Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Dzięki za informacje!!! Uffff wchodziłam tu z drżącym sercem, wykańcza mnie samo czekanie... Timo jak czytam, wynikami się za bardzo nie przejmuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najważniejsze, że jest taki kochany i tak mu dobrze - dobry domek i kochająca Pańcia to najlepsze lekarstwo:) Wezmę z niego przykład i popatrzę na świat optymistycznie, nawet może poskaczę sobie trochę na spacerkach ( to juz jutro);):evil_lol: Doroto, wielki Ci dzięĸi za Twe wielkie, gorące serce. Nic się nie martw. Wszystko będzie dobrze :kciuki:
  2. A co tu tak cicho? :nerwy: Jak nasz kastracik się miewa? Wszystko się udało zgodnie z planem?:nerwy:
  3. Ja umiem wklejać :) Jeżeli mogę w tym pomóc to wystarczy wysłać mi zdjęcia na [email][email protected][/email] lub na telefon komórkowy (numer podam w e-mailu lub na pw) i w razie czego jeszcze informacja na który wątek. To nie jest trudne, ale trzeba mieć konto na specjalnym portalu do zamieszczania zdjęć, np. fotosik. Trzeba umieć zmienić wymiary i wagę zdjęć, by nie wgrywały się zbyt długo. No i jeszcze wkleić ich adres w post na dogo:evil_lol: Kongulu, ja już wiem co mnie tak martwi. Martwi mnie, że ty sobie "pomyślisz", że Ania Cie oddała, bo ciebie nie kocha. A my tu wszyscy z miłości Cię oddajemy:loveu::loveu::loveu: Spokojnej nocy, choć wątpię by była spokojna:roll:
  4. Bardzo podobny do mojej psinki. Tylko oczy ma inne. Więcej złych rzeczy widziały:shake::-(
  5. Skierowanie na Kongo to był pomysł Agata51. :calus: Super sprawa. Czekam na wieści, zdjęcia, cokolwiek. Mam dziwnego nerwa nie wiem czemu.
  6. Patrzę na Twój awatar i... oj , nie zazdroszczę im...:diabloti:
  7. Z tych nerwów zapomniałam matematyki:stupid: wpatruję się w post o finansach i nic nie kapejszyn. Ale ja tak zawsze mam:evil_lol: Bo się cieszę po prostu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool1:
  8. Trzymaj się Alfik i nic się nie bój :kciuki:
  9. Boshe Kociabando2 złota przesli mi cuś takiego na [email][email protected][/email] proszęęęęęę Bo ja na razie nie przekopałam się jeszcze przez wątek i coraz trudniej mi to idzie...:modla:
  10. OOOOOOCH:loveu: Jaki jesteś fajny Kubuś:D zaraz się weźmiemy za ogłoszenia, tzn. jak tylko czas pozwoli;)
  11. Debiutant - debiutantowi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zalicytowałam swój pierwszy zakup na allegro:) Tylko ihabe daj mi znak co dalej:crazyeye::evil_lol:
  12. Dziś Timo będzie miał badanie tarczycy i w kierunku choroby Cushinga:nerwy:
  13. Mazurek ma być czekoladowy. W razie czego ja mam jeszcze rzeczy na bazarek obiecany Kongusiowy. W kokosy z niego nie uwierzę, ale mogę wystawić choćby dziś:D
  14. Jeszczelepszydzień Rudziku:D
  15. [CENTER][IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/TopOuNul/Super18.gif[/IMG] [/CENTER]
  16. Agata51, a tego podpisu nie można po prostu wykasować?:cool3: Próbowałaś?:cool3: Ja się już przyzwyczaiłam do twojego ekstrawanckiego podpisu - a jak szybko można znaleźć Twoje wypowiedzi w danym wątku:diabloti:
  17. Gdybym mogła...:placz: Śpij spokojnie, złotko, ciotka cię przytula w sercu:kiss_2:
  18. Wszyscy wiemy, że takie domki to najlepsze domki:D
  19. Pusto. Mam nadzieję, że Jackal juz się jakos przyzwyczaił. Nieeeee, mam nadzieję, ze Jackal jest juz daleko poza schroniskiem, w DOMCIU. Spokojnej nocy psiaczku:-(
  20. Pani Magdo, przypominamy o zdjęciach! Bez nich trudno:shake:
  21. Dopóki nie weźmiemy się w garść i nie znajdziemy ogrodu - marne szanse:oops::oops::oops:
  22. Puchatku, ty chyba potrzebujesz strzyżenia?:-o
×
×
  • Create New...