Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Jutro mój dzień w schronie ,Maniuś bardzo się ucieszy biedaczysko:-(
  2. A nie mogą być te z pierwszego postu:cool3:
  3. Jutro widzę się z suńkami ide na wolontariat ,Piątek to mój dzień..Wykocham wszystkie te bidy.
  4. Tak to ode mnie ,strasznie długo szło !!!! a poszło eliksirem !
  5. Aby tego nie rozdarła ,to wytrzyma
  6. Madziula odezwij się . SZUKAMY DOMU DLA MADZI
  7. W piątek widzę się z zamojskimi opuszczonymi bidami ,cieszę bo bardzo się za nimi stęskniłam i one mnie tak pięknie witają i najgorsze jest ,ze do wszystkich nie moge zajść..:-(
  8. Matrioszka cudne to allegro ,dzięki z całego serca mojego i Lunki:lol:
  9. Nitka jest z maluchami wewnątrz budynku,ale BeATA MÓWI ZE wcale jej sie to nie podoba bo ją bardzo męczą,chcą się bawić .I tak żle i tak nie dobrze....:shake:
  10. wpłata została zrobiona przez moja uczennicę w punkcie opłat ,w piątek o godz 16 więc przelewy poszły dopiero w poniedziałek,zatem powinny już dziśiaj być !!!!!!! napisz czy doszły
  11. Helga ,co tam u Ady?????
  12. Po cichu mam nadzieję ,że sunia może zyje .......:roll:
  13. Nikt do mnie nie dzwonił ,zero reakcji:shake:
  14. Może jej jakiś nerw uszkodził podczas zastrzyku ,nie wiem sama ona się ruszała :shake:
  15. Ten piesek koło Maniusia to jego wielki przyjaciel ,bardzo dobrze im razem zgadzają sie całkowicie ,teraz doszedł do nich trzeci pies niestety jest troche agresywny i te dwie dobroty są przestraszone . ten jego przyjaciel też jest wspaniały ,to mały piesek z przetrąconą zdeformowaną tylną łapką , Nazwę go MIKI może założe mu wątek on już tyle siedzi i był tak jak pisałam wcześniej na granicy śmierci przez zaniedbanie w schronie.:shake:
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1500/dsc00640wb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img167/dsc00640wb7.jpg/1/][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/dsc00640wb7.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1687/dsc00639sv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img218/dsc00639sv4.jpg/1/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/dsc00639sv4.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  18. [ rl[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9869/dsc00638ot7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img514/dsc00638ot7.jpg/1/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/dsc00638ot7.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  19. Nika nie potrafię wysłać zdjęć ,zaraz spróbuję znowu,.....
  20. Beata ta duża co ma placek łysy wcale nie jest łagodna Luna właśnie jej się boi....:shake:
  21. Oj dobrze Ci się pomyślało :lol:Tylko musimy najpierw'' POZbyć'' się Alty
  22. No to czekamy cierpliwie na fotki....:cool3:
  23. Na piątek stan był taki --maleńkich bez matek ok 11,z matkami w sumie ok15 ,na zewnątrz większe trochę ok 8 ,piszę około bo trudno było je zliczyc robiło sie ciemno i bardzo sie przemieszczały .
×
×
  • Create New...