-
Posts
567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia15
-
[quote name='jusstyna85']psiaki prześliczne...:loveu: ostatnio był telefon od Pana z Kobióru(chyba źle odmieniłam)...nie wiedziałam jak tam u Was dokładnie jest,więc wysłałam go do Schroniska do Tychów[/quote] A ten pan chciał psiaka adoptować :loveu:, czy może oddać swojego do schroniska :shake: ? Pytam, bo Punkt Zatrzymań [B]nie[/B] przyjmuje psów od ludzi...
-
Adres e-mail kobiórskich psiaków (już umieściłam w pierwszym poście): [CENTER][B][email protected] [/B] [LEFT]Link do wątku psiaków na szczurkowym forum (założonym przez maua_czarna) :p umieściłam w poście trzecim. [/LEFT] [/CENTER]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/441ca7cfd7d33154.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/441ca7cfd7d33154med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e399d0b4926b9c46.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/51/e399d0b4926b9c46med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d53d6192795e278.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/51/3d53d6192795e278med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8893d91c47124282.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/315/8893d91c47124282med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f284eea00d75d9a.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/446/6f284eea00d75d9amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c425c2bc3e33fcf4.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/316/c425c2bc3e33fcf4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a963fc558c53157.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/51/4a963fc558c53157med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ff01789b494723a.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/441/5ff01789b494723amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ccc5d1e7600257cf.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/51/ccc5d1e7600257cfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/13abb4cae6fdc84b.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/446/13abb4cae6fdc84bmed.jpg[/IMG][/URL] [B]Oj! było radości, było! :evil_lol:[/B][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1354b0dcd9fe0aa3.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/442/1354b0dcd9fe0aa3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/module.show_document_htm.php?doc=mbank"] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/569ed012dab7f08e.html#tapster"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/569ed012dab7f08e.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/51/569ed012dab7f08emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/44e681c009e70232.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/446/44e681c009e70232med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/module.show_document_htm.php?doc=mbank"] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/820eaa728de55674.html#tapster"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/820eaa728de55674.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/51/820eaa728de55674med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9e1cfa76d334eb6.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/51/f9e1cfa76d334eb6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/94b3c8a0d88f1258.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/51/94b3c8a0d88f1258med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/306d5cdf9a9666c2.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/51/306d5cdf9a9666c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ccddd7fa1619d465.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/446/ccddd7fa1619d465med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d41f05e6d090ae14.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/441/d41f05e6d090ae14med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='maua_czarna'] Plakaciszcza na zywo obejrzymy sobie jak bedziemy w domu, okolo weekendu:multi:[/quote] O! To dostaniecie kilka plakacików, i - dzierżąc w dłoni sprzęt do rozwieszania- przejdziecie się [I][B]Szlakiem Kobiórskich Barów :diabloti: [/B][/I][CENTER]:beerchug: :knajpa::knajpa::knajpa: [/CENTER]
-
[quote name='maua_czarna']No to dawaj ten numer konta wraz z danymi dziołcha:mad:, bo nie pamietam dokladnie Waszego adresu. Mam podac konto na ogolnym, a dane na pw? Czy jak to zrobic?:eviltong:[/quote] Bank Pekao S.A. III O. w Katowicach 83 1240 2975 1111 0010 1299 6406 Zbieramy na sterylki\kastracje moje dane na PW
-
[quote name='grazyna9915']Gosiu jak tam rozklejanie plakatów?[/quote] Jeszcze wczoraj rozwiesiłam sześć: -pięć na kobiórskich sklepach (w tym 4 w samym sercu wioski) :eviltong: -jeden w Urzędzie Gminy (za zgodą i poparciem przedstawicieli Urzędu) :p. Później pomknęłam na nocny dyżurek, ale już wróciłam, więc za chwilę :kaffee_2: - i ruszam w teren :diabloti:.
-
[quote name='maua_czarna']:oops:A wez przestan :p Myslelismy jeszcze, cobys wziela numer konta, chyba ze masz? Tez porozsylamy, zeby wplacac np z jakims dopiskiem (na konkretnego pieska, konkretnie na karme, lub ogolnie na cokolwiek). Moze jakas dobra dusza wplaci pare groszy;) Fajnie, ze plakaty juz sa, oby sie to wszystko krecilo:multi:[/quote] Pieniądze są potrzebne na [B]STERYLKI[/B], a później na dofinansowanie psiaka w domu tymczasowym- gdyby choć taki się znalazł dla któregoś psiaka. Konto mogę podać swoje. Liczy się każdy grosik. Tylko tam, gdzie będziecie je podawać, napiszcie koniecznie, że rozliczenia wpłat będą TU, na wątku kobiórskich psiaków, na dogo.
