-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Co prawda pytałaś Arke, ale akurat ja sie nawinęłam. ONki to Owczarki Niemieckie. Tez nie wiedzialam na początku, bo tutaj hula dużo różnych skrótów dla wtajemniczonych:diabloti: Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji świąt !
-
Szansunia jest przepiękna ! :loveu: Zyczę całej Waszej Rodzince wesołych Świąt:tree1:
-
Matko Swięta! Taka z niej akrobatka?:crazyeye:
-
[B]Elza[/B], jeszcze pytasz dlaczego. Moja Lorka zawinęła sie za TM gdy miala 10 lat.Też mi wet 2 lata wcześniej tak krakał, jak zachorowała na wątrobę.Mam nadzieję, że z Szansą bedzie inaczej. Ale ja jestem beksa:-(
-
Chyba przestanę tu zaglądać, bo znowu sie poryczałam.:-(
-
Kiro, wyrzucony….. MA DOM - ZOSTAJE w DT NA ZAWSZE
bela51 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Czy coś nowego sie dzieje u naszego Kirusia? Bo ostatnie zdjęcia były z września.Jak zdrowie starszego pana? -
Chyba za dużo ostatnio pisałyście dziewczyny o tych butach. Pewnie dorwała sie do kompa i czyta posty, bardzo mądra ta Szansa.:diabloti: A tak powaznie, to miałam kiedys duzą sznaucerkę, która zeżarła mi 7 par butow.Zeby choć 3 i pół. Ale nie ! Po jednym z każdej pary. Psy z tęsknoty robią takie dziwne rzeczy. Myślę, że Elza udzieliła Ci jakiejś mądrej rady, co pomoze uniknąć dalszych zniszczeń. Nie gniewaj sie już na bidulkę:mad:
-
Anioł nie pies! Zabrał się za świąteczne porządki , a Pańcia go nie doceniła.:evil_lol:
-
Bardzo sie cieszę, że Szansa trafiła własnie do Ciebie i jednoczesnie bardzo Ci zazdroszczę. Ale wiem, całkiem obiektywnie, ze Twoj dom jest dla Szansy lepszy, niż mój, bo gdyby dłużej nie było zainteresowania adpcją, poważnie rozważałam, czy nie zgłosić swojej kandydatury. Dlatego z całego serca życzę Wam szczęścia. Od początku wiedziałam, że to wspaniały pies , a Ty jesteś osobą o WIELKIM SERCU.:kiss_2:
-
Wracam jeszcze do suchej karmy, bo i ja mam cały czas problemy z karmieniem mojej suni suchą karmą.Janka ma 5 lat, u mnie jest od sierpnia i chyba nigdy nie nauczyła sie jeść suchej karmy. Tak, frolic smakuje jej także, bo jest miekki. Inne kulki łykała, nie gryząc. Ciągle bałam sie ,że sie udławi. Znalazłam na nia sposób, może trochę uciązliwy, ale skuteczny. Karmię z ręki po jednej kulce, wtedy gryzie każda. Próbowałam różnych karm, ostatnio widzę, że dobrze "wchodzi" eukanuba z kurczakiem. Kulki nie są bardzo twarde, są kruche. Może spóbuj różnego rodzaju karmy. Chociaż z drugiej strony, gdy pies ma wybór, to zawsze wybierze gotowane żarełko.Jeśli czas Ci pozwala to gotuj. Szansa ma już swoje lata, mojej poprzedniej suni gotowałam (gdy była juz starsza) ryż z wątróbką drobiową, przynajmniej szybko się gotuje.
-
Może niechęć do jedzenia suchej karmy spowodowana jest brakami w uzębieniu? Tak wiele przeszło to biedne psiątko. Wylałam morze łez czytając jej wątek, a na prawdę [B]nie mogłam[/B] jej adoptować. Jestem szczęśliwa, że znalazła taki dom jak Twój.Pewnie ją rozpieścisz, ale ja też zawsze rozpieszczam swoje psy. Moja sierota (ONka )śpi w moim łózku i właściwie "weszła" mi już na głowę. Powodzenia! Bądźcie szczęśliwe !:iloveyou:
-
Bardzo się cieszę, że Szansa nareszcie ma swoją rodzinę. Dopingowałam jej od samego poczatku. To wspaniała wiadomość.Zyczę szczęścia jej nowym włascicielom i oczywiście Szansie.:tree1:
-
:-( Zaglądam na strone Szansy codziennie, w nadziei, że coś sie w końcu wydarzy w jej życiu. Ta sunia spędza mi sen z powiek. Powiedzcie, jakie ona ma relacje z innymi dużymi sukami?. Moja jest strachliwa, ale do dużych suk się "stawia." NIe wiem ,czy mój dom to byłby wlaściwy wybór.Boje się, że mogłabym skrzywdzić je obie.Ale cały czas o niej myślę.W moim otoczeniu jest wielu ludzi, którzy deklarują sie jako miłośnicy psów, ale nikogo nie moge zainteresować tą adopcją, choć mają o wiele lepsze warunki ode mnie. Czy u Olgi może jeszcze długo mieszkać?:-(
-
[quote name='bela51']Tak bardzo chciałabym, aby ta adopcja się udała. Jeśli nie, to ogłoście Szanse na Owczarku. Wchodziłam tam przed chwilą, jest mało psów do adopcji.[/quote] Oj, chyba źle patrzyłam, tam pełno psich bidul.:-(
-
Tak bardzo chciałabym, aby ta adopcja się udała.
-
A czy została ogloszona na stronie "owczarek w potrzebie" ? NIe jestem zbyt biegła w temacie komputerowym, ale może warto ogłosić ją we wszystkich mozliwych miejscach?
-
Serce mi pęka, gdy patrzę na jej zdjęcia! Nie mogę wziąć drugiej ONki !:-( Boję się ,że nie poradzę zapanowac nad dwoma dużymi sukami, tym bardziej, że moja też ma problemy psychiczne.( jest u mnie dopiero 3 m-ce). Jest tylu miłośników owczarków, czy nie widzą tego pięknego psa?Może ktoś ma możliwość zamieścic jej zdjęcia w psiej prasie? Ja, zanim dowiedziałam sie o istnieniu strony dogomiania, szukałam psów do adopcji na stronie miesięcznika PIES.Może byłby wiekszy zasięg informacji? Bardzo chciałabym jakoś pomóc, ale nie wiem jak.:-(
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Takim ludziom nie powinno sie już nigdy pozwalac na adopcje. Są nieodpowiedzialni i bezduszni.To nie sklep z zabawkami. -
Gdyby nie to, że w sierpniu adoptowałam moją sunieczkę, nie zastanawialabym się ani chwili, by dać Szansie dom.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Belula! Bardzo się cieszę, że wszystko sie udało.Podziwiam Cię za wielkie serce i odwagę w podjęciu tej niełatwej decyzji.Myślę jednak, że w warunkach domowych Klamka nie będzie " potworem" , bo przecież to tylko bardzo skrzywdzony przez życie psiak. Mocno wierze, że wszystko będzie dobrze ! -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Trzymam za Was kciuki. Przez 10 lat mialam agresywną ONkę.O spacerach bez smyczy i kagańca mogłam zapomnieć. Ale w domu to był anioł nie pies. Bardzo mi jej brakuje, bo niestety już za TM. Gdyby nie odległość, chętnie pomogłabym z transportem. -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='bela51']Ta bytomska oferta ,już dawno jest nieaktualna. Prosiłam o usunięcie informacji kilka dni temu.O ile wiem o kasie nie było mowy, otrzymali jakis zakaz przyjmowania psów i wycofali się.[/quote] P.S. Mysiu, czy na pewno rozmawiamy o tym samym schronisku ? Bo jesli tak, to chyba jest to opinia krzywdząca. Nadmieniam, ze mam spojrzenie na sprawę osoby z zewnątrz, ale może pozory mylą... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Mysia_']Przedchwilką przejżałam pierwszą stronkę, wsród miejsc gdzie mają trafić psy jest wypisany Bytom 4/5 psów, z tego co mi wiadomo to schronisko przyjmie psy, ale za kase, zresztą każdy kto zna bytomskie schronisko chyba by nie chciał, żeby te psiaki tam trafiły...[/quote] Ta bytomska oferta ,już dawno jest nieaktualna. Prosiłam o usunięcie informacji kilka dni temu.O ile wiem o kasie nie było mowy, otrzymali jakis zakaz przyjmowania psów i wycofali się. -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Odi']Emilio, proszę Cię o usunięcie z pierwszej strony schroniska w Zielonej Górze. Jest dokładnie tak, jak napisał Medar - warunkiem wzięcia kilku Psich Osób przez schronisko w Zielonej Górze było podpisanie umowy z gminą, z której pochodzą psy oraz wniesienia opłaty przez gminę za te psy na rzecz schroniska. NIEWYKONALNE, przynajmniej w najbliższym czasie. Górzyca - odmowa:-([/quote] Podobnie sprawa wygląda ze Schroniskiem w Bytomiu. Na dzień dzisiejszy nie przyjmuje żadnych psiaków. Proszę o zdjęcie informacji z I strony:-( -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
bela51 replied to emilia2280's topic in Schroniska
Informacja o psach do Bytomia jest nie potwierdzona. To ja wczesniej kontaktowałam sie z Bytomiem i akcja nie wypaliła.Usiłuję sie tam dodzwonić, czy przypadkiem nic się nie zmieniło. Ale NA PEWNO 2 suczki chce przyjąć schronisko w Zabrzu. Pisze o tym Mysia na str.95 i ja tez dzisiaj rozmawialam. W sprawie transportu z Sosnowca do Zabrza konieczny jest kontakt zulugula i BajkaB.