bullterrierka
Members-
Posts
1091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bullterrierka
-
Krecia ma kopiowane uszy.Wet ocenił ją na około 3 mc. Zamiast sierści ma taki fajny puch.Magda ją wykąpała,wyczesała jednym słowem doprowadziła do ładu. Jest bardzo chuda ale nabiera powoli ciałka. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/332/c05106621c7516aamed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/307/685a87e2e6543580med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/219/2243c710ff2df4f4med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
W piątek 24 września ta oto sunia błąkała się po jednej z dzielnic Radomia. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/194/7848f6b0c169581dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Weszła pod samochód pewnej kobiety ona ruszyła i przejechała po psim dziecku :-( Następnie odjechała pozostawiając wyjącego z bólu szczeniaka na poboczu drogi :angryy: Nie będę tu opisywała ile nerwów zjadłam bo zabraknie strony. Chcę się skupić na znalezieniu dla suczki najlepszego domu. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/336/57ff7d6830ef701cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Bardzo dziękuję za pomoc DORCE dzięki której sunia miała zapewnioną opiekę lekarska w klinice. Oraz Magdzie za przyjęcie małej do swoje hoteliku za darmo i za cudowną opiekę jaką ją otacza. Adze-Bastis za piękne zdjęcia suni. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/219/8d0658a240348b89med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Sunia ma uszkodzone nerwy,przewraca się,biega w miejscu,troszkę pochodzi i za chwilę się przewraca.Ma taki dziwny jakby nieobecny wzrok. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/332/67e64abcb835256dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] W lecznicy spędziła 3 dni.Teraz w hoteliku u Magdy dochodzi do siebie bardzo powoli ale Magda mówi,że za ciekawie nie jest.Będziemy się starały zabrać małą na konsultacje do neurologa. Prosimy o pomoc w szukaniu domu dla KRECI (tak ją Magda nazwała) domu który zaakceptuje ją taką jaka jest i otoczy troska i prawdziwą miłością. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/307/ec9cb385208e2159med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
na zdjęciach Drop wygląda na sporego psiaka -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
bullterrierka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']No, niestety... :shake: Beata, pieniądze pomału spływają. Jak będę miał całą kwotę (rozumiem, że 600zł?) od razu Ci przelewam. Na razie jest połowa, ale druga połowa jest w drodze. :multi:[/QUOTE] U Magdy nie ma problemu jeśli chodzi o płatności. Ja za Zośkę rozliczałam się na koniec miesiąca. Jeśli chcesz to zadzwonię i powiem,że będziemy na koniec miesiąca płacić? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
bullterrierka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
u Lady też ciiiiiiiiiiiiiiiiiiisza :( -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
super,ze Drop wraca do zdrowia :) -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
bullterrierka replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Martwi mnie ta cisza w adopcjach. Przydałyby się Perełce ładne zdjęcia.Ona podobno mała jest a na tych zdjęciach wygląda na sporego psiaka. -
[quote name='malibo57']Mówiłam przecież, że Anna tylko zdjęć nie robi:diabloti:[/QUOTE] no zdjęć nie robi a czary mary nad pieskami odprawia :evil_lol: po tygodniu pobytu Meli Ania puściła ją ze smyczy pod Pankracym (ja mało na zawał nie zeszłam) już widziałam jak Melę ganiamy po ulicy a tu suczka krok w krok za Anią i nawet łapkami na nią skakała zapatrzona jak w obraz :ghost_2:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
bullterrierka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']Ja z bazarku też będę miał 77zł. Przypominam grzecznie o wpłacie stałych deklaracji, abym mógł zapłacić za hotel. Beata, czy Magda coś opuści? Byłoby dobrze... :roll:[/QUOTE] rozmawiałam z Magdą opuści na 20zł/doba -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
Jak Drop się dzisiaj czuje? -
rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.
bullterrierka replied to pinkmoon's topic in Okrucieństwo
ręce opadają....mam nadzieję,że spotka tą $^&$$^ kara:angryy: -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']A Drop lubi jabłka. Mam wrażenie, że on zjadłby cały swiat a chudy jak szczapa.[/QUOTE] może taki jego urok. -
[quote name='AnnaA']Mela to suczka spokojna i łagodna. Troszeczkę się obawiałam jak będzie z Gigą ale okazało sie, że to Giga jest energiczniejsza niż Mela i po paru chwilach psice się obwąchały i spoko. Mela bardzo lubi byc głaskana i wymaga, żeby jej towarzyszyc przy jedzeniu. Poprostu jak jej zostawiam michę z jedzenhiem i odchodzę to ona przestaje jeśc i idzie za mną. Jest niejadkiem i bardzo do jedzenia trzeba ją namawiac. Narazie tyle obserwacji. Całą moją uwagę teraz absorbuje Drop. Bardzo mnie martwi.[/QUOTE] Dziękuję Aniu za relacje o Meli :)
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
bullterrierka replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
hop Tina na pierwszą!