-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Została uśpiona ,taka była decyzja lekarza .................:placz:
-
Sunia ,zle znosi małe ciasne pomieszczenie boksu bardzo chce się wydostać i jest smutna .Je z wielkim apetytem te pomyje shroniskowe ,oraz suchą karmę jak jej oczywiście damy same. Boję sie o jej los bo na łańcuch na wieś w końcu amator się znajdzie ,nie mówiąc o małych dwa razy do roku ,topionych na oczach zrozpaczonej suni........:placz:
-
[U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7555/dsc00520se0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] [/U]
-
[URL="http://imageshack.us"][i[/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7555/dsc00520se0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/dsc00520se0.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
Trzymaj się Aza ,jutro się spotkamy:lol:
-
Adusia jutro sie widzimy czekaj na mnie:roll:
-
Nikt nawet w Swięta do suni nie zajrzał:placz::placz::tree1::tree1::tree1: Adusiu to dla ciebie mam nadzieję ,że to ostatnie swięta w schronie:shake::shake:
-
Wyobrażcie sobie ,że Zuzka jeszcze nie była w najgorszym stanie .Sa chudsze , aczkolwiek nie na taką skalę jak jeszcze przed rokiem kiedy trwała tam gehenna . Kora koleżanka Zuzi ,jest 2 mce w nowy domu i boki zaokrąglają się bardzo powoli ,a ile wzięła już leków to nawet nie chce już pisać ,jeszcze 2 t yg. i byłoby po Koruni ,niestety taka prawda:shake:[URL="http://img387.imageshack.us/my.php?image=dsc00348wa3.jpg"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/514/dsc00348wa3.th.jpg[/IMG][/URL] TO zdjęcie Kory w dniu kiedy została zabrana ze schronu:angryy:
-
zamość - Baks - psie dziecko pozostawione na ulicy - MA DOM !!!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
TOLA masz talent do tych spraw . Baksiu cieszymy się :loveu::loveu: -
Przepiękna kudłata sunia Funia w schronie w Zamościu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
To chyba świąteczny prezent dla Cioci funi ,aby nazwać te bidke tak samo :cool3: Pasuje do niej jak ulał.:loveu:.Z tego co się orientuje to ona jest tam już dość długo ,przejęła nawyki schronu ma niską pozycję w grupie . Wydaje mi się ,że jest dosyć ruchliwa bo zrobienie jej zdjęcia graniczy z cudem;)Jutro nowe wieści jadę na 7 rano więc trochę tam pobędę -
DZięki ,za info bardzo wyczerpujące oczywiście zawyłam się ale to standard ,mam takie same obserwacje odnośnie jej charakterku jak ty,ale ten KRECI RYJEK to strzał w dziesiątke faktycznie taki ma i mruży oczka jak jej dobrze .Wiesz ona jest cudowna po prostu i ty Stonko ,że dałaś jej taką szansę. pozdrawiam:tree1::bye:
-
mylisz o tej dużej ,która była po wypadku ??? oj coś jej ostatnio nie widziałam.....:shake:
-
Roxi jest suńką która bardzo potrzebuje miłości ,pamiętam jak w schronie mnie widziała ze jestem to dostawała z radości szału ,to był taniec radosci była bardzo szczęśliwa jak ją brałam na ręce i uwielbiała przytulac się do twarzy .Była wtedy w siódmym niebie .Wierzę ,że domek w którym jest obecnie da jej to ,bo warta jest dużej miłości to przekochana suńka .Dbajcie o nią ,kończe bo już ryczę:oops:
-
[quote name='aganela']Hop Sunia !! Ma ogłoszenie na alegratce???Mogę zrobić!!!![/quote] bardzo proszę ;)
-
[quote name='mortikia']funia:roll:, próbowałam pomóc, jak mogłam- robiłam ogłoszenia, pytałam znajomych, a ty... no, brak słów. Trzymam kciuki za suczkę... Oby znalazła dobry dom.[/quote] dzięki za to co zrobiłaś ,wiem że ją ogłaszałaś .Ale jesteś na tej liście i przecież nie znamy się i ja nie wiem niestety ...... Chodzi o sunię jeśli dostałabyś taką wiadomoiść to co ,dałabyś psa w nieznane rece i zapisanego w tych kwiatkach????Pamiętasz Ozziego?? Nie chciałam robić ci przykrości ,wybacz jeśli cie uraziłam .Ale zrozum ,suka musi mieć super dom a ja klikając w komputer nie poznam zamiarów nikogo ,tym bardziej jesli dostaje przed nim ostrzeżenia.......:shake:
-
obiecuję nowe zdjęcia .Bede w schronie jak zwykle w piątek
-
Zośka dostała piękny prezent na święta od was kobiety ,PIĘKNE ŻYCIE:tree1::laola:.Jak o niej czytam to jestem szczęsliwa.ILe kosztują te krople Gajowa? które jej podajesz??
-
zdjęcia cudowne ,powyłam sie oczywiście a jakby.Zośka lepiej trafić nie mogła ,wiedziałam też że bedzie grzeczna bo z niej aniołek jest .No i prypadkiem wiemy ,że ona ciężko rasowa jest jakaś tam Baucerowata czy coś w tym stylu;)
-
meldujemy się ,biedactwa:-(
-
Szczeniaka Asta już nie ma ,pewnie wziął jakiś dresiarz tudzież amator urodziwych małych piesków dopóki nie urośnie oczywiście . Jeśli bedę jechać to dam znać ,aczkolwiek ja jeżdzę bardzo wcześnie po7 rano więc nie wiem czy dasz radę ,Jestem co piątek a czasami w jeszcze w inny dzień.
-
NIe jest ,to jest dziwne co napiszę ale ona jest chyba taka utuczona albo jest chora na coś.
-
Super,Kora niestety nadal sie drapie.:shake: