Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Żart bardziej. Po prostu chcę ten domek ze względu na mojego psa. I mam nadzieję w nim mieszkać.
  2. My mamy nadzieję na 11. A jak będzie zajęta.. to będzie źle ;>
  3. Tyle, że nie zawsze to wychodzi na korzyść :P Ale ja też jak szukałam aparatu, to patrzyłam na filmowanie, chociaż to nie było głównym kryterium.
  4. A, no chyba, że chcesz 2in1 :P
  5. A nie wolisz po prostu kamery?
  6. A ja swoją 550tkę pożyczam dla brata fotografa, który kręci nią wesela.. I w niczym nie jest gorsza od 7d ; >> I to prawda, HD duużo daje ^^ Ale co do samych fot. Ja aż takiej kolosalnej różnicy między nikonem d70 a canonem 550d nie widzę. Widzę różnicę w tym, jak ja robię te zdjęcia :) Powiem tak- lepszy sprzęt nie uczyni Ciebie lepszym fotografem. Jak to kiedyś usłyszałam. Przyszedł fotograf na obiad do gospodyni domowej. 'Robi pan śliczne zdjęcia. Musi mieć pan dobry aparat.'-powiedziała kobieta ' Ugotowała pani wspaniałą zupę. Musi mieć pani drogie garnki.' odpowiedział fotograf.. Ja bym kupiła gorszy sprzęt, ale brat mi dołożył trochę do niego, żebym jemu pożyczała, temu mam w sumie lustro..
  7. Zależy co jeszcze chcecie wiedzieć : >>
  8. Ja mam 550d i nie narzekam ^^ Eta spokojnie, canon jak canon. Firma i tyle. 600d ma tryb filmowania, tak jak mój. w HD <3 tylko dużo miejsca zajmują ostro.
  9. Że pozwolę się wtrącić, bo razem jedziemy na obóz :> 1599 zł :))
  10. Aha. Masz jakieś fotki nim robione?;] Do jakiego domku chcesz iść?
  11. Oh jeej <33 Andżelika, fajnie spotkamy się znowu :P
  12. Tesska co Ty tak wszystkich o to wypytujesz? :P Zorganizowany przyjeżdża tak ok 16.. A reszta głównie trochę wcześniej.
  13. Aparat z funkcją nagrywania <3
  14. Nie nie, nie że wszechwiedząca, ale jak ktoś Cię poprosi to pomożesz ^^ Na takiej zasadzie. Fajnie wymieniać się poglądami, ktoś twierdzi, że lepiej inaczej to tak powie itp i wychodzi która opcja jest lepsza. Taak, ale gdybym jechała na jeden turnus to bym jechała zorganizowanym, Molowe też :P Skąd jedziecie autokarem? Z Olsztyna?
  15. Oj Dominika nie bądź taka skromna, bo widać, że naprawdę masz wiedzę o psach : >> Ja nie wiem jak się zabiorę na 2 turnusy jak samochód mały -.-
  16. Znam ten ból, Daisy też nie chciała aportować, ona ogółem nie lubi piłek.. W zeszłym roku bodajże w końcu ją nauczyłam. Jak chodzimy na łąkę, to jest tam taka jakby studzienka zakryta i ja tam zawsze siadam. I jakoś nauczyłam psa, wyklikałam, żeby mi tam przynosiła, potem w końcu do ręki ^^ Ale też się z tym masakrycznie długo męczyłam, tak samo jak z warowaniem-.-
  17. Casablanca- taak, dobry email :> Ja muszę od mamy w końcu kasę wydziadować, wpłacić na konto i rezerwujemy <33
  18. No a np sobie sam tunel od czasu do czasu zrobić? :> Też żeby biedna nie cierpiała ^^ Ja też jadę tylko dla rekreacji, a że mogę coś poćwiczyć to tylko na plus.
  19. Dominika- dobrze, że zostawicie agi jak zamierzacie się zabrać za to na poważniej :> Lepiej właśnie podszlifować tylko jakieś konkretne elementy..
  20. Ejejejej ludzie ożyjcie -.- Co się z Wami dzieje? Za miesiąc zaczyna się pierwszy turnus a nikt się nie udziela.. Zero zapału.
  21. Oczywiście, że zaawansowany ^^ posłuszeństwo też. Gdyby nie małe problemy z jej łapami, to na bank byśmy skakały w klubie.
  22. No tak.. Zaliczka przepada, zapłacisz całość to przepada. Tak, mam yorczycę 4letnią.
  23. Patrycja to jeszcze nie rezerwowałaś? Ja jakoś na dniach będę rezerwować oba turnusy.. Jak tylko dostanę odp na jedno pytanie ^^
  24. Brawo :P No właśnie paczajcie jak psy się dogadają, bo to jest najważniejsze, a bez sensu ciągle siedzieć w zamkniętych pokojach.
×
×
  • Create New...