Mamba jest siwiejąca od początku:razz: ,plus przeżycia z nowego domku to dodatkowa siwizna chyba:evil_lol:,w końcu musiała przyzwyczaić się do życia w mieszkaniu ,bo na początku nawet cienie na ścianie ją przerażały nie mówiąc o odkręcanej wodzie itp.
Ale za to Mamba lubi samochód ,jeździć samochodem ,wskakiwać ,spać w samochodzie :razz:,
poza tym zna komendę siad i leżeć ,no i nosi smycz hih;)
(juz do mnie przyszła w tymi umiejętnościami.)
No i fotka;)znowu [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8097/p10108611.jpg[/IMG]