[quote name='Rinuś']W Toruniu w schronie siedzi taka bida...psiak jest wycofany :-( podobno schron nie chce go wydać do adopcji :(
[url]http://schronisko-torun.oinfo.pl/index,adopcje_details,3762,ostatnio.html[/url]
[IMG]http://schronisko-torun.oinfo.pl/adopcje/3762/main.jpg?t=1384946358[/IMG][/QUOTE]
Cyt: Kolejny prezent dla psiaków od nas na Święta to kolejna bida zabrana do naszego DT ze schroniska. Tym razem pomogliśmy Hadesowi ze schroniska w Toruniu. Dzisiaj ten młodzeniec przyjechał do DT do Turku, gdzie w*DT będzie przygotowywany do adopcji.*Przed nami - trochę nauki, bo były właściciel o tym zapomniał i kastracja.*Hades zamieszkał w DT z suczką, będziemy więc wiedzieć czy jest pro psi, czy nie w warunkach domowych.