-
Posts
2068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shel
-
Masz coś do niej :evil_lol::evil_lol:? do mnie?! Cielak cudny :loveu:
-
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0010-10.jpg[/IMG] :) pzdr :]
-
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0013-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0012-4.jpg[/img] fot P.W [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00122.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0011-7.jpg[/img] fot P.W [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00112-2.jpg[/img]
-
[quote name='Infortune.']U nas dziś pogoda była idealna na spacer, a ja co? Nie dość, ze mnie jakieś cholerne choróbsko bierze to jeszcze musiałam pisac wypracowanie. :mdleje: Cudownie. :lol: Bardzo fajne zdjęcia :p Ares przy Nelli wygląda jak taki kark- mały, gruby. :diabloti::lol:[/QUOTE] :shake: biedna sioja Spadaj z tą wagą już :eviltong:każdego się czepiasz :evil_lol: [quote name='Minerva'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0004-8.jpg[/URL] Ślicznie mu w tej chustce :loveu: :loveu:[/QUOTE] :cool3: [quote name='Chantell']heey! :D :D[/QUOTE] Hej :] [quote name='CaneSs']Heeeey! CO tam u was?[/QUOTE] Cześć, fotki na poprzedniej stronce :D.
-
Szkoda, że ja musiałam iść do szkoły, bo może byśmy się z Wami zabrali... Jakbyście pozwolili ;) A administracja jest tu [url]http://www.dogomania.pl/forums/36-Administracja[/url] temat o nowej dgm [url]http://www.dogomania.pl/threads/173932-Nowa-Dogomania/page71[/url]
-
super filmik (;
-
W Administracji jest wątek o nowym dogo ale Admini tam nie piszą z tego co zauważyłam... Ja się przyzwyczaiłam do nowych kolorów i zmian, forum chodzi szybko, jest ok ale to, że Admini tak podchodzą do sprawy jest niefajnie ;-)
-
:lol: skarpetki zjadł :lol: A klikjel bajdzio fajna zieć
-
[url]http://i46.tinypic.com/4khhj.jpg[/url] tutaj też fajnie wyszła :lol:
-
Przecudowna,jak zwykle :]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Shel replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Super fotki, a przygody nie zazdroszczę ;) -
[URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_1015.jpg[/URL] Ja na serio bym nie wytrzymała z tymi jego oczami:loveu:
-
[url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz169.jpg[/url] Piękniasta :]
-
1[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0005-5.jpg[/IMG] fot P.W [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0006-7.jpg[/img] fot P.W [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00072-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0007-6.jpg[/IMG]
-
Pomieszane fotki, jedne z dziś, inne sprzed tygodnia lub dłużej ;) fot P.W [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00022.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0002-2.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0003-10.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0004-8.jpg[/img] fot P.W [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00052.jpg[/img]
-
[quote name='CaneSs']Heyka!!! Suuuuuuuuuper fotki < 333[/QUOTE] Hej ;) Dziękujemy :] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Wam :multi::multi::loveu: iść ciągle iść w stronę słońca ;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140019.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Hej :cool3: dziękujemy ! [quote name='tonacja']Piękne jesienne fotki :) Widzę, że założyłaś stronę internetową ^^ ładnie, ładnie.[/QUOTE] Dziękujemy :] Cieszę się, że strona się podoba :] [quote name='Darianna']U mnie pogoda nawet nawet, ale co z tego, jak w tygodniu chłopaki wychodzą o 6 rano i 17 popołudniu - rano jeszcze ciemno, popołudniu już ciemno... Jedynie w weekendy widza świat w świetle dziennym...[/QUOTE] U nas pogoda bardzo fajna, zwłaszcza dzisiaj,chodziłam w samej bluzie. Ja ogólnie w tygodniu tez mam mało czasu, bo wracam 14-15 ze szkoły, padnięta... Ale na razie w szkole są olimpiady i często kończę o 12-13 :loveu: [quote name='Pestka']Do Was to się zawsze fajnie wchodzi, bo zawsze jakieś foty do oglądania są :cool3:[/QUOTE] To chyba dobrze? ;) [quote name='Ania!']Stronę masz świetną, też widziałam :D[/QUOTE] Dziękuję! [quote name='groszek83']No w końcu link zadziałał;) Ide oglądać.[/QUOTE] Zapraszamy częściej :]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[img]http://i.demotywatory.pl/uploads/1258408667_by_wiewioraozw_500.jpg[/img] Zastanawiałam się czy to nie Wy :eviltong: :evil_lol: -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Zapraszamy po grafike ;) -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
1 lepsiejszy ;p -
[quote name='Minerva']Łeee, u nas zimno i aż się chodzić po dworze nie chce :/ Foteki śliczne :loveu:[/QUOTE] Nie zazdrościmy pogody ;) A za odwiedzinki bardzo dziękujemy :]
-
[quote name='Minerva']Hej hardcory :evil_lol: Jak tam pogoda u Was?[/QUOTE] Hej :loveu: a pogoda u nas nawet ok. Wczoraj było trochę wiatru, ale dzisiaj już wcale :loveu: [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140018.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140017.jpg[/img] Koniec fotek z tamtego spacerku ;-)
-
CD fotek autorstwa wojtkadu [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140036.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140034.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140023.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140022.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140019.jpg[/img]
-
[quote name='zuza:D']I jak tam Krzyżaki?:diabloti:[/QUOTE] Muszę czytać 50 str dziennie :shake: dzisiaj przeczytałam 25 :evil_lol::lol: Strasznie nudne ;/ [quote name='madziulik_13']A hoj VIPowce :cool3: Co tam u Was ? :evil_lol:[/QUOTE] Hej Vipku :cool3: a po staremu :eviltong: [quote name='sunshine'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140034.jpg[/URL] tuptuś :loveu: Fajne tereny macie :loveu:[/QUOTE] [quote name='QQk']Co za zajefajne tereny na spacer[/QUOTE] [quote name='Minerva'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140023.jpg[/URL] Slicznie :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='Eriu']To te tereny spacerowe, o których kiedyś pisałaś? :)[/QUOTE] Tam akurat chodzimy tylko z Nelli, bo sama tam nie pójdę, bo od razu zginę :shake: :evil_lol: :lol: ale ogólnie to była droga z naszej miejscowości, do wiochy obok ;)