[quote name='Bartiśkowa_']haha świetne :roflt::roflt:[/QUOTE]
Też tak uważam :cool3:
[quote name='Infortune.']Dziecko nie wie co mówi. :shake: Fizyka lepsza od chemii i biologi? :crazyeye: :diabloti:
Dostałaś z dekla w głowę czy jak? :lol:[/QUOTE]
Fizyka o wiele lepsza :cool3: Własnie skończyłam kuć na biolę, idę znów z psem, wrócę - znów biologia, potem fizyka i Krzyżacy :placz:
Już prędzej z Jumpera niż z dekla :evil_lol::evil_lol: