-
Posts
2797 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NATKA
-
[B]Wczoraj się przekonałam, że nieszczęście może dopaść w każdej chwili i na prawdę dużo nie potrzeba żeby doszło do tragedii :shake:[/B] Ares musi być poddany drobnemu zabiegowi. Co by było wszystko dobrze i tak jak należy wczoraj został poddany konsultacji i badaniom. Oględziny i badania poszły sprawnie. jestem dumna z psiaka bo był wyjątkowo grzeczny, przy pobieraniu krwi nawet pani weterynarz nie mogła się nadziwić, że taki grzeczny jest. Z kliniki wychodziliśmy pozytywnie nastawieni, mieliśmy do przejścia nieduży kawałek aby dotrzeć do samochodu. Nagle nie wiadomo skąd przed nami stanął pies - huski. Pierwsze co sobie pomyślałam to, że psiak przyszedł się przywitać. Jednak z przezorności (szczególnie że nie było widać w pobliżu właściciela) automatycznie skróciłam Aresowi smycz. Trwało to może ułamek sekundy jak huski rzucił się na mojego psa, a zaraz potem skoczył mi prosto do twarzy. Nie wiem jakim cudem udało mi się chwycić tego psa i uniemożliwić mu atak na twarz. Efekt jest taki, że owszem twarzy nie mam poharatanej natomiast ręce mam tak pogryzione, że nie mogę wykonywać najprostszych czynność - ot choćby utrzymać kubek z herbatą czy głupi widelec :-( Jedyne co mi w miarę wychodzi to stukanie jednym palcem w klawiaturę :shake: Najgorsze było to, że mój ojciec nie mógł odgonić tego psa ode mnie, taki był agresywny - mało brakowało aby i mój ojciec również został pogryziony. Ja nawet nie chce myśleć jak by się to skończyło gdybym była sama :-(:-(:-( Jak się później okazało pies uciekł z posesji na przeciwko lecznicy, a pan który go złapał stwierdził spokojnie, że on (pies) już tak ma, że ucieka, a on go musi gonić :angryy:
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://img707.imageshack.us/img707/2166/dscf0537o.jpg[/URL] [B][I]snniegowa pustynia i KRÓL MROZU ;-) ihihhi buziaczki przesylam ;-)[/I][/B][/QUOTE] Tak prawdziwy król mrozu i śnieżku :p [quote name='dOgLoV']Hihihihihihihihihihiihhiihh musi to nieziemsko śmiesznie wyglądac :errrr: Mój Neruś to tak jak by tych wybuchów nie słyszał , nawet głowy z nad legowiska nie podniesie na wybuch :lol:[/QUOTE] Bardzo śmiesznie szczególnie jak człowiek popatrzy jakie miny w wannie strzela :evil_lol: Jak pańcia taka w militariach zakochana to psiaczkowi bać się nie wypada ;) [quote name='Vlk']noo jakie zimowe fajne foty ;) Ja dziś byłam się naśnieżyć, słoneczko niestety nie dopisało ale za to śnieżek jak najbardziej :D. Mam nadzieję, że taka piękna zima długo potrwa :)[/QUOTE] Ja taż mam nadzieje że się śnieżek utrzyma i lekki mrozik :lol: Wczoraj pogoda była super słoneczna a dzisiaj to fakt szaro i buro dobrze że śnieżek jest ;)
-
Pysiolek kochany :loveu:
-
[B]I żem wkleiła wedle życzenia, hej!!! [/B]:evil_lol: [B]podziwianie widoczków ...[/B] [URL="http://img707.imageshack.us/i/dscf0537o.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2166/dscf0537o.jpg[/IMG][/URL] [B]dalsze podziwianie widoczków ...[/B] [URL="http://img341.imageshack.us/i/dscf0538.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7817/dscf0538.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img341/dscf0538.jpg/1/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/dscf0538.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [B]przerwa na potrawkę śniegową ...[/B] [URL="http://img163.imageshack.us/i/dscf0539e.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6954/dscf0539e.jpg[/IMG][/URL] [B]bardzo smaczną zresztą ...[/B] [URL="http://img258.imageshack.us/i/dscf0541.jpg/"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2793/dscf0541.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img258/dscf0541.jpg/1/"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/dscf0541.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [B]obowiązkowe pyskowanie spacerowe :diabloti:[/B] [URL="http://img37.imageshack.us/i/dscf0543c.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3336/dscf0543c.jpg[/IMG][/URL]
-
I mam nadzieję że mu to ciacho dałaś, bo prosi cudnie ;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010-3.jpg[/URL] Ta focia w ruchu też fajna :p [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0004-4.jpg[/URL]
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
NATKA replied to QQk's topic in Foto Blogi
Ryś na polowaniu - tak jakoś mi się skojarzyło :p [URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/04-01-2010/IMGP1807.jpg[/URL] -
[quote name='QQk']U mnie przestali, czas najwyższy. Tak lubią wybuchy to do woja i Afganistan czeka.[/QUOTE] To jest myśl :p [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzisiejszy spacerek[/SIZE][/FONT] :) [URL="http://img341.imageshack.us/i/dscf0544.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6314/dscf0544.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img341/dscf0544.jpg/1/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/dscf0544.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://img163.imageshack.us/i/dscf0547p.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8158/dscf0547p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/dscf0548.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6591/dscf0548.jpg[/IMG][/URL] [U] [URL="http://img37.imageshack.us/i/dscf0549b.jpg/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9649/dscf0549b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img412.imageshack.us/i/dscf0545k.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/306/dscf0545k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img412/dscf0545k.jpg/1/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/dscf0545k.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [/U]hmmmm ... ktoś ma ochotę na więcej :cool3::cool3::cool3:
-
Cześć :loveu: Superaśna pogoda dzisiaj była słoneczko, mrozik, śnieżek - a teraz jakoś tak mnie spanko zaczyna łapać :cool3: Futrzaty znalazł sobie nową zabawę - tzw zabawa w chowanego. Polega na tym że jak usłyszy petarde - TAK JESZCZE U MNIE STRZELAJĄ :angryy: - to leci szybko do łazienki i wskakuje do wanny tylko po to żeby po kilkunastu sekundach z powrotem z niej wyskoczyć i wrócić na miejsce leżakowania. Ogólnie wydźwięk tej zabawy jest taki: [FONT=Comic Sans MS]BUM!!! :2gunfire: TUP TUP :Dog_run:HOP DO WANNY - CISZA - HOP Z WANNY - TUP TUP:Dog_run: KLAP NA ULUBIONYM MIEJSCU DO SPANIA I CHRRRR:sleeping: I TAK KILKA RAZY DZIENNIE :diabloti:[/FONT]
-
Wszystkie focie cudne ale te mi się bardzo bardzo bardzo podobają :loveu: [URL]http://img37.imageshack.us/img37/7436/snieg4019crop838x8115.jpg[/URL] [URL]http://img63.imageshack.us/img63/7321/snieg5104934x62521.jpg[/URL] ps. mój futrzaty goopolek też się boi fajerwerków i spacery to jedna wielka partyzantka ;)
-
Cezik poduszkowiec słodziaczek :loveu:
-
Witajcie gaduły lisiczkowe :p
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
NATKA replied to QQk's topic in Foto Blogi
Co w ręce trzymałeś, że Misia się tak oblizuje :cool3: ;) [URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/03-01-2010/IMGP1768.jpg[/URL] -
Co by uszka w zimę nie zmarzły ;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0060-3.jpg[/URL] A seria zdjęć o niczym jest urocza - super ci to wyszło :p
-
Jaka nieśmiała panienka :lol: [URL]http://img519.imageshack.us/img519/7570/0200.png[/URL] Zjeść go czy nie, hmmm o to jest pytanie :evil_lol: [URL]http://img689.imageshack.us/img689/8573/0201k.png[/URL] Zakochałam się, boski malamucik :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img689.imageshack.us/img689/4497/0203.png[/URL]
-
Witanko wszystkim :p Dziękujemy za komplemenciki :loveu:
-
Do góry hoopamy co by skarboneczka szybciutko się zapełniła :smile:
-
[quote name='Maks i Spark']....tak podobny do dziadka ;););) reszta fot następnym razem, bo już na dziś mam doscyć dogo :mad: A.[/QUOTE] A do którego, tego po stronie mamusi czy tatusia, bo ja niestety mało zorientowana ;) Pozdrowionka
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
NATKA replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ależ on jest śliczny, a raczej przystojny, bo w końcu to prawdziwy facet :loveu: -
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]PORTRETY :grins:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] [FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://img524.imageshack.us/i/dscf0442m.jpg/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9429/dscf0442m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2] [URL="http://img693.imageshack.us/i/dscf0483r.jpg/"][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4787/dscf0483r.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2] [URL="http://img196.imageshack.us/i/dscf0488l.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3105/dscf0488l.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2] [URL="http://img196.imageshack.us/i/dscf0484h.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8312/dscf0484h.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2] [URL="http://img524.imageshack.us/i/dscf0485y.jpg/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1155/dscf0485y.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][B]Mój psiak musi mieć usuniętą narośl z górnej powieki - może ktoś mi podpowie wartego polecenia weta z okolic Sosnowiec- Katowice- Dąbrowa Górnicza? Do tej pory chodziliśmy do Molickich w Dąb. Gór. ale to była tylko profilaktyka.[/B][/FONT]
-
Dzień Doberek :loveu:
-
Jutro znaczy się dzisiaj :evil_lol: ;)
-
Dzień Doberek :multi:
-
:mdleje::roflt::roflt::roflt: normalnie do łez mnie doprowadziłeś :grin::grin::grin:
-
Super sprawa :loveu: