Jump to content
Dogomania

bullterrierka

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bullterrierka

  1. Krecia ma kopiowane uszy.Wet ocenił ją na około 3 mc. Zamiast sierści ma taki fajny puch.Magda ją wykąpała,wyczesała jednym słowem doprowadziła do ładu. Jest bardzo chuda ale nabiera powoli ciałka. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/332/c05106621c7516aamed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/307/685a87e2e6543580med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/219/2243c710ff2df4f4med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  2. W piątek 24 września ta oto sunia błąkała się po jednej z dzielnic Radomia. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/194/7848f6b0c169581dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Weszła pod samochód pewnej kobiety ona ruszyła i przejechała po psim dziecku :-( Następnie odjechała pozostawiając wyjącego z bólu szczeniaka na poboczu drogi :angryy: Nie będę tu opisywała ile nerwów zjadłam bo zabraknie strony. Chcę się skupić na znalezieniu dla suczki najlepszego domu. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/336/57ff7d6830ef701cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Bardzo dziękuję za pomoc DORCE dzięki której sunia miała zapewnioną opiekę lekarska w klinice. Oraz Magdzie za przyjęcie małej do swoje hoteliku za darmo i za cudowną opiekę jaką ją otacza. Adze-Bastis za piękne zdjęcia suni. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/219/8d0658a240348b89med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Sunia ma uszkodzone nerwy,przewraca się,biega w miejscu,troszkę pochodzi i za chwilę się przewraca.Ma taki dziwny jakby nieobecny wzrok. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/332/67e64abcb835256dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] W lecznicy spędziła 3 dni.Teraz w hoteliku u Magdy dochodzi do siebie bardzo powoli ale Magda mówi,że za ciekawie nie jest.Będziemy się starały zabrać małą na konsultacje do neurologa. Prosimy o pomoc w szukaniu domu dla KRECI (tak ją Magda nazwała) domu który zaakceptuje ją taką jaka jest i otoczy troska i prawdziwą miłością. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/307/ec9cb385208e2159med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  3. wczoraj Mela była w Anonsach ogłoszenie ze zdjęciem-nikt nie zadzwonił
  4. na zdjęciach Drop wygląda na sporego psiaka
  5. [quote name='wiking042']No, niestety... :shake: Beata, pieniądze pomału spływają. Jak będę miał całą kwotę (rozumiem, że 600zł?) od razu Ci przelewam. Na razie jest połowa, ale druga połowa jest w drodze. :multi:[/QUOTE] U Magdy nie ma problemu jeśli chodzi o płatności. Ja za Zośkę rozliczałam się na koniec miesiąca. Jeśli chcesz to zadzwonię i powiem,że będziemy na koniec miesiąca płacić?
  6. [quote name='Monday']paulorosa, widzę że nowa jesteś :) Witamy... Może chcesz jakoś się włączyć w jakąkolwiek pomoc to zapraszamy :)[/QUOTE] Nowa tylko na dogo Przecież ją znasz :) szczyle ze schronu z Tobą wiozła z moją mamą ;) (to moja najmłodsza siostra)
  7. u Lady też ciiiiiiiiiiiiiiiiiiisza :(
  8. super,ze Drop wraca do zdrowia :)
  9. Martwi mnie ta cisza w adopcjach. Przydałyby się Perełce ładne zdjęcia.Ona podobno mała jest a na tych zdjęciach wygląda na sporego psiaka.
  10. [quote name='malibo57']Mówiłam przecież, że Anna tylko zdjęć nie robi:diabloti:[/QUOTE] no zdjęć nie robi a czary mary nad pieskami odprawia :evil_lol: po tygodniu pobytu Meli Ania puściła ją ze smyczy pod Pankracym (ja mało na zawał nie zeszłam) już widziałam jak Melę ganiamy po ulicy a tu suczka krok w krok za Anią i nawet łapkami na nią skakała zapatrzona jak w obraz :ghost_2:
  11. ona taka dzika była podejść do siebie nie dała a Tobie Aniu tak bardzo zaufała
  12. [quote name='wiking042']Ja z bazarku też będę miał 77zł. Przypominam grzecznie o wpłacie stałych deklaracji, abym mógł zapłacić za hotel. Beata, czy Magda coś opuści? Byłoby dobrze... :roll:[/QUOTE] rozmawiałam z Magdą opuści na 20zł/doba
  13. [quote name='AnnaA']Ty się nie martw o kwotę jaka jest potrzebna. Każda kwota zawsze będzie dobra. Jak uskłada się więcej to przeznaczymy na inne bidy.[/QUOTE] ja się martwię,żeby nie zabrakło:roll:
  14. dostałam od Anny piękne książki na bazarek,dorzucę jeszcze kilka rzeczy od siebie i bazarek zostanie wystawiony na początku przyszłego tygodnia. Jaka kwota została do zwrotu Annie za transport Buby?
  15. zobaczcie jaka psychopatka taką *&^%$&& to tylko za kłaki i w łyżce wody utopić masakra [url]http://www.dogomania.pl/threads/191972-rozmna%C5%BCajmy-suczki-bo-wszystkie-szczeniaczki-znajduj%C4%85-domy[/url].
  16. ręce opadają....mam nadzieję,że spotka tą $^&$$^ kara:angryy:
  17. [quote name='AnnaA']A Drop lubi jabłka. Mam wrażenie, że on zjadłby cały swiat a chudy jak szczapa.[/QUOTE] może taki jego urok.
  18. [quote name='AnnaA']Mela to suczka spokojna i łagodna. Troszeczkę się obawiałam jak będzie z Gigą ale okazało sie, że to Giga jest energiczniejsza niż Mela i po paru chwilach psice się obwąchały i spoko. Mela bardzo lubi byc głaskana i wymaga, żeby jej towarzyszyc przy jedzeniu. Poprostu jak jej zostawiam michę z jedzenhiem i odchodzę to ona przestaje jeśc i idzie za mną. Jest niejadkiem i bardzo do jedzenia trzeba ją namawiac. Narazie tyle obserwacji. Całą moją uwagę teraz absorbuje Drop. Bardzo mnie martwi.[/QUOTE] Dziękuję Aniu za relacje o Meli :)
  19. Tak jak Ania napisała on potrzebuje człowieka na własność :) Będę go cały czas ogłaszała.
  20. Jestem.Dziękuję za zaproszenie na wątek Obraczus87 zaraz go sobie przeczytam :)
×
×
  • Create New...