Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Przegapiłam wpłatę Elypsy za XI - była na drugim koncie i przegapiłam :( - wobec tego dołożyłam tylko 30zł aby wyzerować dług). Mam też wpłatę Elypsy na grudzień, zaraz do niej piszę i odsyłam.
  2. Luśkocie [*] nie tak miało być :( Asiu, trzymajcie się . Dzięki Wam Luśka przez te dwa lata żyła i była szczęśliwa.
  3. Przepraszam, chyba miałam stały przelew ustawiony na określony okres. Oczywiście deklarację podtrzymuję. Zaraz zrobię przelew do grudnia. Głaski dla Argusia :)
  4. Zapraszam na bazarek na potrzeby zwierzaków pod opieką Fundacji Arkadia - http://www.dogomania.com/forum/topic/333990-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-potrzeby-zwierzak%C3%B3w-fundacji-arkadia-do-1001/ Różności, biżuteria i sporo ciuszków.
  5. Trochę to trwało, ale wreszcie ruszyłam - serdecznie zapraszam i proszę o rozprowadzanie :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/333990-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-potrzeby-zwierzak%C3%B3w-fundacji-arkadia-do-1001/
  6. Bardzo fajnie się Was czyta :) - uśmiałam się :) A Luśka jakoś tak rzeczywiście wypiękniała :)
  7. Asiu, brakowało trochę do spłaty faktury, ale dołożyłam od siebie - jesteśmy na 0
  8. Poszedł przelew do lecznicy za ostatnią wizytę - 180zł. Bogusia wstawi fakturę jak tylko podłączy kompa ( ma remont).
  9. Pieniądze, które ma Bartuś na koncie pójdą na fakturę za ostatnią wizytę, ale jestem za pozostawieniem dla Buki niewykorzystanej część za listopad. Przy okazji zapraszam na bazarek na jedzenie dla Buki, zapomnianego przez fundację psiaka, który też przebywa u Bogusi - http://www.dogomania.com/forum/topic/333954-robimy-bazarkoooooo/#entry16649954
  10. Posyłam 90zł - po dotarciu proszę o potwierdzenie na bazarku - http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/?p=16614301
  11. Bardzo proszę o nr konta dla Brysia - kilka złociszków wpadnie z bazarku :)
  12. Mam smutną wiadomość - naszego Tuptusia już nie ma z nami :( Bartuś już od jakiegoś czasu miał różne dni, lepsze i gorsze, ale od wczoraj było już źle. Rano Bogusia pojechała z nim do weta, praktycznie był już bez kontaktu. Wiem, że to musiało przyjść, ale szkoda, że to już :(
  13. Jeżeli chodzi o konta, to jestem specjalistka ....w blokowaniu :( Znów od soboty mam zablokowane w getinbanku i jak na złość, żeby odblokować, muszę jechać do oddziału ( jakiegoś większego niż u nas, u nas nie dało rady :( ) Od chyba 3 mies wisi nade mną jakieś fatum getinbankowe, co rusz mam problemy z dostaniem się na konto :( latam co kilka dni do naszego oddziału - jak nie brakuje nr telefonu, to brakuje maila, jak podam mail, to podpisu potrzeba :( Dorciu, wszystkie wpłaty wpiszę przez weekend - myślę, ze do tego czasu odblokuję. Za hotelik już poszło - na szczęście w mbanku wszystko mi działa ( tfu, tfu, żebym nie zapeszyła ;) )
  14. Zapraszam na bazarek z różnościami - dla Brysia i Luśkota ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/
  15. Asiu, może one tak mają z wiekiem, nie z porą roku? Moje staruchy też wszystkie jakieś samolubne się porobiły. Tylko młodzik Jaśko chodzi od jednego do drugiego i domaga się pieszczot. Od Lolka i owszem, często nawet z nim śpi. Ale Szeryf, Maruda i reszta traktują go zazwyczaj ,, z pięści" ;)
  16. Zapraszam na bazarek - 40% dla Luśkota :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/?p=16614301
  17. Obiecany bazarek - 60% dla Brysia - zapraszam :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/?p=16614301
  18. Zagłosowałam ( ale się naszukałam :) ). Śliczna Polcia, buźkę ma zupełnie jak Kumpel, który kiedyś był u mnie.
  19. Dziękuję Różo :) Masz rację, patrząc na zdjęcia kotów, szczęśliwych psiaków, nie sposób się nie uśmiechać :)
  20. Czy dotarły pieniadze z mojego bazarku?
  21. Przepraszam, jednak przegapiłam, wpłata za miesiąc maj jest. Trochę to rozliczenie nieczytelne, dopiero Kolejna Kobieta otworzyła mi oczy :) Przepraszam.
  22. Dziękuję Myszko :) - myślę, że nie mają powodu do narzekania :)
  23. To już niestety nie pierwszy raz:( Jakieś dwa lata temu, też mniej więcej o tej porze odszedł Edzio - niespełna roczny czarnuszek przywieziony przez Sonkę z wakacji. Tylko u Edzia to wyglądało typowo, powtarzające się infekcje, narastające wodobrzusze.
  24. Miejsce na Szeryfa , Lolka i może jescze jakieś. Trochę Szeryfa - zaczajony wśród butów. To jest cały Szeryf - czujny i przyczajony, w każdej chwili gotów przyłożyć łapą. [url=http://naforum.zapodaj.net/7460ef90c338.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/77aac0b715f2.jpg.html][/url] I jeszcze jedno stare, sprzed kilku lat - Szery z Marudą [url=http://naforum.zapodaj.net/6dee79ffc9f4.jpg.html][/url]
×
×
  • Create New...