Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Lunka nikt Cie nie chce:placz::placz::placz:
  2. Fryziulu jakaś ty piękna!!!!!!!!
  3. Jak tam Ada??
  4. Ta droga to tragedia można tam totalnie zmarnować auto ,to droga dla ,maniaków i amatorów .Normalny zawraca......:shake:
  5. Jaka dama delikatna !!!
  6. Pewnie ,że możesz tylko ja sie az tak na karmach nie znam .Trzeba pewnie jakąś wysokobiałkową
  7. Moja Madziuńka śliczna !!!!!! jaka ta nóżka biedna ,niedobry pan doktor :oops:
  8. Sunia jest od około roku w schronie ,jest totalnie niezaradna i bez woli walki i życia ,miała uśpiony miot jak przyjechała do schronu więc na pewno nie raz rodziła :shake:
  9. to nie jest stara sunia ,tylko bardzo zmarnowana i nieradząca sobie w grupie zupełnie.....Może mieć na moje oko nie więcej jak 3 lata
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/959/dsc00666zz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img185/dsc00666zz1.jpg/1/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/dsc00666zz1.jpg/1/w2816.png[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5499/dsc00664ai1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img89/dsc00664ai1.jpg/1/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/dsc00664ai1.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  12. Mimo tak dużego zbliżenia zdjecie nie oddaje faktycznego stanu .Na zywo uwierzcie wygląda to tragicznie:placz::placz:
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2199/dsc00675gv9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img217/dsc00675gv9.jpg/1/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/dsc00675gv9.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3285/dsc00676vs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img502/dsc00676vs6.jpg/1/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/dsc00676vs6.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  15. cO TAM DOBREGO U MOJEJ ZOSIEŃKI??
  16. zostało 7 szczeniąt z matką ,ale są w trakcie leczenia .2 z matką i około 6 w boksie dla szczeniąt bez matek:shake:Dużo szczeniąt poszło w ciągu tygodnia ,więc teraz nie ma tak żle aczkolwiek to tylko kwestia czasu..........
  17. Ewa jest Kościotrup na cito do wzięcia ,co ty na :cool3:to
  18. Ta mała Nitka żle się czuje ze szczeniakami jest smutna i zagubiona .One sa bardzo ruchliwe i natarczywe,a ona pragnie spokoju i niestety tam go nie ma :shake: Nela OK,biega po całym schronisku [na razie bo ma szczeniaki ]jak pójdzie na ogólne to będzie nie ciekawie:placz:
  19. Jak zwykle wielka radość na mój widok ,chwila miłości i znowu szara rzeczywistość Wyprowadziłam go na spacer ,ale on bardzo się bał i chciał wracać z powrotem do klatki:shake:
  20. Niestety dzisiaj nie widziałam Lunki ,miałam tyle do zrobienia w schronie tyle psów do sprawdzenia a ona biedna gdzieś się schowała......:shake:
  21. Stonko ,jesteś wielka !!!! A kreci ryjek siedzi ze szczeniakami i nikt jej nie chce tej Niteczki........
  22. mnie też się wyświetla błąd strony.....
×
×
  • Create New...