Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Została uśpiona ,taka była decyzja lekarza .................:placz:
  2. Sunia ,zle znosi małe ciasne pomieszczenie boksu bardzo chce się wydostać i jest smutna .Je z wielkim apetytem te pomyje shroniskowe ,oraz suchą karmę jak jej oczywiście damy same. Boję sie o jej los bo na łańcuch na wieś w końcu amator się znajdzie ,nie mówiąc o małych dwa razy do roku ,topionych na oczach zrozpaczonej suni........:placz:
  3. [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7555/dsc00520se0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] [/U]
  4. [URL="http://imageshack.us"][i[/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7555/dsc00520se0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  5. Baor uszy do góry;)
  6. Trzymaj się Aza ,jutro się spotkamy:lol:
  7. Adusia jutro sie widzimy czekaj na mnie:roll:
  8. Nikt nawet w Swięta do suni nie zajrzał:placz::placz::tree1::tree1::tree1: Adusiu to dla ciebie mam nadzieję ,że to ostatnie swięta w schronie:shake::shake:
  9. Wyobrażcie sobie ,że Zuzka jeszcze nie była w najgorszym stanie .Sa chudsze , aczkolwiek nie na taką skalę jak jeszcze przed rokiem kiedy trwała tam gehenna . Kora koleżanka Zuzi ,jest 2 mce w nowy domu i boki zaokrąglają się bardzo powoli ,a ile wzięła już leków to nawet nie chce już pisać ,jeszcze 2 t yg. i byłoby po Koruni ,niestety taka prawda:shake:[URL="http://img387.imageshack.us/my.php?image=dsc00348wa3.jpg"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/514/dsc00348wa3.th.jpg[/IMG][/URL] TO zdjęcie Kory w dniu kiedy została zabrana ze schronu:angryy:
  10. TOLA masz talent do tych spraw . Baksiu cieszymy się :loveu::loveu:
  11. To chyba świąteczny prezent dla Cioci funi ,aby nazwać te bidke tak samo :cool3: Pasuje do niej jak ulał.:loveu:.Z tego co się orientuje to ona jest tam już dość długo ,przejęła nawyki schronu ma niską pozycję w grupie . Wydaje mi się ,że jest dosyć ruchliwa bo zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem;)Jutro nowe wieści jadę na 7 rano więc trochę tam pobędę
  12. DZięki ,za info bardzo wyczerpujące oczywiście zawyłam się ale to standard ,mam takie same obserwacje odnośnie jej charakterku jak ty,ale ten KRECI RYJEK to strzał w dziesiątke faktycznie taki ma i mruży oczka jak jej dobrze .Wiesz ona jest cudowna po prostu i ty Stonko ,że dałaś jej taką szansę. pozdrawiam:tree1::bye:
  13. mylisz o tej dużej ,która była po wypadku ??? oj coś jej ostatnio nie widziałam.....:shake:
  14. Napisz proszę jak ona czuje sie u tej twojej sąsiadki ,bo jakoś tak mi się smutno zrobiło ,Przyzwyczaiła się do ciebie ,a tu nagle znowu w obcy kąt .... Roxi jest bardzo uczuciowa:placz:
  15. Roxi jest suńką która bardzo potrzebuje miłości ,pamiętam jak w schronie mnie widziała ze jestem to dostawała z radości szału ,to był taniec radosci była bardzo szczęśliwa jak ją brałam na ręce i uwielbiała przytulac się do twarzy .Była wtedy w siódmym niebie .Wierzę ,że domek w którym jest obecnie da jej to ,bo warta jest dużej miłości to przekochana suńka .Dbajcie o nią ,kończe bo już ryczę:oops:
  16. [quote name='aganela']Hop Sunia !! Ma ogłoszenie na alegratce???Mogę zrobić!!!![/quote] bardzo proszę ;)
  17. [quote name='mortikia']funia:roll:, próbowałam pomóc, jak mogłam- robiłam ogłoszenia, pytałam znajomych, a ty... no, brak słów. Trzymam kciuki za suczkę... Oby znalazła dobry dom.[/quote] dzięki za to co zrobiłaś ,wiem że ją ogłaszałaś .Ale jesteś na tej liście i przecież nie znamy się i ja nie wiem niestety ...... Chodzi o sunię jeśli dostałabyś taką wiadomoiść to co ,dałabyś psa w nieznane rece i zapisanego w tych kwiatkach????Pamiętasz Ozziego?? Nie chciałam robić ci przykrości ,wybacz jeśli cie uraziłam .Ale zrozum ,suka musi mieć super dom a ja klikając w komputer nie poznam zamiarów nikogo ,tym bardziej jesli dostaje przed nim ostrzeżenia.......:shake:
  18. obiecuję nowe zdjęcia .Bede w schronie jak zwykle w piątek
  19. Zośka dostała piękny prezent na święta od was kobiety ,PIĘKNE ŻYCIE:tree1::laola:.Jak o niej czytam to jestem szczęsliwa.ILe kosztują te krople Gajowa? które jej podajesz??
  20. zdjęcia cudowne ,powyłam sie oczywiście a jakby.Zośka lepiej trafić nie mogła ,wiedziałam też że bedzie grzeczna bo z niej aniołek jest .No i prypadkiem wiemy ,że ona ciężko rasowa jest jakaś tam Baucerowata czy coś w tym stylu;)
  21. meldujemy się ,biedactwa:-(
  22. Szczeniaka Asta już nie ma ,pewnie wziął jakiś dresiarz tudzież amator urodziwych małych piesków dopóki nie urośnie oczywiście . Jeśli bedę jechać to dam znać ,aczkolwiek ja jeżdzę bardzo wcześnie po7 rano więc nie wiem czy dasz radę ,Jestem co piątek a czasami w jeszcze w inny dzień.
  23. NIe jest ,to jest dziwne co napiszę ale ona jest chyba taka utuczona albo jest chora na coś.
  24. Baorku biedaku :placz:
  25. Super,Kora niestety nadal sie drapie.:shake:
×
×
  • Create New...