-
Posts
567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia15
-
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kobiór- znaleziono psa w typie AST[/B] Wczoraj późnym wieczorem psiak szukał schronienia na jednej z posesji w okolicach zalewu w Kobiórze. Stamtąd pies został zabrany do Punktu Zatrzymań Bezdomnych Zwierząt w Kobiórze. Pies jest młody, zadbany pewnie długo się nie błąkał. Wygląda na to, że się komuś zgubił. Mam nadzieję, że właściciele będą go szukać. [B]Proszę o ogłoszenia na różnych stronach o psach zaginionych. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG] [/B] __________________ [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kobior-punkt-zatrzyman-bezdomnych-zwierzat-127482/#post11457901"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8430/30715042kd4.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/statusicon/user_online.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=11587965"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/report.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/progress.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?do=editpost&p=11587965"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/edit.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=11587965"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/quote.gif[/IMG][/URL]
-
[CENTER][COLOR=DarkRed][SIZE=5][B][FONT=Arial Black][SIZE=4]WĄTEK OGÓLNY KOBIÓRSKICH PSIAKÓW:[/SIZE] [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kobior-punkt-zatrzyman-bezdomnych-zwierzat-takie-malenkie-schronisko-127482/[/URL] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [B][COLOR=DarkRed][SIZE=7][FONT=Comic Sans MS]27 luty 2009- już w nowym, kochającym domu ! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER] [COLOR=Navy][SIZE=2][B][SIZE=3] 29 stycznia 2009r.: [/SIZE][/B][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4]Okres kwarantanny minął, nikt Astka nie szukał, Astek jest bezdomny[/SIZE][/B] :shake:. Allegro Astka: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/item558330392_roczny_amstaff_szuka_nowego_pana.html"]Roczny amstaff szuka nowego pana. (558330392) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [CENTER] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [/CENTER] [COLOR=Navy][SIZE=2][B][SIZE=3]11 stycznia 2009r.:[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] Wczoraj późnym wieczorem psiak szukał schronienia na jednej z posesji w okolicach zalewu w Kobiórze. Stamtąd pies został zabrany do przytuliska. Pies jest młody, zadbany pewnie długo się nie błąkał. Wygląda na to, że się komuś zgubił. Mam nadzieję, że właściciele będą go szukać. [B]Proszę o ogłoszenia na różnych stronach o psach zaginionych. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG] [/B]
-
[B]WAŻNE- KOPIUJĘ Z WĄTKU KOBIÓRSKICH PSIAKÓW: [/B] [CENTER][CENTER][B]Ostrzeżenie ![/B][/CENTER] [/CENTER] Przekazano mi wiadomość by[COLOR=red] uważać na rodzinę[/COLOR] prawdopodobnie Romów [COLOR=red]mieszkających na południu Polski a dokładniej z [B]TARNOWA[/B].[/COLOR] Wyszukuje ona [COLOR=red]psy na portalach aukcyjnych[/COLOR], [COLOR=red]w schroniskach[/COLOR] i w innych możliwych miejscach gdzie są one oddawane praktycznie za darmo. Stawia na konkretne [COLOR=red]PSY RASY [B]AMSTAFF I ROTTWEILLER[/B][/COLOR], Ich [COLOR=red]Cel to [B]WALKI PSOW I SZKOLENIE DO WALK[/B][/COLOR] W ZAGROŻENIU MOGA BYC TAKZE INNE [B][COLOR=red]BULLOWATE[/COLOR][/B] ale tez i [B][COLOR=red]BOKSERY[/COLOR][/B] Mimo, iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, [U]by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski [/U]do wszystkich osób, które mogą im przeszkodzić. Jedna z dogomaniaczek (basiagk) trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu…. Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej: „Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej. Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę, a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg, o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakiś szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać, bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed śmiercią ale oddali ją kumplowi na rozmnażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczęłam, bo pokazali mi inne psy które szukają na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówił szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. Uwaga! Ci ludzie bardzo dobrze grają!” Końcówka ich numeru telefonu …..225 [CENTER][CENTER]Nie bądź bierny/-a i przekaż tę wiadomość dalej. [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci!!!!!!![/CENTER] [/CENTER] Zainteresowanych dokładniejszymi danymi na temat opisanej rodziny udziela Basia pod adresem mailowym: [COLOR=blue][email protected][/COLOR] __________________
-
[quote name='magda222']Wczoraj miałam przyjemność być pierwszy raz u gosi15 w domu. Poznałam jej męża,Axelka i Zuzię.I wiecie co?!Głaskałam Zuzkę!!! Sama do mnie podeszła :loveu: Oczywiście na początku powarkiwała,ale nie szła "do siebie".Axel non stop się pchał pod ręce do głaskania i chyba mu pozazdrościła ;) W pierwszej chwili myslałam,że to Axel do mnie podbiega.Oni są nie do odróżnienia.Dopiero jak gosia15 zamarła w miejscu mówiąc:"To Zuzia",wtedy ja też...zamarłam :lol:[/quote] Boszsze! :multi: Jak miło widzieć Magdę na wątku Zuziny... :loveu:
-
Kika - czy życie ma tylko złą stronę...? MA DOM
gosia15 replied to Izunia0520's topic in Już w nowym domu
Dokładnie. Na kanapie i pod kołderką panci...:shake: -
[quote name='magda222']A Ty po dyżurze i na dogo siedzisz?Pewnie zmęczona... Planuje spacer z psiakami w sobotę lub niedzielę albo i w sobotę i niedzielę:) Jak nie będziesz mogła to zwerbuję kogoś.Chyba będę mogła je wyprowadzić nawet jak Ciebie ze mną nie będzie?[/quote] W sobotę i niedzielę jestem na uczelni- cały dzień :placz:. Pewnie, że będziesz mogła beze mnie. A jak ktoś jeszcze jest chętny, to cudownie :multi:. Powiadomię wcześniej panią prowadzącą "punkt".
-
[quote name='danielka92'] postaram się wieczorem porobić trochę ogłoszeń. trzeba im szybko znaleźć dom:)[/quote] W chwili obecnej psiaki mają Allegro zrobione przez Magdę222 :loveu: (wyróżnione i pogrubione :p). Wszelkie ogłoszenia mile widziane :lol:. W imieniu psiaków dziękuję cioteczkom za okazane zainteresowanie :loveu:.