Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. ja porponuje nominal 5 zł :)
  2. ja i tak troszke pozniej zrobie te ogloszenia gdyz od powniedzialku do czwartku egzaminy mam a od jutra sie ucze:)
  3. hm.. nie sadze by to byl dla mnie problem. Raz wtygodniu osoba bedaca z Jasminem podesle mi wiadomosc i zdjecia nowe psiaka a ja wysle to dalej :) Takze to tylko moj pomysl i propozycja, tak samo bedziemy mogli zrobic z Franiem :)
  4. tez uwazam ze jesli chodzi o kubeczki to troche za duza cena itp. Pomyslalam o czyms innym. Mozna by na aukcji zaznaczyc ze zakup "cegielki" oznacza bycie wirtualnym opiekunem na jakis czas 1 cegielka 1 miesiac. Wtedy ja (nie ma tu problemu)moge zalozyc oddzielna skrzynke dla Jasmina i w zamian za cegielke przez miesiac wysylac co u niego. Oczywiscie jesli beda chceli, bo czasem jest tak ze ludzie daja np 5 zł i nic w zamian nie chca. Ale taki cotygodniowy reportaz tez mysle ze moglbybyc fajny + zdjecia. Co Wy na to?
  5. dobra :) to ja poczekam do poniedzialku moze nam jakis pomysl do glowy wpadnie fajny :)
  6. ogonie na allegro sa 4 aukcje cegielkowe w tym jedna na koty:) z tym ze na tych cegielkach chca 10 zł minimum. Ja proponuje góra 5 zł. :) Ale czekam an propozycje
  7. tak spojrzalam na allegro i cegielek jest malo. To moze i lepiej bo wiecej chetnch moze byc, ale potrzebuje pomyslu od Was. Poniewaz tu za cegielke wysylaja kartke pocztowa fundacji, a my zeby dla Jaśmina zrobic cegielke też musimy cos "wyslac" chociazby wirtualnie. Jakis pomysl?
  8. no no :) juz nasze planytu wyjawiasz :D a no bazarek bedzie i ponizej 500 zł napewno nie zejdzie:) teraz az dziwne w ciagu 2 tygodni zarobilysmy 1000 zł :) Licze ze w sierpniutez bedzie takie wziecie :)
  9. hehe:) fakt od groma przy tym pracy jest.Ale po to firma, mala ktora za wiele pieniedzy nie wezmie. A pomoze z rzeczami o ktorych nie mam pojecia -scena, naglosnienie, sanitarne sprawy. ja mam za zadanie sciagniecie "gwiazd", znalezienie sponsorow. I tu powstaje pytanie, moze ktoras z was ma doswiadczenie w tym - czy zwracajac sie do ewentualnego sponsora, lepiej napisac list? czy kontakt osobisty? Zanim jednak rusze z czescia sponsorow musze miec chwytliwe haslo akcji. Zeby juz najlepiej tego nie zmieniac. Moze w tym mi pomozecie? :)
  10. niesmialo tylko wspomne ze z kilkoma zespolami nawiazalam kontakt... :oops: i gdy dostane odpowiedz od firmy z mojego mista ktora pomaga od strony technicznej wszystko zorganizowac chcialam Cie zapytac czy wyrazilabys zgode aby akcja w moim miescie byla pod patronatem Twojej akcji sterylizacji. ale nic nie chce dalej naglasniac, zeby nie zapeszyc.
  11. Wiecie ja mam takie marzenie, by zrobic taka ogromna akcje zeby cala Polska o tym uslyszala cos jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.. ale czy taka mala osoba moze cokolwiek zdzialac? Eh.. Nie wiem... Ale moze warto sprobowac w miescie swoim? Koncert charytatywny? Tylko gdy juz zaczynam marzyc, to przychodzi do mnie mysl - jestes sama i nic nie zdzialasz...
  12. wlasnie nie wiem czemu po tylu akcjach i naglosnieniach nawet w tv ludzie staja sie coraz gorsi! Wystrzelac moze nie, ale przeglodzic, przywiazac do drzewa na kilka dni, pobic i zrobic inne okrucienstwa jakie doswiadczaja nasze psiaki i wtedy taki czlowiek moze bedzie wiedzial co robi.... A jesli nie poskutkuje to fakt, wystrzelac. A najbardziej to i tak jestem zla na to jak jest swiat zlozony- biedni ludzie badz tacy normalni nie majacy zbyt duzo chcetniej pomagaja, niz tacy co maja duzo. Wkurza mnie gdy widze jak ktos kupuje 5 pare butow w miesiacu a na psiaka glodnego nawet nie spojrzy. Nawet nie pomysli o tym ze jemu zwykle 10 zł potrafi nie raz uratowac zycie... Wrr.... !
  13. [quote name='Soema']Telefon... ojciec wolontariuszki przechodził koło przytuliska i zobaczył na terenie wielkie pudło.. udało się mu je przechylić... pełzające szczeniaki, nie wszystkie się ruszały... telefon do mnie.. ja z pracy telefony chyba do wszystkich.:shake: pojechała nasza wet, sukę też nam przerzucono.. no i ślepy miot. 8 sztuk, dwa są przyduszone, w potwornym stanie. Jako, że miot ślepy zostanie najprawdopobniej poddany eutanazji. Jak wszystkie ślepe mioty u nas. Mam ochotę zrobić plakaty ze zdjęciami suki i porozwieszać po wsiach w poszukiwaniu tego ****** który rozmnożył tą biedną sukę i przerzucił potem do stada psów u nas. Szczeniaki w pudle zamknięte, nie mogła się dostać. Przecież to jest koszmar. Dostałam maila o DT w Łodzi, jeśli będą kolejne zgłoszenia może uda się nam tam jakieś dwa szczeniaki zawieźć. Mówimy ludziom wprost, że przyjąć młodych psów nie możemy, bo to skazanie ich na cierpienie, to nie rozumieją, przerzucają i myślą, że jest ok...:-( minęło dwa tygodnie odkąd złożyliśmy pismo z prośbą o jasne stanowisko miasta jeśli chodzi o schronisko prawdziwe... cisza.[/QUOTE] o matko :( przykro mi ze nie moge Cie naprawde inaczej niz duchowo wspierac... :(
  14. Berkano ja się zalapalam i juz sie doczekac pysznosci nie moge :)
  15. ok :) z tym ze nie wiedzialam czy psiaki dalej szukaja domu:)
  16. Cioteczki wybaczcie za OT ale zapraszam na bazarek ktory za niecala godzinke sie konczy - same pysznosci do zgarniecia :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208855-Pyszne-niemieckie-desery%21-Na-leki-dla-Falbanka%21-Do-10.06.2011-g.10%21/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/208855-Pyszne-niemieckie-desery!-Na-leki-dla-Falbanka!-Do-10.06.2011-g.10!/page2[/URL]
  17. spojrzalam jaka jest jest ogladalnosc na tablicy... w dwa dni mial chyba najwiecej odwiedzic sposrod psiakow jakie oglaszalam :)
  18. cioteczki wlasnie weszlam obadac temat z psiakami bo chcialabym jednemu zrobic jutro goloszenia gdyz przez weekend nie bede mogla tutaj zaladac. Widze ze psiaki maja ciezka sytuacje. Co proponuje. Oczywiscie ogloszonka ktore wykupila u mnie Katcherine, ale prosilabym o jakies ladne teksty do ogloszen. Zachecajace nawet do pomocy psiakom, cos na ksztalt wirtualnego opiekuna. Nie mozna sie oszukiwac ze tak starsze psy będą rozchwytywane, ale z doswiadczenia wiem, ze gdy ludzie przeczytaja wzruszajacy tekst chetni sa do pomocy finansowej bardziej, niz do brania pod swoj dach :) Takze w poniedzialek tu zajrze. I postarajcie sie o fajne teksty, to moze sie udac zebrac jakas kwote aby psiaki mialy jakies dofinansowanie do hotelow :) Chociaz nie wykluczam ze przeciez psiaki nie maja szansy na dom :)
  19. mam nadzieje ze soema nie jestes zla ze kilka zdjec zamienilam :) Te wydwalay mi sie bardziej slodkie :)
×
×
  • Create New...