Jak powiedzą to powiedzą ..jak nie to trudno.
Ludzie też psy wyrzucają ,choć w przypadku Maniusia to trudno uwierzyć ,że został wyrzucony bo to tak słodki psiaczek i dużo rzeczy umie.
Ja nikt nie szuka Mańka to jego strata :evil_lol:.
Jacyś tam zakochani w Mańku są,więc może ratować Lukasa.......
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210023-Urokliwy-Lukas-patrzy-t%C4%99sknym-wzrokiem-zza-schroniskowych-krat.Doczeka-swojej-szansy[/url]