ja narazie nie będę mogła zrobić suniom bazarku ogłosz.bo w niedz.wyjeżdzam już na stancję na studia:(ja uważam ,że jeśli poprzednie teksty do ogłoszeń nic nie dały ,to może ktoś mógłby napisać nowy?Taki piękny,łzawy i miarę krótki?(nie wiem niestety kto takie umie?)