bullterrierka
Members-
Posts
1091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bullterrierka
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
bullterrierka replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Już zmieniłam. Obojętnie do jakiego moderatora mam napisać ?[/QUOTE] tak poproś o przeniesienie do działu adopcje ;) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Nadal aktualny mój post powyżej :([/QUOTE] teraz się szkoła zaczyna ludzie zabiegani adopcje stoją w miejscu -
jeszcze kilka fotek wykonanych przez Bastis :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/330/3bd5adcf9ca1be87med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/335/571a0e4a76ce239dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/334/792006cdfdcb54b6med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/334/9457ab164854390cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
[quote name='wiking042']Dzięki, Beata, za zaproszenie na wątek. Śliiiiczna sunieczka! A u AnnyA niejeden pies doznał już przeobrażenia. Pamiętam chociażby moją Lulę, teraz Tarę, nie poznałem jej po 3. tygodniach u Anny. :lol: Piesek jest piękny, pomijając kitę, bardzo podobny do mojej Psoty. Jeszcze dwa tygodnie temu miałbym dla niej domek, ale z Anhatą umieściliśmy już tam śliczną sunieczkę ze schroniska, też tej wielkości. Piesek i Państwo są szczęśliwi, mam z nimi stały kontakt. Koniecznie musimy coś znaleźć, takie nieduże pieski mają raczej wzięcie, zwłaszcza w blokach. Zdjęcia piękne, będę je pokazywał, a jeśli trzeba będzie sunię gdzieś zawieźć, możecie na mnie liczyć. Chociaż tyle... :multi: Co z kosztami utrzymania pieska u Anny? Monday, super ogłoszenia![/QUOTE] Super Jacek,że jesteś! Jeśli chodzi o koszty to sunia została wysterylizowana dzięki Dorce w schronisku. U Ani ma darmowy DT. Karmę i inne pierdoły dla suni kupiłam,zaszczepiłam mała na wściekliznę. Teraz tylko jakiś super domek :)
-
[quote name='Monday']Dwa ogłoszenia zrbiłam, jak ktoś chce może sobie je jakoś wykorzystać [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1209394183[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MELA,21119[/URL][/QUOTE] Magda BARDZO DZIĘKUJĘ :Rose: ja właśnie się biorę za ogłoszenia i wykorzystam tekst który napisałaś dla Meli :)
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
bullterrierka replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Aniu zmień może tytuł i niech mod przeniesie do adopcji -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
Drop to bardzo ładny psiak szybko znajdzie domek. -
[quote name='red']Rzeczywiście zdjęcia są piękne, teraz trzeba ją ogłaszać, Beata M. Kto ją ma ogłaszać? Trudno się dziwić, że byłą taka nieufna, pewnie nic dobrego od ludzi ją nie spotykało. Ale jak już komuś zaufa, to będzie wiernym przyjacielem.[/QUOTE] Ja jutro jej zrobię ogłoszenia na 70stronach które są podane na dogo. Allegro zrobi Monday. A o cafeanimal poprosiłam na PW Tule,wiem,że ma dużo zwierzaków do ogłaszania ale mam nadzieję,że nie odmówi. U Ani może zostać przez 3 tygodnie i mam nadzieję,że do tego czasu znajdzie dom.Annie zaufała ma maxa nie chciałabym jej stresować zmianami.Muszę się sprężyć.Ale jestem dobrej myśli bo sunia śliczna i jak już zaufa to straszna przylepa :) tak zdjęcia są przepiękne robiła je Bastis-Aga BARDZO DZIĘKUJĘ :Rose:
-
