-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='Soema']Funia, a takie maleństwa naprawdę malutkie są u Was? To na razie pytanie teoretyczne, bo jeśli okażę się, że suni z innego wątku będzie coś groziło to ją w pierwszej kolejności wezmę..:roll:[/quote] Oj ,są maciupy takie 7 sztuk i podobno wczoraj przywiózł 9 kolejnych
-
Ślicznota ,dobrze że już zdrowa maleńka.Te kości paradoksalnie stały się jej furtką do nowego lepszego życia.
-
Przepiękna kudłata sunia Funia w schronie w Zamościu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No to działaj Malagos toż tam też obóz zagłady jest .Funia jeszcze poczeka..... -
Magdusia pobudka!!!!:lol:
-
Ja dziękuję tobie ,że Jesteś i takie wraki życiowe i bidy beznadziejne znajdują u Ciebie przystań:loveu:
-
Właśnie ,jestem po rozmowie z Helgą .Jest kwestia tego rodzaju ,że Jest 12 letni ONek ,który jest w stanie katastrofalnym i wymaga natychmiastowej pomocy ,jesli zostanie w schronie uśpią go albo zejdzie sam .Więc,biorąc pod uwagę stan Obecny Adusi ustaliłam ,żę ona jeszcze może poczekać on niestety nie:placz: Z Helgą będziemy w kontakcie i jak tylko zwolni jej sie miejsce ,to sprawa Adusi znowu jest aktualna. Helga nie załamuj się oszczędzaj serce ,to był dobry wybór może po stokroć Adusi się za czekanie poszczęsci:cool3:
-
No oczywiście numer był zły,dzwonię....
-
No to śpijta smacznie Torusie i Magdusie,Beata może ich jutro nie zostawiaj w jednym pomieszczeniu razem ....
-
[FONT=Arial Black]Oczywiście Madzia nadal pięknie prosi o DOMEK STAŁY:razz::lol:[/FONT]
-
Beata ,tylko ładnie się dzisiaj z Madzią przytulcie do spania -pyszczek do pyszczka:evil_lol::evil_lol:
-
Zgłasza się sie mężczyzna i nic mu na ten temat nie wiadomo ,chyba zły numer:shake:
-
Dopiero dotarłam do domu po całym dniu ,Zjem i zaraz dzwonię:multi::multi:
-
Madzieńka już w DT ,jest z niej cudeńko .Zaraz Beata napisze więcej
-
Jest ich zdrowo ponad 20 ,SĄ MALEŃSTWA NIEDAWNO PRZYWIEZIONE I SĄ PODROŚNIĘTE ,
-
[quote name='stonka1125']funia dopiero się dorwalam do kompa,ale widzę że sprawa się wyjaśniła najlepiej jak mogła,bardzo się cieszę,a "dręczycielka "taki biszkopcik kurduplowaty,fajna,nie ma się co dziwić że przy tej ilości zwierzaków wszystkie muszą walczyć,dlatego ważne jest żeby jak najprędzej wyciągac ze schronu te najsłabsze,te ktore tego nie potrafią[/quote] Jest dokładnie tak jak piszesz ,w boksie gdzie jest Madzia jest ponad 20 suń i zawsze w takiej gromadzie będą słabsze i silniejsze ,które będą wiodły prym i swoim zachowaniem napędzają reszte .Na pochyłe drzewo ,każda koza skacze....Biszkoptowa będąc sama ,napewno okaże sie kochaną sunią z temperamentem:cool3:
-
[quote name='iwop']To, że dręczycielka" to nie znaczy, że ma tez umrzec w schronie...:shake:[/quote] A czy ja napisałam ,że ma umrzeć .Nie interpretuj po swojemu:shake: ,po prostu ta sunia najczęsciej ją podgryza.
-
Przepiękna kudłata sunia Funia w schronie w Zamościu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Nikt ,nie ma na celu podważana dobrych intencji osoby która interesuje sie Madzią ,nam po prostu chodzi o to żeby trafiła jak najlepiej. -
Tak to dręczycielka naszej Madzi!!!!!! jedna z wielu zresztą ,ale ona wyjątkowo jej daje do wiwatu,ale nie jest z niej zła suńka po prostu lubi rządzić i zawsze chce być tą pierwszą ,którą sie pogłaska
-
Aha ! chodzi ci o tą z pierwszych postów tego wątku??? jeśli tak to ta beżowa .jest wesoła miła i przy okazji jest największą dręczycielką naszej Madzi:cool1:
-
[quote name='iwop']no właśnie ciotki, a ta druga bezowa z budy...?:oops:[/quote] Nie czaję o jaką chodzi:oops:
-
[quote name='malagos']Bardzo sie cieszę, ze juz niedługo bedzie bezpieczna. A ta mała, wielkosci "3 świnek morskich"? ....[/quote] malagos ja jestem co piątek na wolontariacie ,ale jeśli mi się uda zrobię jej zdjęcie jutro ,ona jest dla ciebie porzeznaczona :evil_lol:jeszcze takiego psiego wynalazku nie widziałam do kieszeni się zmieści.Boję sie bo ostatnio była osowiała jakaś........
-
Przepiękna kudłata sunia Funia w schronie w Zamościu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='warsawmoo']Jestem na bieżąco w kontakcie z p. Iloną. Nie martwcie się, nie zrezygnowała. Ciągle rozważa te 3 suńki, o których wspomniałam wcześniej. Pani Ilona ma poprostu kłopot, a raczej 3 małe kłopoty - ma w domu fretki :lol: i bardzo je kocha i nie chciałaby aby zwierzęta miały ze sobą złe stosunki. Martwi się czy dadzą radę się zaprzyjażnić. Próbuję ją przekonać, by wzięła na wizytę do schronu jedną z nich, by mogła zobaczyć, jak się zachowają.... ??? Funia! Da się to zrobić?[/quote] uważam ,że ani fretka ani zaden inny pies nie zachowa sie naturalnie w takim miejscu jak schron -sunia wyprowadzona z boksu będzie oszołomiona i zdenerwowana nową sytuacja ,a fretka w nowym otoczeniu poza domem też zachowa się zupełnie inaczej niż w domu gdzie czuje sie pewnie . Fretki to zwierzęta trochę złośliwe ,więc nie wiem czy dla tak zestresowanej Madzi to dobre towarzyszki,aczkolwiek człowiek jest tu osobnikiem dominującym i wszystko w jego rękach.Wiem też ,że potrafią dosyć boleśnie pokąsać [tak jak i wszystkie inne zwierzęta] Jeśli chodzi o zaaranżowanie spotkania z fretką i sunią to nie sądzę żeby był problem ,ale dobrze by było aby któraś z naszych dziewczyn była wtedy w schronie . Ja muszę wiedzieć wcześniej o ewentualnym spotkaniu bo pracuję i mam małe dzieci więc muszę zaplanować takie rzeczy -
nikt nie zagląda do suni???:-(