Jump to content
Dogomania

bullterrierka

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bullterrierka

  1. Co do Lady....BeataM, czy my możemy ja odwiedzic? Ja skontaktowac bsie z ta Magda ?[/QUOTE] oczywiście,że można Lady odwiedzać wystarczy zadzwonić i się umówić wyślę Ci zaraz nr na pw
  2. Ania ma zepsuty ruter z tego co mi mówiła to przez dwa tygodnie nie będzie miała dostępu do netu. Kontakt z nią tylko tel.
  3. na forum bernardyn Madallena napisała: POPRAWIONY TEKST. PROSZE O PODMIANĘ NA ALLEGRO [IMG]http://bernardyn.org/forum/images/smilies/smile.gif[/IMG] TYTUŁ: 2,5 kg Mini Sunia Mikro sunia najmniejsza sunia na allegro Lusia - to czteroletnia, mikroskopijna sunia wielkości świnki morskiej o wadze 2,7 kg. Sunia jest dorosła - większa już nie urośnie - niemniej jednak wskazana jest rozsądna dieta dla tak maciupeńkiego pieska. Lusia jest typem rozpieszczonej jedynaczki, uwielbia być noszona na rękach i siedzieć na kolankach, spać w łóżku pod kołderką, czego namiętnie dopomina się wydając śmieszne mruki i odgłosy. Lusia je gotowane jedzenie w ilościach proporcjonalnych do jej budowy ciała, czasem suchą karmę. Lusia jest całkowicie pozbawiona agresji, jest bardzo łagodną i przyjaźnie nastawioną do świata i innych zwierząt sunieczką. Lusia boi się małych dzieci i większych od siebie zwierząt - chowa się pod nogami, spódnicą czy płaszczem opiekuna lub ucieka na ręce. Sunia potrafi chodzić na smyczy, zachowanie czystości w domu - w trakcie nauki. Szukamy dla Lusi domu WYŁĄCZNIE NA TERENIE WARSZAWY bez innych psów oraz bez małych dzieci. Lusia musi być rozpieszczaną jedynaczką, w związku z czym najlepszy byłby dla niej dom ze starszą osobą o ciepłym sercu. Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, przyjmuje lekarstwa (koszt 12 zł) na epilepsję. Jednak do końca nie jest wiadomo, czy ją ma? Zastrzegamy sobie prawo do wybrania najlepszego domu dla suni, spełniającego wymienione wyżej wymogi oraz wizyty przedadopcyjnej/poadopcyjnej i podpisanie umowy. KONTAKT: 0 501 226 939 (nie odpowiadam na SMSy) [email][email protected][/email]
  4. kopiuję z forum amstaff - pitbull Trening klatkowy 1 - Wazne jest pierwsze wrazenie /drzwiczki zawsze otwarte/ . pozwul psu samodzielnie ogladnac klatkei odkryc jej uroki .ustaw klatke w najbardziej ruchliwej czesci domu, skad widac jak najwieksza czesc mieszkania . wysciel jej dno miekka poduszka . czesto wsypuj jedzenie do klatki .wrzucaj niepostrzezenie bardzo smakowite kaski, co jakis czas ukrywajac je pod poduszka/lub kocykiem/niech beda mila niespodzianka .przywiaz ulubiona zabawke do zucia mocnym sznurkiemw najdalszym koncu klatki 2-Kilka dni pozniej mozna przystapic do sesji treningowych .wybierz odpowiednie komendy/ wejdz , wyjdz /sa zbyt do siebie podobne .sesja treningowa -wydaj polecenie ... i wrzuc do klatki smakolyk -chwal gdy wchodzi i je smakolyk -wydaj polecenie... i zachec do wyjscia/bez uzycia smakolyka/ -pochwal bardzo wylewnie gdy wyjdzie/bez smakolyka / -powtorz wchodzenie i wychodzenie kilka razy -teraz zmien kolejnosc wydarzen, wydaj polecenie do wejscia i jak pies wejdzie dopiero wrzuc smakolyk -jesli nie wchodzi po wydaniu polecenie po prostu czekaj -nie powtarzaj polecenia drugi raz ,nie pękaj i nie wrzucaj smakolyka do klatki, zeby po niego poszedl -jesli nie chce wejsc skoncz sesjezostawiajac psa bez slowa -po chwili wroc do sesji znowu wydajac polecenie i czekajac az pies wejdzie , nagrodz go wtedy smakolykiem -kiedy wejdzie/wszystkie wkoncu wchodza wczesniej czy pozniej/nagrodz go sowicie kilkoma super smakolykami - zawsze po sesji pies powinien miec uczucie niedosytui chec do dalszych cwiczen 3-dalszy trening wypozycz sobie srednio interesujacy film i przygotuj zestaw "zuwaczy " dla psa - ten trening zaczynamy gdy pies wchodzi na polecenie do klatki -ustaw lkatke obok telewizyjnego fotela , kaz psu wejsc ,daj mu cos smacznego do zucia co zajmie go przez dluzszy czas, zamknij drzwiczki, usadow sie wygodnie i ogladaj swoj film - podczas filmu wyjdz kilka razy z pokoju /po orzeszki ,czy herbatke , czy cos tam // nigdy nie dluzej niz 60 sekund -ewentualne protesty dochodzace z klatki ABSOLUTNIE zignoruj/kazde twoje skarcenie glosem , spojrzenie bedzie w tym wypadku nagroda dla psa -po filmie kiedy pies jest spokojny otworz dzwiczki, i wydaj mu polecenie wyjscia -kiedy wyjdzie zachowuj sie neutralnie/ dobre rzeczy zdarzaja sie w klatce poza nia nie/ - kaz psu wejsc do klatki jesli nie chce mozesz zachecic go smakolykiem - nie zamykaj tym razem drzwi -nagrodz w klatce czyms wyjatkowym i obsyp psa pochwalami -kaz wyjsc -zachowuj sie neutralnie -mozna ten trening uznac za skonczony 4 kolejne zamkniecie drzwiczek -zacznij zamykac psa na rozmaite okresy czasukiedy jestes w domu i zajmujesz sie swoimi sprawami -zawsze dawaj mu cos smakowitego do zucia - ewentualne protest ABSOLUTNIE ignoruj 5 Ostateczne zamkniecie dzrwiczek - kiedy pies na polecenie chetnie wchodzido klatki i przebywaw niej przez dluzszy czas bez protestow, mozesz zaczac wychodzic z mieszkania Jeżeli klatka ma 2 drzwiczki, otwórz obie, by mógł spokojnie i swobodnie przechodzic. Wszelkie jedzenie (podstawowe posiłki i smakołyki) dawaj w klatce. Nagradzaj każde podejście i wejście do klatki. Możesz wrzucac zabawki, by on je stamtąd wyjmował i przynosił do Ciebie. Jak już swobodnie będzie wchodzić i siadać na posłanku, zamknij jedne drzwiczki, po czym od razu otwórz i nagrod psa. Powtarzaj, az zacznie mu sie dobrze kojarzyc. Pozniej wydluzaj zamykanie drzwiczek. Za kazde zostanie w klatce - nagradzaj, niech ma dobre skojarzenie. Pozniej wychodz do pokoju obok na chwile a on niech pozostanie w kojcu. Wracasz - nagradzasz. Wydluzasz czas. Poźniej wychodzisz z domu na chwile, wracasz, psa wypuszczasz i nagradzasz. Wydluzasz czas. To tak w skrocie
  5. [quote name='Monday']Moim zdaniem to Beata M powinna pogadać z Magdą. Jak również kontakt w ogłoszeniach powinien być do niej, bo najwięcej o Lady póki co wie :/[/QUOTE] Ja z Magdą rozmawiałam wczoraj jak mi napisałaś pw według jej opinii nie ma przeciwwskazań do przeniesienia Lady do innego hoteliku jest już na tyle stabilna,że nie odbije się to na niej
  6. może jak kot po płotach chodzi... moją klatkę tak rozwaliła,że się już tylko na śmietnik nadaje a bullterrier sobie z nią nie poradził:roll: także jeśli chodzi o Plamkę to we wszystko uwierzę:diabloti:
  7. [quote name='NINKA1']No cóż Tusia jest śliczna a tło jak widać:cool3:[/QUOTE] tło nie istotne - najważniejsze,że Tusia szczęśliwa :loveu: Ninka super relacja!
  8. [quote name='AnnaA']Bardzo proszę o zadeklarowanie się kogoś z numerem tel. komórkowego. Moja komórka jak jestem w domu nie ma zasięgu. Domowy jak najbardziej, ale moja komórka jak jestem pod dachem nie odbiera. Tzn. ściśle; czasami odbiera, ale to chyba zależy od przekażnika, który nie zawsze ma silny sygnał. Poprosze o deklarację na czyją komórkę ew. można dzwonic. Poprosiłabym może BeatkęM, bo ona zawsze może odebrac. Beatko poproszę![/QUOTE] zgadzam się :) a tymczasem pewien Psi Aniołek:angel: zaprezentuje kandydaturę Hesi osobie szukajacej pieska;) edit. czy ktoś może ten tekst na angielski przetłumaczyć? Hesia - kudłate cudo !!! Ta wspaniała sunia została znaleziona przy drodze. Jej radość na widok podchodzącego do niej człowieka była ogromna, a jeszcze większa, jak ten człowiek zabrał ją do samochodu i zawiózł do domu. Stan wizualny Hesi był tragiczny - sierść to jeden kołtun i do tego ta przeraźliwa chudość. Teraz powoli przywracamy jej naturalne piękno Pomimo swojego wyglądu Hesia jest przeuroczym psem, którego NIE DA SIĘ NIE KOCHAĆ. Od razu wpada w ramiona, uwielbia być głaskana... Dogaduje się z innymi psami, jest przełagodna do ludzi, potrafi chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. To po prostu pies ideał. Szukamy odpowiedzialnego domu dla Hesi. Jeżeli będzie potrzeba, to pomożemy w transporcie. Hesia znajduje się w okolicach Radomia. Można ją poznać przed decyzją o adopcji. Sunia ma 30cm w kłębie i waży 6kg.
  9. [quote name='invictus hilaritas']Chcesz to: Twój przedmiot będzie promowany poprzez zaznaczenie żółtym kolorem na liście przedmiotów w swojej kategorii i w wynikach wyszukiwania. Opłata 6,00 zł. Nie podlega zwrotowi. czy to: Twój przedmiot będzie zawsze widoczny na początku listy przedmiotów w swojej kategorii i w wynikach wyszukiwania. Opłata 12,00 zł. Nie podlega zwrotowi. czy to: Twój przedmiot będzie promowany pogrubioną czcionką. Opłata 2,00 zł. Nie podlega zwrotowi.[/QUOTE] full wypas poproszę niech chomik do domku spada :)
  10. [quote name='Monday']A teraz? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193595-Na-sportowo-i-elegancko-!!!-Zapraszam!!!-Dla-Blanki.-Do-7.10[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-główkami.-Dla-Blanki.-Do-6.10-godz-22[/URL].[/QUOTE] wszystko ok :)
  11. czyli Hesia jest malutka waga 6kg w kłębie 30cm zdjęcia sobie zabiorę z wątku potrzebny jeszcze tekst o suni ona lubi dzieci prawda?
  12. [quote name='Monday']Zapraszam !!!!!! [URL="http://www.dogomania.193595-Na-sportowo-i-elegancko-%21%21%21-Zapraszam%21%21%21-Dla-Blanki.-Do-7.09"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.09[/URL]. [URL="http://www.dogomania.193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-g%C5%82%C3%B3wkami.-Dla-Blanki.-Do-6.09-godz-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.09-godz-22[/URL].[/QUOTE] linki nie działają
  13. nikt nie chce chomiczka:( [quote name='invictus hilaritas'][URL]http://allegro.pl/lusia-2-5-kg-malenstwo-o-wielkim-sercu-oddam-i1238247649.html[/URL] [/QUOTE] Ewa możesz wyróżnić Lusi to allegro na 7 dni? prześlę Ci pieniążki na wyróżnienie
  14. biedak mam nadzieję,że się znajdzie a pani Marta kłamie jak z nut nie miała dostępu do internetu - do tel. też nie? wystarczyło zadzwonić do osoby wydającej psa do adopcji! ŻAL!
  15. [B]kopiuję z forum bernardyn[/B] Madallena napisała: [I]a może boją się tych 2,8 kg. albo weszli na jej watek i przeczytali jaki to diabel!!! Zadzwonila do mnie jakas starucha (przepraszam za wyrazenie,a le wkurzyla mnie bardzo bardzo). Zadzwonila, chyba po Milke, ze ona chce malego pieska bla bla bla. Wiec jej mowie, ze mam Lusie. Idealna dla niej. Lekka, kochana, bezproblemowa. I ze Lusia ma padaczke i koszt lekarstw to 12 zl mies. A starucha: o, to nie, ja nie chce. A ja sie pytam: a czy ma Pani gwarancje, ze pies, ktorego Pani bedzie miala (szczeniaka pewnie wezmie/kupi) bedzie zdrowy? On moze byc zdrowy dzisiaj ale jutro juz nie. Wtedy czeka Pania diagnostyka i leczenie. A tu. Jasno powiedziane jest, ze to 12 zl miesiecznie. - Nie, prosze Pani, ja chce zdrowego psa. - a jak bedzie chory to co Pani z nim zrobi? - no, dlatego ja chce zdrowego! Szlag mnie trafil...[/I]
  16. trzymam kciuki za Tinę mogę tylko pomóc ogłoszeniami jeśli będzie taka potrzeba bo mam nadzieję,że domek się zakocha :)
  17. Yogi niedługo straci klejnoty już są ku temu podjęte kroki:diabloti:
  18. Lady na pierwszą pokaż się dogomaniaczką!
  19. jak dobrze,że Hesia już bezpieczna :)
  20. ja to wiem w kim się ta nasza Plamka kocha:iloveyou:
  21. [quote name='tinelli']Jesli ma to jakies znaczenie, znalazl sie rodowod Tiny.[/QUOTE] śliczna suczka!!! czy ona jest wysterylizowana? jeśli nie to zacznijcie od sterylki suni to odstraszy pseudo! pamiętajcie o umowie adopcyjnej - nie oddajcie suni pierwszej lepszej osobie! jak to czytam za 1zł,dowóz i jeszcze znalazł się rodowód to robi mi się słabo...
  22. nie wierzyłam w to do ostatniej chwili brak mi słów Krecia trafiła do wspaniałego domu do cudownych ciepłych i świadomych jej "inności" ludzi którzy chcieli ją i tylko ją nie wiem dlaczego wątpiłam w to wszystko ale pani była od początku tak pewna swojej decyzji,że nic nie było w stanie jej zniechęcić od początku mówiłam jej o wszystkim coby nie było rozczarowań a ona chciała Krecie:loveu: i koniec kropka! Bardzo Wam wszystkim dziękuję za kibicowanie Kreci,za ogłoszenia i za wsparcie. Udało się!!!Siedzę teraz patrzę na te zdjęcia i nie wierzę. Krecia maleńka życzę Ci ,żebyś już zawsze była tak szczęśliwa jak na fotce ze swoim panem:loveu: [B]Wiking Gosiu[/B] BARDZO WAM DZIĘKUJĘ dzięki Wam Krecia jest już u siebie :Rose::Rose: to się teraz dzieje w mojej głowie: :sweetCyb::cunao::drink1::cunao::laola::smilecol::B-fly::iloveyou::knajpa::cunao::smilecol::cunao::BIG::iloveyou::iloveyou::B-fly:
×
×
  • Create New...