Tez uważam ,że w tej sytuacji uśpienie nie jest dobrym wyjściem.
Te szczeniaczki już zasiliły grono psów ktore sa u tej Pani,a nie ,że nie istnieją:shake:
Najlepszy byłby płatny tymczas u kogoś prywatnie ,to by wyniosło chyba taniej.Może Klaudus się wypowie czy za pieniążki w swojej okolicy znajdzie się ktos do opieki nad rodziną ?
Trzymam kciuki za maluszka.Trzymaj się mały .
Przekazałam też pieniążki.
Tak na marginesie to można wykonać test na nosówke,bardzo szybki i czuły,wtedy wiadomo na czym sie stoi i jakie leczenie zastosować .
;)Może by jednak czas zacząć ogłaszać naszego Topiczka ??
Czas letni sprzyja spacerom jednak,a piesek po takich przejściach musi trafic do wrażliwych i odpowiedzialnych osób ,więc i tak zajmą się jego dalszą adaptacją i rehabilitacją.
Nie wiem czy Ci wet mowil ,że po operacji kilka dni lepiej podawac dietetyczne,poółpłynne pokarmy-np jakas kaszka zmiksowana z wywarem z miesa czy odrobiną mięsa ,ryż zmiksowany z marchewką i kurczakiem ,dobrze też podawać siemie lniane.
Tak czy siak psu trzeba cos podac....jest szansa ,ze cos zje jak juz jest nastraszona?
Ostatnio wróciła po sedalinie,a teraz nauczona strachem czy wroci???
Sobota -mróz minus 7 prognoza.
NIe jest powiedziane ,że suczka jest obecnie w ciązy.Widząc jak ona szybko jednak robi postępy w podchodzeniu do człowieka to może wystarczyłoby dwa tyg.żeby można było całkowicie ją zjednać.
Nastepne nieumiejetne lapanie może spowodowac jej znikniecie calkowite.
:bye::bye::bye:Przypominamy sie...
[SIZE=4][COLOR=Red]Mamba DWA latka juz ze mna[/COLOR][/SIZE]:lol:
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/254/dsc615311.jpg[/IMG][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5538/dsc615411.jpg[/IMG] Jeszcze zabawne fotki sprzed paru miesięcy -Mamba detektyw-czasem taka dzika troche:evil_lol: