-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dark Lord']Zrobię tak, że ewentualni zainteresowani psem mają najpierw do mnie przyjechać, przemagluję ich pytaniami..., jestem bardzo podejrzliwa i ostrożna więc potencjalny dom będzie przepytany dokładnie:diabloti:[/QUOTE] I tak trzymaj Dark....nasza sunia musi mieć SUPER domek;) Oczywiście spytaj sie ludzi skąd są i wtedy jeszcze ktoś z ich okolic zadzwoniłby do nich -
[quote name='luka1']u Renaty tego przybytku [B]cała kupa.[/B] Gdzie nie spojżeć pies :evil_lol: i jeszcze wrona do kompletu :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie...szczególnie po wronie ta kupa,bo źre i sra tam gdzie stoi.Wiadro z mopem to mój nieodłączny atrybut. Tak bardzo mi szkoda tej bidy...no ale co ja mogę? 9 pies już u mnie nie przejdzie:shake::-( A u Ciebie luka jakby dobrze policzył,to tez tak coś koło 8 psów jest...eh,my dogomaniaczki jesteśmy zapsione po same uszy...
-
Dziewczynki już dzisiaj czują sią lepiej,zjadły dzisiaj pierwszy posiłek,Perełka zrobiła troszkę koopki.Felcia nadal sporo śpi,dzisiaj spuchły jej oczki.Jesteśmy już po wizycie kontrolnej u weta,ranki ładnie się goją,Felcia dostała kropelki do oczek(Dicortineff-vet),bo ma zapalenie spojówek,być może efekt uczulenia na narkozę(?).Dziewczynki dostały dzisiaj kolejny antybiotyk,a Fela ma mieć co 2 godziny wpuszczane kropelki do oczu.Tośkę wczoraj krzyknęłam,bo nie dość,że rozwiazywała Felce troki,to jak zawiązałam na podwójne kokardki i nie mogła zębami rozwiązać,to przegryzła sznurki i Felka mało sie nie rozebrała z fartuszka:shake:.Siedziałyśmy wczoraj z teściową na zmianę przy dziewczynkach i pilnowałysmy Tosi.Ale Tosia mądra jest i jak krzyknęłam na nią,że nie wolno i pogroziłam palcem,to już wiecej nie ruszyła troków.Felka miała tez sprawdzone ranki po zabkach-goją sie ładnie.Teraz czas na zdjęcia panienek [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1130/zdjcie1282db0.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5924/zdjcie1281rf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4720/zdjcie1275yv0.jpg[/IMG]
-
Może to nie są salony,ale jest tam naprawdę cieplutko i wygodnie.Satka wychodzi 4 razy na spacer i za każdym razem biegiem leci spowrotem.A smieszne jest to,że jak wchodzi po spacerku,to kozy sie z nią witają,kury zaraz zlatują z grzęd i idą do niej,a z kotem w nocy śpi wtulona:loveu: Tylko coś nie lubi pozować...tak jakoś ukradkiem spogląda,a jak widzi aparat,to z łebkiem na dół ucieka:shake:
-
Jesteśmy,jesteśmy,zdjęcia juz wklejam.Wczoraj byłam wypompowana z sił,bo miałam sterylkę dwóch dziewczynek,a dodatkowo Fela miała wyrywane ząbki:shake: Satka przeniosła sie do innego pomieszczenia,bo stwierdziłysmy z tesciową,że w takie mrozy,to Satka starowinka bedzie miała źle w budzie.Satka ma do towarzystwa 2 kozy,kurki i kota,ale skubana odwraca pyszczek od aparatu...pewnie uwaza,że z tyłu też piknie wygląda:razz:
-
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Lionees replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę,że Tinka znalazła domek.Sama wzięłam 13-letniego psa,który był prawie 8 lat w schronie i wiem,że miłość takich psiaków jest wprost nie do opisania:loveu:.Niech Tinka jeszcze żyje dłuuugie lata ciesząc się ze swojego szczęścia:loveu: -
O mój świecie,ja też kocham takie staruszki...,biedny pienio:shake::-(
-
Albo....małe labki do sprzedania,do zdjęć szczeniaków dołączone zdjęcia rodziców.Matka cyc do ziemi:shake:,ciekawe ile jeszcze miotów urodzi,zanim ją właściciel wykopie jako "zużytą":shake: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3838/zdjcie1132il7.jpg[/IMG]
-
Pewnie juz widziałyście jakie "cudo" jest na allegro,oczywiscie sam pies nie jest do sprzedaży,tylko odpłatnie jako reproduktor z rodowodem.Pewnie szczeniaki bedą jako"po rodowodowych rodzicach".A oto bohater:shake: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6674/zdjcie1133kq4.jpg[/IMG]
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Wprawdzie ja na sunie nic nie wpłacam,ale może warto byłoby na pierwszej stronie zapisywać kto i ile wpłacił,byłoby wtedy bardziej przejżyście i od razu wiadomo byłoby czy są nadwyżki,a szczególnie braki...no nie wiem,ale tak zawsze na wątkach robią dziewczyny:roll: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
A....widzisz jaka ja jestem nie kumata:splat::evil_lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dark,a jak będziesz w banku,to nie możesz sobie załozyc konta internetowego?Super sprawa,wprawdzie po pieniążki nadal będziesz musiała jeździć do Wrocławia(chyba,że jakiś bankomat masz w poblizu),ale będziesz na bieżąco wiedziała kto ile wpłacił i będzie to napewno wygodne dla Ciebie,bo nie wychodzisz z domku. -
STARSZY POGRYZIONY ,uratowany dzięki PODOBIEŃSTWU w DS
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']A może by tak Pani Minoga wpisała nick do przelewu? :) szukałam Cie na NK i nie znalazłam...[/QUOTE] Ano zapomniało mi się..:p A na NK nie siedzę,wolę na dogo:razz: -
STARSZY POGRYZIONY ,uratowany dzięki PODOBIEŃSTWU w DS
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko,Minoga nie jest z NK,tylko z dogo;) -
Już w nowym domu!! SZNAUCER MINIATURA czarny 5 m - cy
Lionees replied to Maleńka's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Dodam malucha na mojego bloga adopcyjnego tylko proszę podaj na PW namiary tel lub mailowe do ogłoszenia. No i [B]uważajcie na ew. chętnych - staranna selekcja.[/B][/QUOTE] KONIECZNIE!!! Wielu pseudo będzie miało na niego chetkę:shake:.Najlepiej,żeby domek znalazł sie wśród dogomaniaków,albo żeby poszedł do dogomaniaka na tymczas.Zawsze to jednak bezpieczniejsze i pewniejsze przy wyborze domu stałego.Trzymam kciuki,pienio jest cudny:loveu: -
PO 8 LATACH DOSTAŁA SZANSE NA DT-problemy ze stawami,MA DOM
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że moja pierwsza cegiełka zapoczątkuje szał zakupów:roll::razz: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Jak tam Ewunia się czuje w te mrozy cholerne?:shake: -
[quote name='smok']eee, nie wiem czy kochając kotki to szanse większe na adopcje, ja tam mam 4 kotki jak juz mówiłem a 2 sie nie znoszą więc mieszkanie zostało podzielone na 2 obozy i jak tylko jedna główka się wychyli to druga wali łapami a pies jest ponad tym wszytskim, gorzej jakby sie psy chyba gryzły sam juz nie wiem zresztą co gorsze. Słuchajcie ja sie tak tylko pytam jak narazie, wole to napisać żebyście mnie potem nie ganili, że pyta i nic z tego nie wychodzi, bo moje pytanie było dlaczego ktoś oddał Gacka bo to niezrozumiałe dla mnie po prostu, powód niezrozumiały... a widziałem że tutaj trzeba cedzic słowa bo zaraz na jakies czarne listy wciagacie itp, [B]ze aż strach pytać:placz:[/QUOTE][/B] Nie bój nic,pytaj śmiało...przecież smoki to odważne chłopaki są ;)