Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Podpiszecie?... :( [url]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238[/url]
  2. Podpiszecie?.. :( [url]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238[/url]
  3. http://img6.imageshack.us/img6/9615/tadzik031.jpg Hmm?. :) No właśnie też od razu rzucił mi się w oczy grzbiecik.
  4. [COLOR=#0000FF][FONT=Arial][U][url]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238[/url] [/U][/FONT][/COLOR]
  5. Jakie dwa "rudzielce". :) No brawo!! :)
  6. nareszcie idzie do przodu. ;)
  7. A jak tam u was pogoda?. Pytam bo zastanawiam się jak one tak wytrzymują... podnoszę!
  8. Wgl ten rok jakoś nie jest aż tak owocny, ale trzeba wierzyć.
  9. Bazylku dzisiaj jeszcze u Ciebie nie byłam, wiec zaglądam. ;)
  10. Widzę, że moich zdjęć z festynu nie ma tu jeszcze. To wkleję parę fotek, które p. Jagoda wkleiła na ogólnym wątku.
  11. A to psiak, który z poprzedniej strony pokazywał pokaz obrony. ;)
  12. O Matko... Nie wiem już nawet co napisać. :(:(
  13. A da radę zmienić opis?. :) Takiego psiaka też bym chciała zobaczyć szczęśliwego w domku. ;)
  14. [quote name='basia34']lisiu miziam i podnosze mam prosbe czy mozna pokazac Jego na zdjeciach jak On teraz wyglada.Prosze.[/QUOTE] Jestem za hihi. ;)
  15. Witam w końcu doszłam do wniosku, że będę podziwiać fotki Oscara, bo jest pięęęęęęęęęęęęękny!! Niby taki "koksik", ale jednak jest w nim szczeniak. :) Buziak w nosek dla Oscarka. ;) pzdr.
  16. No te szelki są the best po prostu!! :)
  17. Wow! Pierwsza fotka znaczy się Jasperek wygląda pięknie!! :) No i z psiakiem cud i miód. ;)
  18. Nareszcie niunia nabrała ciałka. :)
×
×
  • Create New...