[quote name='gordonowa']No wpadłam nareszcie :).
Fajny pudelek :).
Na czym polega komenda cmok :cool3:? :D:D
Mój Bardula umie już
siad, waruj, zostań, noga, chodzenie przy nodze, łapa, piątka, stój a daj głos to dopiero zaczynamy (hmmmm... zaczynamy już od kilku miesięcy :evil_lol:) a w trakcie uczenia jest również komenda obrót :).[/quote]
Komenda ''cmok'' (przynajmniej u nas) oznacza to buziaka lub chociaż dotknięcie policzka, choć to u nas takie bardziej z nawyku niż z umiejętności :lol:
[quote name='Domka_Czika']Oj zapomniałam : Czika umei jeszcze stój , bo czasem to jak ją spuszczę to mi gdzieś ucieka , ale od szczeniaka tej komendy i jeszcze zostaw , zostań uczę ,a tak to resztę zaczełam rok gtemu dopiero ćwiczyć ...:roll:[/quote]
Twoja to chociaż jakieś ma od szczeniaka, a ja jakoś nie miałam tej możliwości... (dla zainteresowanych Amanda ma tyle lat co ja :D)
[quote name='jbk']Z tym uczeniem to jest niezła zabawa :)[/quote]
Najlepsza :loveu::loveu: