[quote name='NightQueen']szukaj ;)
Ja dziś miałam cudowna niespodziankę :loveu:
miesiąc temu zgubiłam ipoda. Wracałam z Danii i jakoś w drodze mi znikną, przegrzebałam samochód, wszystkie torby, swój dom, dom siostry, firmowy samochód siostry, nigdzie nie było, byłam pewna że wywaliłam go do śmieci :roll: nie przyznałam się mamie, to był prezent od niej, bo by mnie zabiła, więc już myślałam jak skombinować 500 zł na taki sam :razz: ale kasą teraz nei pachnę no i dziś, po miesiącu czasu się odnalazł :crazyeye: :loveu: moja siostra znalazła go w koszu na pranie, musiał wpaść z ubraniami :evil_lol: teraz leży obok mnie bo się z nim rozstać nie mogę :evil_lol:
także szukaj może i ty znajdziesz :cool3:[/QUOTE]
Muszę się zapytać mamy czy czasem czegoś nie wywaliła :lol:. Znając mnie to znajdę go w samochodzie, albo gdzieś głęboko w szafce przy sprzątaniu :lol:.