Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Jajć, MakS, dziękuję i baaaaardzo gratuluję:loveu::loveu::loveu: Wstyd się przyznać, ale z mojego mini-przyjęcia zrobiło się trzydniowe wiejskie weselicho:diabloti: Jeszcze trwa:stupid::p:diabloti: Zdjęcia wyszły wspaniale, ale na razie są u fotografa. Wkleję jak dostanę, a teraz niech młoda mama się pochwali nowym obywatelem dogomanii:diabloti::evil_lol:
  2. OJEJ:D:D:D:D Wspaniale, po prostu wspaniale:D
  3. Już jestem :D:D:D Hello Kamyk!:loveu: Ale mam 25 wątków do przejrzenia, więc tylko na chwilę:oops:
  4. Majko, proszę napisz jeszcze raz o bolących łapach ALberta, bo niechcący wykasowałam e-maila:oops: Zdjęcia na szczęście wczesniej wrzuciłam na fotosik: Mizianko dla psiaka, ja będę na dogo dopiero ok. soboty.
  5. Agatko, powinnaś być dj-em :D Taki repertuar i wyczucie:loveu: A pożar musi być na szczęście:thumbs: Innej opcji u córki strażaka nie widzę :D
  6. [url=http://www.kokosy.pl/ogloszenie/51254]KAJTEK POTRZEBUJE DOMU - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] Przedłużałam ogłoszenie i przy okazji wklepałam też Kajtusia. Tekst wzięłam z pierwszego postu, po lekkich poprawkach:oops:
  7. Sąsiedzi w ramach odwdzięczania za uratowanie zaoferowali się wietrzyć na balkonie:lol:...ale normalnie.... szkoda gadać...
  8. Ja już wyszykowana:D Wiecie co, niezłe jajca - na dwa przed ślubem o mały włos... nie spłonęło mi mieszkanie:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ogień zaprószył w bloku taki nieciekawy sasiad:roll: Zauważyliśy z TZ dym i na szczęście udało się wszystko w porę uratować:crazyeye: Narzeczonek kierował akcją ratowniczą :D i siłą oderwał mnie od sukienki, którą koniecznie chciałam ratować:oops::evil_lol: :diabloti:całe szczęście, jakos nam sie (ja, narzeczonek i najważneisze - pies) udało ewakuować i nic nam się nie stało. Przyszły teść pękł z dumy - z dziada pradziada strażak :D Mieszkanie, sukienkę i garnitur własnei wietrzę....:roll::roll::roll: Ju$yśka, widzę baner....kochana, tak mi przykro:sad:,.... straciłaś piesa? :calus:
  9. olaboga, kciuki mocno trzymam:crazyeye::evil_lol::loveu:
  10. Bico wpłaciła 10 zł dla Marcela. Dzięĸujemy:loveu: Jest 447 zł i niedługo pora rozliczenia... a ja w ogóle nie mam czasu sprawdzić czy ktos nie zapomniał:placz:
  11. Zapraszam na bazarek dla Dżerusia - w podpisie :D Dziękuję dorcass za fanty:loveu:
  12. Dziękuję Wam, zaglądam, a tu same znajome, przywołane twarzyczki.... kochane moje, dzięĸuję:loveu:
  13. ...a ja na razie tylko zapisuję:oops::placz:
  14. A ja dzisiaj tylko podniosę:oops:
  15. Ciotka jak przyjdzie czas to się o rzeczy na bazarki upomnę bom ostatnio sie w tym wyspecjalizowała:p Dzięki, ze zajrzałaś:loveu::loveu::loveu:
  16. Właśnie spamuję znajomych;) Mam nadzieję, że ktoś z nich tu zajrzy (i z góry dziękuję). Namawiam do ogłaszania psiaka... przydałby się jeszcze ktoś od łapiących za serce tekstów... ale to już jutro:oops:
  17. Braciszek???:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. No super! Codziennie o krok dalej! Jak mi to miło czytać:loveu:
  19. Zapisuję wątek, dziękuję za zaproszenie. Niestety, mogę zacząć działać dopiero w przyszłym tygodniu, ale w miarę mozliwości będę tu zaglądac i śledzić co się dzieje. Rumcajsiku, dla mnie jestes panem Dredkiem:evil_lol::loveu:
  20. Jestem, ofiara spamu;) Jak napisałam Ra_duni, mogę ruszyć ze wsparciem ale dopiero w następnym tygodniu:sad: Będę zaglądać na wątek w miarę możliwości do tego czasu. Misiek, ty się chłopie, trzymaj, teraz będzie już tylko lepiej!
  21. Zrobiłam przelew na hotelik Bacy-Baranka na okres 29.07.09 - 28.08.2009 r. - 403 zł. Aktualnie pozostało 644 zł.
  22. Poranek minał mi zanim zdążyłam się obejrzeć :oops: ale Kajtkowych ogłoszeń i pw dziś nie odpuszczę...
×
×
  • Create New...