Oto MELA :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/333/e2b6d2b60849ad9dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Mela to młoda około roczna suczka. Błąkała się po jednej z dzielnic Radomia. Brudna,głodna,sponiewierana,zmęczona tułaczką w zaawansowanej ciąży. 20.08 br.została złapana i wysterylizowana aborcyjnie -urodziłaby 10 małych.:placz: Miała niesamowite szczęście ponieważ psi Anioł AnnaA zgodziła się przyjąć ją do siebie na DT. I tak oto dzisiaj przeżyłam szok.Ania przyjechała z Melą na zdjęcie szwów a ja po prostu zaniemówiłam :crazyeye: zupełnie inny pies,nadal lekko niepewna ale dała się głaskać a przy Ani chodziła bez smyczy. Wcześniej nie dała nawet do siebie podejść a jak chciałam ją dotknąć pokazywała cały wachlarz,ślicznych białych zębów.Bez sedalinu nie byłyśmy jej w stanie złapać. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/329/49a3da0c44861928med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Ania dba nie tylko o stan psychiczny Meli-przede wszystkim zadbała o nią wizualnie.Mela wygląda niesamowicie,spójrzcie tylko na zdjęcia :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/332/798ff0e07cf34b01med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Pilnie szuka domku.Może mieszkać zarówno w bloku jak i w domku idealna byłaby dla osoby starszej. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/328/ad6510e576349e6cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
bullterrierka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Patrzyłam na rozliczenie.... Na wrzesień zostało 306zł...ja z bazarku już mam 147zł.... Jeszcze deklaracje... Czyli jakoś na wrzesień starczy. BeataM, czy Magda nie da nam zniżki na Lady??? Proszę, podpytaj....[/QUOTE] dzisiaj będę to zapytam ;) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
bullterrierka replied to red's topic in Już w nowym domu
zapisuje wątek -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
bullterrierka replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Przed chwilą dzwonił pan od Gigi i żąda natychmiastowego zabrania psa bo ona go sztrpnęła i złamał nogę w dwóch miejscach. Boję się, że tam coś żle się dzieje.[/QUOTE] ojej....biedna Giga -
[MLB] słodka astka Effy z raną na brzuchu - MA DOM :)
bullterrierka replied to asiamm's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']U suni wszystko ok:) Magdy nie ma na Dogo, ale pewnie pojawi się BeataM - zapraszamy![/QUOTE] melduje się na wątku Effy :) Relacja Magdy odnośnie suni:bardzo łagodna do ludzi,lubi dzieci,bardzo aktywna,uwielbia biegać,zabawowa,bardzo grzeczna.Na spacerach super reaguje na przywołanie.Niestety suka niszcząca,posłania przerabia na konfetti. W stosunku do zwierząt agresywna(nie do wszystkich) ale Magda prosiła aby zaznaczać w ogłoszeniach. Zaraz się biorę za ogłoszenia. -
[B][COLOR="navy"][SIZE="4"]czy ktoś może zrobić allegro dla Rudzika?[/SIZE][/COLOR][/B] Żeby się nie dublować wstawiam strony na których Rudzika ma ogłoszenia: [url]www.gratka.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.ojej.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url] [url]www.gielda.bai.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.autogielda.pl[/url] [url]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/url] [url]www.se.com.pl[/url] [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.pupile.com[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.najpewniej.pl[/url] [url]www.mammisia.pl[/url] [url]www.petsy.pl[/url] [url]www.vendito.pl[/url] [url]www.e-zwierzak.pl[/url] [url]www.twoje-ogloszenia.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.tablica.com[/url] [url]www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]www.ogloszenia.infoweb.pl[/url] [url]www.neeon.pl[/url] [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/url] [url]www.oddamzadarmo.eu[/url] [url]www.tlenek.pl[/url] [url]www.top-ogloszenia.com[/url]
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
bullterrierka replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam przed chwilą z Magdą Pan się z nią nie kontaktował -
fotki Pysia Aga pięknie DZIĘKUJEMY :Rose: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/326/d812044a46ac8701med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/326/6f8b9358f6e19cda.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/326/c8b3713c2160c933med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/327/b8e07a9c4c3819fcmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]