Ten piesek koło Maniusia to jego wielki przyjaciel ,bardzo dobrze im razem zgadzają sie całkowicie ,teraz doszedł do nich trzeci pies niestety jest troche agresywny i te dwie dobroty są przestraszone .
ten jego przyjaciel też jest wspaniały ,to mały piesek z przetrąconą zdeformowaną tylną łapką , Nazwę go MIKI może założe mu wątek on już tyle siedzi i był tak jak pisałam wcześniej na granicy śmierci przez zaniedbanie w schronie.:shake: