-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Luśkocie [*] nie tak miało być :( Asiu, trzymajcie się . Dzięki Wam Luśka przez te dwa lata żyła i była szczęśliwa.
-
Zapraszam na bazarek na potrzeby zwierzaków pod opieką Fundacji Arkadia - http://www.dogomania.com/forum/topic/333990-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-potrzeby-zwierzak%C3%B3w-fundacji-arkadia-do-1001/ Różności, biżuteria i sporo ciuszków.
-
Zapomniane przez świat Pszczyniaki proszą o pomoc!
Maruda666 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Trochę to trwało, ale wreszcie ruszyłam - serdecznie zapraszam i proszę o rozprowadzanie :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/333990-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-potrzeby-zwierzak%C3%B3w-fundacji-arkadia-do-1001/ -
Bardzo fajnie się Was czyta :) - uśmiałam się :) A Luśka jakoś tak rzeczywiście wypiękniała :)
-
Pieniądze, które ma Bartuś na koncie pójdą na fakturę za ostatnią wizytę, ale jestem za pozostawieniem dla Buki niewykorzystanej część za listopad. Przy okazji zapraszam na bazarek na jedzenie dla Buki, zapomnianego przez fundację psiaka, który też przebywa u Bogusi - http://www.dogomania.com/forum/topic/333954-robimy-bazarkoooooo/#entry16649954
-
Posyłam 90zł - po dotarciu proszę o potwierdzenie na bazarku - http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/?p=16614301
-
Bardzo proszę o nr konta dla Brysia - kilka złociszków wpadnie z bazarku :)
-
Jeżeli chodzi o konta, to jestem specjalistka ....w blokowaniu :( Znów od soboty mam zablokowane w getinbanku i jak na złość, żeby odblokować, muszę jechać do oddziału ( jakiegoś większego niż u nas, u nas nie dało rady :( ) Od chyba 3 mies wisi nade mną jakieś fatum getinbankowe, co rusz mam problemy z dostaniem się na konto :( latam co kilka dni do naszego oddziału - jak nie brakuje nr telefonu, to brakuje maila, jak podam mail, to podpisu potrzeba :( Dorciu, wszystkie wpłaty wpiszę przez weekend - myślę, ze do tego czasu odblokuję. Za hotelik już poszło - na szczęście w mbanku wszystko mi działa ( tfu, tfu, żebym nie zapeszyła ;) )
-
Zapraszam na bazarek z różnościami - dla Brysia i Luśkota ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/
-
Asiu, może one tak mają z wiekiem, nie z porą roku? Moje staruchy też wszystkie jakieś samolubne się porobiły. Tylko młodzik Jaśko chodzi od jednego do drugiego i domaga się pieszczot. Od Lolka i owszem, często nawet z nim śpi. Ale Szeryf, Maruda i reszta traktują go zazwyczaj ,, z pięści" ;)
-
Zapraszam na bazarek - 40% dla Luśkota :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/?p=16614301
-
Obiecany bazarek - 60% dla Brysia - zapraszam :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/333723-misz-masz-dla-brysia-i-lu%C5%9Bkota-do-1111/?p=16614301
-
Zagłosowałam ( ale się naszukałam :) ). Śliczna Polcia, buźkę ma zupełnie jak Kumpel, który kiedyś był u mnie.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję Różo :) Masz rację, patrząc na zdjęcia kotów, szczęśliwych psiaków, nie sposób się nie uśmiechać :) -
Czy dotarły pieniadze z mojego bazarku?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję Myszko :) - myślę, że nie mają powodu do narzekania :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To już niestety nie pierwszy raz:( Jakieś dwa lata temu, też mniej więcej o tej porze odszedł Edzio - niespełna roczny czarnuszek przywieziony przez Sonkę z wakacji. Tylko u Edzia to wyglądało typowo, powtarzające się infekcje, narastające wodobrzusze. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Miejsce na Szeryfa , Lolka i może jescze jakieś. Trochę Szeryfa - zaczajony wśród butów. To jest cały Szeryf - czujny i przyczajony, w każdej chwili gotów przyłożyć łapą. [url=http://naforum.zapodaj.net/7460ef90c338.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/77aac0b715f2.jpg.html][/url] I jeszcze jedno stare, sprzed kilku lat - Szery z Marudą [url=http://naforum.zapodaj.net/6dee79ffc9f4.jpg.html][/url]