-
Właśnie wróciłam z niedzielnego spacerku z psiakami. Dzisiaj zebrało się pięć osób chętnych do wyprowadzenia psiaków, więc udało się wyprowadzić wszystkie czworołapy jednocześnie :loveu:. Fotki niebawem. Żaden psiak jeszcze nie znalazł domu :shake:, pies w typie AST dalej na kwarantannie- nikt go nie szukał. [B]Jeśli w najbliższym czasie przybędzie choć jeden psiak, TRZY zostaną odwiezione do schroniska!!! DOMKI POTRZEBNE NA JUŻ!!! CHOĆBY TYMCZASOWE!!![/B]
-
Dziękuję za zainteresowanie. Kobiór to niespełna 5 tys. mieszkańców i dookoła duuużo lasów. Jeśli nie zgubił się w Kobiórze, to pewnie go ktoś z auta wysadził. Psiak jest zadbany, ale obroży nie miał, chociaż na szyi ma po niej ślad :roll:. Powiadomiłam lecznicę i wielu mieszkańców. Plakacików jeszcze nie robiłam. Szukałam ogłoszeń na tablicach, przystankach, pytałam w sklepach- nikt go nie szuka. w internecie też nic nie znalazłam :shake:. Za tydzień kończy mu się kwarantanna i wtedy będzie do adopcji.
-
WKLEJAM Z WĄTKU KOBIÓRSKICH PSIAKÓW. Dziś mija tydzień od znalezienia psiaka i mimo nagłośnienia sprawy nikt go dotychczas nie szukał. Za tydzień kończy się kwarantanna. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kwarantanna[/B] [B][SIZE=4] Jeszcze nie do adopcji- szukamy właściciela.[/SIZE][/B] [B] Znaleziono psa w typie AST[/B] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][B]10 stycznia[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy]2009r.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] późnym wieczorem psiak szukał schronienia na jednej z posesji w okolicach zalewu w Kobiórze. Stamtąd pies został zabrany do Punktu Zatrzymań Bezdomnych Zwierząt w Kobiórze. Pies jest młody, zadbany pewnie długo się nie błąkał. Wygląda na to, że się komuś zgubił. Mam nadzieję, że właściciele będą go szukać. [B]Proszę o ogłoszenia na różnych stronach o psach zaginionych. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG] [/B]
-
Wykonałam dwa projekty plakatów (w rozdzielczości do druku w formacie A3). Tylko teraz myślę, który dać do druku :hmmmm: ??? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8553ae0dcc58fa80.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/49/8553ae0dcc58fa80.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be627e4fa2550d4b.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/49/be627e4fa2550d4b.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://images35.fotosik.pl/48/2b6337c1d5e38fb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/435/f5fa73f569a83a43med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/440/1741d59b92b7568cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/435/66aad9fd9c322149med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/313/f89f1ac3b1f984cfmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images43.fotosik.pl/48/ca0f50ea44a4796bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/48/d89569730d8612damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/48/0174dcccd660dd25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/48/dfc505b605605418med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/48/ad044f540dd5315amed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/435/96a1f376b623deffmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/312/7f5fac8c45c8239fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/312/f6ea70740bb37251med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/48/8c1c6f0e920c9860med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/48/a67ae27fe7bf36b4med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/440/3d5bf2e0a6c3861bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/48/f028fd937a29517amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/48/0996f705e98c3005med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/48/ad2297530c56e7f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/48/3cb3d965c84c7ae5med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kobiór- znaleziono psa w typie AST[/B] Wczoraj późnym wieczorem psiak szukał schronienia na jednej z posesji w okolicach zalewu w Kobiórze. Stamtąd pies został zabrany do Punktu Zatrzymań Bezdomnych Zwierząt w Kobiórze. Pies jest młody, zadbany pewnie długo się nie błąkał. Wygląda na to, że się komuś zgubił. Mam nadzieję, że właściciele będą go szukać. [B]Proszę o ogłoszenia na różnych stronach o psach zaginionych. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG] [/B] __________________