie po dłuższym użytkowaniu :diabloti: na razie chyba dostały go jakieś 10razy :razz:
×
×
  • Create New...