Jump to content
Dogomania

gosia15

Members
  • Posts

    567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia15

  1. Kurcze :hmmmm:... Adres i numer telefonu do punktu jest w pierwszym poście, podałam tam też telefon do mnie, i ten możesz podać. O psiakach niewiele wiem, wszystkie błąkały się na terenie Kobióra. Od kiedy są w punkcie i w jakim są wieku napisałam nad fotkami każdego z nich. O ich zachowaniu powiem coś w przyszłym tygodniu, gdy zabiorę je na spacer. (Na spacer mam zgodę :loveu:.) Na razie wiem na pewno, że wszystkie lgną do człowieka, są łagodne i przytulaśne.
  2. Byłoby wspaniale :multi:. Na ten kod czeka się 14 dni, a w okresie świątecznym nawet dłużej. Myślę, że moje konto będzie do użycia dopiero w styczniu...
  3. [quote name='jusstyna85'] Czy te psy mają allegro? jakieś ogłoszenia? Mogłoby sie więcej os zatroszczyć o nie,bo przecież trafią do Mysłowic,a tam sami wiecie...:([/quote] Dopiero założyłam konto na allegro. Teraz czekam na list z jakimś kodem. Trochę to potrwa. Jak będę miała to konto aktywne, będę robić ogłoszenia. Zrobię też ogłoszenia w ale.gratka.
  4. Bosze.. jak miło zaglądać na ten wątek :loveu:
  5. [quote name='kamilka91']A tak z ciekawości pytam... na jakiej podstawie wybierają psa, który ma jechać do schroniska? ;) Ten, który ma największe szanse na dom, czy ten który ma najmniejsze, czy po wielkości, czy może tak po prostu któryś ma pecha (tzn. pecha większego niż inne, bo wiadomo, że wszystkie zwierzęta szukające domu są pechowcami...)?[/quote] Zostają te, które w schronisku w boksach ogólnych sobie na pewno nie poradzą. Wszystkie powinny jechać po kwarantannie, a dzięki państwu prowadzącym "punkt" zostają dłużej i wielu udaje się znaleźć domy.
  6. Długo nie byłam na wątku Dianki...:oops:, a Dianka dalej w schronie :shake:
  7. [quote name='Arlene']Gosiu, szukacie dla tych piesków tylko domów stałych czy też tymczasowych? Istnieją jakieś reguły dotyczące "przeprowadzek" tych psów do schroniska? Domyślam się, że któryś ze zwierzaków trafia tam, gdy w punkcie psów jest już za dużo (ponad siedem). Dobrze myślę? ;)[/quote] Dokładnie tak. Gdy psiaków jest za dużo, jakiś musi jechać. Na dzień dzisiejszy są dwa miejsca wolne, więc jeszcze bez paniki, ale jak dojdzie choć jeden, trzeba będzie szybko coś myśleć...
  8. [quote name='Jaaga']Trafią do najgorszego schroniska w okolicy :placz:.[/quote] W tym roku trafiło tam sześć. O sześć za dużo. Chcę szybko któremu z psiaków dobry domek znaleźć, bo jak ich będzie więcej, to znowu jakiś pojedzie...:placz:
  9. Podniosę, może ktoś wypatrzy maleńką...
  10. [quote name='xxxx52'] Nie mozna prownywac hodowle karpi do hodowli u pseudohodowcow i zlych hodowcow:shake:[/quote] Można. Oba przypadki łączy chęć zysku i obojętność o losy "towaru" :shake:.
  11. Tyle lat w schronie...:shake:.
  12. Niebawem znowu odwiedzę pieski :eviltong:. Będą fotki ze spacerku :painting:.
  13. [CENTER][B][SIZE=5]Arlene! [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Jakie cudne banerki![/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Dziękuję! :B-fly:[/SIZE][/B] [/CENTER]
  14. [quote name='mimiś']jakie sliczne psiaki:-o a ten terierowaty szczylek powinien szybciutko znalezc dom![/quote] Mam taką nadzieję :eviltong:. To żywe srebro :evil_lol:
  15. To i ja odwiedzę Maksia...
  16. [CENTER][COLOR=DarkRed][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS] [B][SIZE=7]JUŻ W NOWYM DOMU :loveu: [COLOR=Navy][SIZE=5]28 STYCZNIA SWÓJ NOWY DOM W KOBIÓRZE ZNALAZŁ[/SIZE][/COLOR] [/SIZE] [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Navy][B]Azyl[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER] [/CENTER] [B][SIZE=3]Pies wiek: ur. prawdopodobnie w czerwcu 2008. w "punkcie" przebywał trzy miesiące. [COLOR=DarkRed]MOŻE JEGO NOWI WŁAŚCICIELE ODNAJDĄ TEN WĄTEK I PODZIELĄ SIĘ FOTKAMI :razz:?[/COLOR] [/SIZE][/B] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][B][SIZE=3] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3869/p1000209ls2.jpg[/IMG] [/SIZE][/B][LEFT][SIZE=3][B] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9752/p1000202hg8.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/LEFT] [B][COLOR=DarkRed][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]8 LUTEGO 2009r DO NOWEGO WSPANIAŁEGO DOMU W BĘDZINIE POJECHAŁA[/SIZE] NORKA (OBECNIE TINA) [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=4]Suczka[/SIZE][/B][B][SIZE=3] wiek: 4 lata w "punkcie" przebywała 1,5 roku [/SIZE][/B][CENTER][COLOR=Navy][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][SIZE=5]NORKA ZAMIESZKAŁA W DOMU RODZINNYM MOJEGO SERDECZNEGO KOLEGI Z PRACY. PEWNEGO DNIA DAŁAM MU ZDJĘCIA NORKI I SUNIA SPODOBAŁA SIĘ CAŁEJ RODZINIE :loveu:[/SIZE] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/694/p1000200zp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/430/norka1.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5328/norka.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [CENTER][B][COLOR=DarkRed][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]JUŻ W NOWYM DOMU[/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER] [B][COLOR=DarkRed][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Navy]19 lutego 2009r. swój nowy dom w Kobiórze znalazła[/COLOR][/SIZE] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][B][SIZE=6]Maja [/SIZE][/B][B][SIZE=4]Sunia wiek: ok. 5 lat w "punkcie" przebywała 2 lata. [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3559/p1000192qp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5343/p1000193vd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9476/p1000194ys1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5396/p1000195tu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1804/p1000198cw5.jpg[/IMG] [/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78441.html"] [/URL]
  18. [CENTER][COLOR=Navy][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=DarkRed][SIZE=7]JUŻ W NOWYM DOMU[/SIZE][/COLOR] 27 LUTEGO 2009r DO NOWEGO, KOCHAJĄCEGO DOMU, DO ZABRZA, POJECHAŁ ASTEK NERO[/B][/FONT][/SIZE] [/COLOR] [COLOR=Navy][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][B]TERAZ [SIZE=7]BERYL[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][B][SIZE=5][COLOR=Black] [SIZE=3]PIES WIEK: 1 rok ZNALEZIONY 10 STYCZNIA 2009 W PRZYTULISKU PRZEBYWAŁ 7 TYGODNI [COLOR=Green][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]NOWI OPIEKUNOWIE WYPATRZYLI PSIAKA NA JEDNYM Z OGŁOSZEŃ INTERNETOWYCH ZROBIONYCH PRZEZ WOLONTARIUSZY.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][B][SIZE=3][COLOR=Navy]OSOBNY WĄTEK NA DOGO: [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kobior-astek-nero-beryl-juz-w-nowym-domu-129045/"]Kobiór - astek ( Nero ) BERYL - JUŻ W NOWYM DOMU!!![/URL] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][B][SIZE=5][COLOR=Black][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Navy][B][SIZE=5][COLOR=Black][SIZE=3] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [B] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG][/B] __________________
  19. [CENTER][COLOR=Navy][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=DarkRed][SIZE=7]JUŻ W NOWYM DOMU[/SIZE][/COLOR] 1 MARCA 2009r DO NOWEGO, KOCHAJĄCEGO DOMU W BĘDZINIE POJECHAŁ [/B][/FONT][/SIZE] [/COLOR] [B][SIZE=6] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkRed]Reksio[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/CENTER] [SIZE=3][B]Pies wiek: 4 lata w "punkcie" przebywał ponad cztery miesiące. [COLOR=Navy][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]NOWI OPIEKUNOWIE WYPATRZYLI REKSIA W OGŁOSZENIU ALLEGRO ZROBIONYM PRZEZ WOLONTARIUSZY[/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9641/p1000182tj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2593/p1000181zu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5807/p1000183li6.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3825/p1000184xd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7325/p1000186vy7.jpg[/IMG] [/B][/SIZE]
  20. [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=darkred]JUŻ W NOWYM DOMU[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR=darkred][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]23 MAJA DO NOWEGO DOMU W NOWEJ HUCIE POJECHAŁ ANDI[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Państwo wypatrzyli psiaka na Allegro. Do nowego domu psiaka zawiózł Grzecho ze mną :p. Rodzina bardzo nam sie spodobała, a Andi baaardzo szybko pojął, że to jego miejsce :razz:. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000]Podczas gdy popijaliśmy kawkę i wcinali najlepszą na świecie szarlotkę autorstwa Pani Domu, Andi usiadł nie obok mnie, ale pomiedzy Panią i Panem :loveu:. Póżniej z ich jedenastoletnim synem ruszył na krótki obchód działki :eviltong:.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000]Od tego czasu Państwo dzwonili już do mnie z radością informując, że wszystko jest w porzadku i psiak jest super :multi:. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=darkred][SIZE=5] [B][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3898/p1020653.jpg[/IMG] [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7640/p1020670u.jpg[/IMG] [/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS]A TAK WYGLĄDAŁ ANDI, GDY 22 LUTEGO TRAFIŁ DO PRZYTULISKA:[/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f765b30a955fd17c.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/f765b30a955fd17c.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cb87194b219796e.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/8cb87194b219796e.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c880a5ddf00e0e5f.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/c880a5ddf00e0e5f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/SIZE][/COLOR]
  21. [B]------------------------------------------------------------------------------------------[/B]
  22. [CENTER][COLOR=Navy][SIZE=6][FONT=Arial Black]----------------------------------------------- [/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
×
×
  • Create New...