Jump to content
Dogomania

hebanowa

Members
  • Posts

    772
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hebanowa

  1. Dużo ludzików Cię polubiło Żabka...jak Ty to robisz??/:razz::razz:
  2. A tak w ogóle to jak jedziecie do Wrocławia >przez jakie miasta?
  3. Generalnie to jest ważne ,żeby miała zrobione badanie TK,sądzę ,że TK by wystarczyło. Niektórzy spokojnie leczą takie schorzenia na podstawie RTG,no ale cóż.... Ja bym się uparła przy TK jednak... Wydaje mi się ,że tą wizytę trzeba trochę nagrać, ponieważ jak powie się ,że psiak specjalnie przyjeżdża z daleka,to mogą zrobić opis TK w ciągu godziny na przykład i wtedy wet może przyjąć od razu. Inna sprawa czy ten opis będzie porządnie zrobiony...
  4. To by było fajne jakby technicznie się udało i pies załapał takie pływanie w kamizelce. Tutaj kolejny link [url]http://www.youtube.com/watch?v=kYepZILMiu8&NR=1[/url]
  5. To on taki uciekinier sądzisz?Napisz o nim coś więcej skoro chodziłeś z nim na spacery.
  6. Mnie się wydaje ,że dla dobra tego psiaka powinno się przeprowadzać mniej wizyt u wetów a bardziej kompleksowe i decydujące o dalszym postępowaniu. To jest ogromny stres dla psa zawsze,a dla Franka tym bardziej:shake:. Ja sobie wyobrażam jak ten biedny psiak musi się trząść jak czuje te zapachy "lecznicowe":-( Wydaje mi się ,że wyjazd na USG powinno się zgrać z poważną kwalifikacją go do ewentualnego zabiegu chirurgicznego, a tak to przyjedzie z USG (to nie tak blisko w końcu na dodatek) to będzie od nowa mowa o wyjeździe na konsultacje anestezjologiczną...
  7. No to nie wiem Budrysek....ja nie mam możliwości go zabrać wcześniej...:-(:-(:-( Trzymajcie rękę na pulsie....
  8. No ale właściwie co to za pomysł ,żeby go wziąć akurat 5.08.?
  9. Hotelik jest od poniedziałku dopiero:roll:.
  10. Jak Monika mu fundnęła allegro to może ledwo się wprowadzi do Przebieczan,a już będzie musiał się wyprowadzać do domu stałego:cool3::cool3::cool3:
  11. Ja postaram się pojechać po niego,tego 8 sierpnia. Mam nadzieję ,że nie zdarzy się nic nagłego,co przeszkodzi w tym;).
  12. No niestety..sterydy to leki "lubiane "......:roll:,bo szybki efekt ,ale gorzej ze skutkami ubocznymi po jakimś czasie.... :shake::shake::shake: [LIST] [*] [/LIST]
  13. Ale już od dawna nie ma czopków pyralginy,jakiś czas temu zostały wycofane. Jest w zastrzykach.
  14. :shake:Wiesz....chyba z tymi wetami gdzie chodzisz to coś nie bardzo ..... Jak można powiedzieć ,żeby podać w takim stanie czopek pyralginy.... Nie można by znaleźć jakiejś lepszej lecznicy>?
  15. A na jakich jest ona zastrzykach przeciwbólowych?//
  16. Powiedz Moniczko czy zgłosiły się tylko płatne DT?
  17. Ja zawsze robię dokumentację aparatem fotograficznym,fotki są wyraźniejsze dodatkowo. Na ponowne USG jąder to chyba szkoda wydawać pieniążków bo to nic nie da ,ale USG jamy brzusznej to myślę ,że jak najbardziej wskazane. Jeśli by było zrobione to czy mogłabyś zrobić fotkę z dokładnym opisem lekarza ,czy są jakieś patologie w jamie brzusznej ???/
  18. Piszcie jakie macie wpłaty i jaka jest nadzieja ,że szybko ona pojedzie na jakaś diagnostykę .
  19. Zupełnie nie mamy nic dla Lucasa.....pytałam ,dzwoniłam -wakacje albo przepełnienie. Na moje wolne miejsce wskoczył Maniuś.
  20. A Maniek do schrupania i przytulanka jakich mało:loveu:. Do zakochania :razz:. Dzisiaj spotkaliśmy na spacerze kota na smyczy i Maniek był wielce zaintrygowany przyjaźnie ,na plus:evil_lol:.Podobnie do psów ,oaza łagodności. Jest to niezwykle pojętny psiak ,kulę smakulę, jak działa, rozgryzł w momencie:loveu:.
  21. Żabulko;),musisz jeszcze pobiegać na tych swoich pięknych łapeczkach.
×
×
  • Create New...