Jump to content
Dogomania

bullterrierka

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bullterrierka

  1. [quote name='anhata']Już zmieniłam. Obojętnie do jakiego moderatora mam napisać ?[/QUOTE] tak poproś o przeniesienie do działu adopcje ;)
  2. [quote name='Monday']Nadal aktualny mój post powyżej :([/QUOTE] teraz się szkoła zaczyna ludzie zabiegani adopcje stoją w miejscu
  3. jeszcze kilka fotek wykonanych przez Bastis :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/330/3bd5adcf9ca1be87med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/335/571a0e4a76ce239dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/334/792006cdfdcb54b6med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/334/9457ab164854390cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  4. [quote name='malibo57']Dobry wieczór! Dzięki Beatko za zaproszenie. Faktycznie, Mela jest wyjątkowej urody, szczególnie w tylnych rejestrach - bardzo piękna i długa kita:)[/QUOTE] Super,że jesteś Małgosiu! Anna mówi,że u niej Mela to ogonek w górze nosi i wtedy to dopiero wygląda zjawiskowo :)
  5. [quote name='wiking042']Dzięki, Beata, za zaproszenie na wątek. Śliiiiczna sunieczka! A u AnnyA niejeden pies doznał już przeobrażenia. Pamiętam chociażby moją Lulę, teraz Tarę, nie poznałem jej po 3. tygodniach u Anny. :lol: Piesek jest piękny, pomijając kitę, bardzo podobny do mojej Psoty. Jeszcze dwa tygodnie temu miałbym dla niej domek, ale z Anhatą umieściliśmy już tam śliczną sunieczkę ze schroniska, też tej wielkości. Piesek i Państwo są szczęśliwi, mam z nimi stały kontakt. Koniecznie musimy coś znaleźć, takie nieduże pieski mają raczej wzięcie, zwłaszcza w blokach. Zdjęcia piękne, będę je pokazywał, a jeśli trzeba będzie sunię gdzieś zawieźć, możecie na mnie liczyć. Chociaż tyle... :multi: Co z kosztami utrzymania pieska u Anny? Monday, super ogłoszenia![/QUOTE] Super Jacek,że jesteś! Jeśli chodzi o koszty to sunia została wysterylizowana dzięki Dorce w schronisku. U Ani ma darmowy DT. Karmę i inne pierdoły dla suni kupiłam,zaszczepiłam mała na wściekliznę. Teraz tylko jakiś super domek :)
  6. [quote name='Monday']Dwa ogłoszenia zrbiłam, jak ktoś chce może sobie je jakoś wykorzystać [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1209394183[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MELA,21119[/URL][/QUOTE] Magda BARDZO DZIĘKUJĘ :Rose: ja właśnie się biorę za ogłoszenia i wykorzystam tekst który napisałaś dla Meli :)
  7. Aniu zmień może tytuł i niech mod przeniesie do adopcji
  8. Drop to bardzo ładny psiak szybko znajdzie domek.
  9. [quote name='red']Rzeczywiście zdjęcia są piękne, teraz trzeba ją ogłaszać, Beata M. Kto ją ma ogłaszać? Trudno się dziwić, że byłą taka nieufna, pewnie nic dobrego od ludzi ją nie spotykało. Ale jak już komuś zaufa, to będzie wiernym przyjacielem.[/QUOTE] Ja jutro jej zrobię ogłoszenia na 70stronach które są podane na dogo. Allegro zrobi Monday. A o cafeanimal poprosiłam na PW Tule,wiem,że ma dużo zwierzaków do ogłaszania ale mam nadzieję,że nie odmówi. U Ani może zostać przez 3 tygodnie i mam nadzieję,że do tego czasu znajdzie dom.Annie zaufała ma maxa nie chciałabym jej stresować zmianami.Muszę się sprężyć.Ale jestem dobrej myśli bo sunia śliczna i jak już zaufa to straszna przylepa :) tak zdjęcia są przepiękne robiła je Bastis-Aga BARDZO DZIĘKUJĘ :Rose:
  10. i jeszcze dwa zdjęcia [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/328/13cbecbe3576a8bdmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/333/04a991b2422182e0med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  11. Oto MELA :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/333/e2b6d2b60849ad9dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Mela to młoda około roczna suczka. Błąkała się po jednej z dzielnic Radomia. Brudna,głodna,sponiewierana,zmęczona tułaczką w zaawansowanej ciąży. 20.08 br.została złapana i wysterylizowana aborcyjnie -urodziłaby 10 małych.:placz: Miała niesamowite szczęście ponieważ psi Anioł AnnaA zgodziła się przyjąć ją do siebie na DT. I tak oto dzisiaj przeżyłam szok.Ania przyjechała z Melą na zdjęcie szwów a ja po prostu zaniemówiłam :crazyeye: zupełnie inny pies,nadal lekko niepewna ale dała się głaskać a przy Ani chodziła bez smyczy. Wcześniej nie dała nawet do siebie podejść a jak chciałam ją dotknąć pokazywała cały wachlarz,ślicznych białych zębów.Bez sedalinu nie byłyśmy jej w stanie złapać. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/329/49a3da0c44861928med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Ania dba nie tylko o stan psychiczny Meli-przede wszystkim zadbała o nią wizualnie.Mela wygląda niesamowicie,spójrzcie tylko na zdjęcia :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/332/798ff0e07cf34b01med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Pilnie szuka domku.Może mieszkać zarówno w bloku jak i w domku idealna byłaby dla osoby starszej. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/328/ad6510e576349e6cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  12. [quote name='Monday']Patrzyłam na rozliczenie.... Na wrzesień zostało 306zł...ja z bazarku już mam 147zł.... Jeszcze deklaracje... Czyli jakoś na wrzesień starczy. BeataM, czy Magda nie da nam zniżki na Lady??? Proszę, podpytaj....[/QUOTE] dzisiaj będę to zapytam ;)
  13. [quote name='AnnaA']Przed chwilą dzwonił pan od Gigi i żąda natychmiastowego zabrania psa bo ona go sztrpnęła i złamał nogę w dwóch miejscach. Boję się, że tam coś żle się dzieje.[/QUOTE] ojej....biedna Giga
  14. [quote name='malibo57']U suni wszystko ok:) Magdy nie ma na Dogo, ale pewnie pojawi się BeataM - zapraszamy![/QUOTE] melduje się na wątku Effy :) Relacja Magdy odnośnie suni:bardzo łagodna do ludzi,lubi dzieci,bardzo aktywna,uwielbia biegać,zabawowa,bardzo grzeczna.Na spacerach super reaguje na przywołanie.Niestety suka niszcząca,posłania przerabia na konfetti. W stosunku do zwierząt agresywna(nie do wszystkich) ale Magda prosiła aby zaznaczać w ogłoszeniach. Zaraz się biorę za ogłoszenia.
  15. [B][COLOR="navy"][SIZE="4"]czy ktoś może zrobić allegro dla Rudzika?[/SIZE][/COLOR][/B] Żeby się nie dublować wstawiam strony na których Rudzika ma ogłoszenia: [url]www.gratka.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.gielda.bai.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.autogielda.pl[/url] [url]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/url] [url]www.se.com.pl[/url] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.pupile.com[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.najpewniej.pl[/url] [url]www.mammisia.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.vendito.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.twoje-ogloszenia.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.tablica.com[/url] [url]www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]www.ogloszenia.infoweb.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/url] [url]www.oddamzadarmo.eu[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.com[/url]
  16. [quote name='AnnaA']Jeżeli cudowna opieka polega na głodzeniu psa to faktycznie, się nią opiekuję. Buba jak dają jeśc to mało ze skóry nie wyskoczy. Boję się, że jak trafi do adopcji to ją znowu utuczą, ona tak "głodno" patrzy.[/QUOTE] Aniu nie bądż taka skromna:eviltong:
  17. rozmawiałam przed chwilą z Magdą Pan się z nią nie kontaktował
  18. jak można nie kochać Rudzika? :iloveyou: Ja go będę ogłaszała ale pomoc jak najbardziej się przyda;)
  19. [quote name='Emigrantka']Lo matko - jaka piekna...... Anna, dzieki ... i kto robik zdjecia - dzieki :D[/QUOTE] zdjęcia robiła dogomaniaczka Bastis Agnieszko DZIĘKUJEMY za piękne fotki :loveu: jak mi Aga więcej zdjęć prześle to wstawię a Buba przepięknie wygląda Ania się nią cudownie opiekuje :)
  20. wczorajsze foteczki Rudzika :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/328/802bf9c9c7dc0499med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/323/3c2567c976ac9d44med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  21. Jaka ona jest piękna :iloveyou: takie brzydkie kaczątko
  22. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/327/a83969eb76c151f9med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/327/84445715fe04dd73med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  23. dzisiejsza Buba :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/326/9a37f51414511e8emed.jpg[/IMG][/URL] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/327/ac23883e8f83433cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  24. fotki Pysia Aga pięknie DZIĘKUJEMY :Rose: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/326/d812044a46ac8701med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/326/6f8b9358f6e19cda.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/326/c8b3713c2160c933med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/327/b8e07a9c4c3819fcmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
×
×
  • Create New...