Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. No własnie nie mam gdzie oO Białystok jest chyba zbyt zacofany, żeby były dostepne kapoki DLA PSÓW. omry- a daj spokój, pies uwielbia wodę a po chwili się topi, woda jej wlatuje do noska i pyszczka i mamo ratuj ratuj ja ją na ręce biore i całe ręce podrapane :P i tak co chwila. a na dodatek wychodzi z wody i się tzęsie jakby zima była.
  2. kkanarekk- no właśnie ezydog wydaje mi się fajniejszy, ale kosztuje prawie 2 razy więcej niż trixie: [url]http://pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-kapok-SeaVest-Micro-M2XS-czerwony/3978[/url] i mam dylemat.. do tego jeszcze na pełnej misce nie ma rozmiaru Daisowego...
  3. Co do kapoka.. Ja chcę dla Daisolka kupić ale chyba wezmę z trixie bo najtańszy. Niby sucza umie pływać, ale jakoś nie kmini, że ma też tylne łapy do machania, a że ona traci grunt nawet jak jest płytko bo małe to to to nie potrafi daleko pływać bo zaraz jej zadek leci w dół i się topi.. Więc kapok chyba powinien być ok? Dodatkowo ćwiczymy świadomość tylnych łap itp ale jednak na ponad 3tyg nad jeziorem codzienne kąpiele to warto się zabezpieczyć. Tak jak kiedyś bała się pływać tak teraz jak widzi wodę to ciągnie jak parowóz i tylko czeka, żeby rzucić piłeczkę i po nią popłynąć.
  4. Ciesze sie, ze dotarly :) Matko jak one cieniutko wyglądają przy obróżkach ^^
  5. No gdzież wątek umiera! :) Ja czekam na Furkidzy, lada dzień zamawiamy Activdogi z Olą i chcę poprosić o kawałek tej pianki na podkładzie, żeby zobaczyć jak to wygląda, bo już teraz bym wzięła do superbohaterów ale nie ma czerwonej pianki.. Temu może do jelonków weźmiemy źółtą.
  6. Będzie będzie, w przyszłym tygodniu powinny ^^
  7. [url]http://img696.imageshack.us/img696/2319/mollyspacerek1404116.jpg[/url] 'Ciociu mama mnie nie kocha :<' Ale Mollcia będzie wymiziana przez tydzień! xDDD
  8. Przyznać się, kto kupił Furkidzy Day on Bahama? :P Oprócz mnie, bo 2 sztuki kupiłam, na próbę dla Daisolka i dla Molly.
  9. Mollisia! <333 Dziękujemy za fotkę:** Ta jej mina jak na obozie przychodziła z żalem do mnie i kładła pyszczek na łóżko 'ciociu one się ze mną nie bawią' (inne psy) <333 bezcenne. A ile wspomnień i fotek będzie z majówki, a ile z obozu! <333333
  10. Powiedzcie mi, dla jakiego psa nadaje się ta zabawka: [url]http://e-pazur.com/index.php?p3394,trixie-zabawka-terry-toys-lateksowa-9-11cm[/url] będzie za mała dla spaniela? No i jaką wziąć dlugość szarpaka też dla spaniela?
  11. I tak już uwieczniłaś w swojej galerii w zdjęciu ze słit buziaczkiem z Molcią. Zrobimy se takie tam w StolYcy <33
  12. nasze teeż? proooszę! :**
  13. Hahaha z Wawki będzie mega pro fot, z okazji środy też dam trochu :PP A z OZP to już u brata zamówiłam kartę 16gb więc fot ma być meega dużo!!!
  14. [url]http://img846.imageshack.us/img846/8315/img0207in.jpg[/url] żŁów i spaniel! <33 omomomomoo! :PPP
  15. no chyba proste? <3 wgl Księżniczka kończy w środę 4 lata... Jakąś słit focię walnę, a co ! <33
  16. [img]http://i41.tinypic.com/xp3db7.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/snyus5.jpg[/img] Dzisiejsza Księżniczka <33
  17. Molowe razem z nami jadą <33 Ale raczej na 3 i 4 <3333
  18. Madra ciocia wita rude i zolwiowe :**
  19. Bo jednak nie bylysmy w parku? tak. wymiziam ja mentalnie z pg18 <3
  20. od forever? <3 tyryryryry. co u Mollci?
  21. Hej pro ciocia:**
  22. E tam. Znajdzie się ktoś. Jeszcze nie każdy pewny czy jedzie i w ogóle. U nas zależy jaka kadra będzie na jakich turnusach.
  23. taa. na 3 i 4. ew. 2 i 3 ; DD
  24. a co, miałam płakać? :DDDD kwiecień, maj, LIPIEC, SIERPIEŃ OLA!<3 [url]http://demotywatory.pl/3739054/Zajebistosc[/url] ahahahaha patrz. Widzisz? XDD
  25. Bo to nieogar taki ; D Ooo, wgl pokochała moją poduszkę tą dużą i se wskakuje na nią i śpi. Ubiła już jedną leżącą bliżej biurka więc zawsze muszę ją tak kłaść. a, że ciągle ją drapie to pozaciągala ją i kocyk tam teraz ma -.-
×
×
  • Create New...