-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Łoo już pakować? Ja właśnie wróciłam z miasta, to mam karmę, gryzaki i część smaczków dla psa. Jeszcze jedne dokupię u siebie na osiedlu. Paczki powinny dojść do końca tygodnia/ew w poniedziałek i to tyle :)) Wiesz ile brać ubrań itp itd? Bo ja nie mam pojęcia..
-
Ale ja po 1 mówiłam o smyczy, a po drugie właśnie nie lubię nitów.. Nie klamerki w obroży, ale nity, którymi 'spina się' materiał. EDIT: Ostateczny pojedynek: rogz miękkie i lekkie 1 cm czy el perro 1,5 cm? Do obroży pomarańczowej z bandamkę
-
Ooo chociaż Wy ;] Hmm przygotowania.. Bardzo dobrze. Niedługo jadę z Daisolkiem do zoologicznych po karmę i smaczki. Do Oli idzie paczka to tam puszki mamy. No i ma dojść jeszcze nowy komplet i zabaweczka ^^ I kapok. Pod koniec tygodnia jakoś pojadę na zakupy dla siebie do galerii. No i zaczynam myśleć co brać na obóz.:PP A u Was?
-
Żyje tu ktoś ??
-
Tak myślałam.. Więc hamilton odpada. A te co pokazałaś to dzięki, ale nie lubię z nitami :) Chyba zostaje mi tylko rogz.. Ehh -.-
-
Ooo dziękuję bardzo ;* Tylko kurcze, te mango: [url]http://sklep.canifel.pl/hamilton-299-sle6-10-mm-x-180-cm-smycz-dla-psa-mango.html[/url] pasuje do tej chustki: [url]http://img72.imageshack.us/img72/9986/img8254d.jpg[/url] ? Chyba, że znajdę jakąś inną pomarańczową...
-
Czy dostanę gdzieś w internecie Hamiltona? Canifel jeszcze działa? Bo poszukuję smyczy pomarańczowej 1 cm.. Z Rogza jest tylko miękkie i lekkie, ale szybko nitki wyłażą..
-
[url]https://picasaweb.google.com/101825270268017642048/RibbonkiWzory[/url] Ma ktoś pomysł jaka tasiemka (w opcję wchodza jedynie te 1,2 cm) i jaki podklad? Kolory każde dostepne :)
-
A wie ktoś może, czy dostanę gdzieś jeszcze smycz Rogza Skę odblaskową pomarańczową??
-
Marta- dochodzą do Ciebie moje PW?
-
Bardzo fajnie wygląda ;D Faktycznie 3 cm są ok. Ktoś chyba kiedyś podawał linka do aukcji z takimi fajnymi bandamkami dziecięcymi?? Bo teraz szukam podobnych..
-
Łoł spaniel w 3 cm? Jak dla mnie to zdecydowanie za dużo. Spanielka przyjaciółki własnie chodzi w 2 cm,ale jakoś wąsko z deka : DD Nie nie, w niebieskim jest jej ślicznie, ale mają już i obrożę i szelki z niebieskim ^^
-
Mnie coś naszło na pomarańcz, najchętniej smycz rogzową odblask bo 1 cm, a obrożę bym chciała 1,5 cm.. Tylko nie ma z czego ;C A dla spanielki coś z czerwienią może.. Odblask DS jest fajny, ale już mają rogza odblaskowego niebieskiego to niebardzo. Do pomarańczowej taśmy podkładowej jaki wzorek z AD/Dogdesign??
-
A ma ktoś pomysł na komplet dla yorka i spaniela? :D Tylko nie z niebieskim..
-
[quote name='westie_justa']U mnie święto bo chyba wiem co chce! :lol: Ale nadal mysle czy brac czy nie brac adżilotowe AD ..... kurde :hmmmm:[/QUOTE] Ja zrozumiałam, że coś wymyśliła i nadal rozkminia jeszcze nad AD :D
-
A co chcesz? :DD
-
A ja mam ochotę na coś dla Daisolka.. Tylko nie wiem co ;<
-
No i dwójeczka się zaczyna <33
-
400g. Normalna wielkość.
-
Ja to zamierzam tak z dwa dni przed większość ogarnąć ;DD Aa, no chyba, że 800g.. Myślałam, że te zwykłe i czemu się nie mieszczą oO
-
Dopiero teraz się pakujesz? Łoooł. To co to za puszki i czemu aż tyle, że się nie zmieściły? Ja już większość ogarniam co wziąć <33
-
Kasandra- masz jakieś foto tej obróżki? :DD
-
Mówię o szerokości, szelki widziałam tylko 16 mm. A długość na 100 % będzie za duża i będzie brzydko wyglądała.. Mi się ten komplet mega nie podoba. Rogzy są o wieele fajniejsze. I myślę, że dłużej wytrzymają :))
-
Ale to nie jest chyba odblaskowe oO Rogzy odblaskowe polecam :)) Z Red Dingo też są odblaski. Na zooplusie widziałam też z Karlie jakieś.. EDIT: Ok, widzę, że niby odblaskowe ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa oO A to nie za wąskie dla Twojego psa?
-
No ponoć są jakieś luzy w tym stawie skokowym i kolanie. Pojadę we wtorek jeszcze raz, zobaczymy co powie.. A orientuje się ktoś ile kosztuje konsultacja u dr Sterny?