Ja tez uwazam, ze pies powinien byc odwazny. To zaleta , nie wada.
Mam porownanie mojej poprzedniej Onki do tej, ktorą mam aktualnie. Obie kocham ( kochałam) tak samo ! Ale z Lorą
[*] nie był mi straszny spacer w najczarniejsza noc ! Mogłabym obawiac sie co najwyzej o zdrowie i zycie ew. napastnika.;)
A z Janka wolę nie ryzykowac, bo na pewno w obliczu zagrozenia, by zwiała.:lol: