Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. To trzymamy kciuki żeby się udało. Jak będę robiła ogłoszenia to też Norbiemu też. Artur podaj proszę swojego maila, bo podawałam swojego wcześniej. Może gdzies przegapiłam.
  2. Śliczna jest Ginusia!:)
  3. Dla zainteresowanych Kaliną: Kalina żyje- widziałyśmy ją kilka dni temu,w towarzystwie 2 mniejszych psów.... Nadal jest na tej wsi, tylko biega teraz po różnych polach. Ludzie przeganiają ją bo zagryza kury i dlatego prawdopodobnie nie bywa już pod stodołą. Jak uda mi się przenieść zdjęcie z tel to wstawie. [URL=http://img21.imageshack.us/i/20110503121.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7628/20110503121.jpg[/IMG][/URL] Prawie nic nie widać ale to na pewno ona.
  4. To jest zarówno dobra i zła wiadomość. Artur często tak jest, że psiaka po prostu sie pokocha i zostaje...ja np. nie nadaje się na dt, bo przywiązuje się zbyt szybko i później choruję. Norbi z pewnością znajdzie dom...pytanie czy bedzie mu wtedy potrzebny?:)
  5. Dziś Tosia była na szczepieniach, była bardzo dzielna w gabinecie weterynaryjnym. W czasie podróży potwierdziło się nasze podejrzenie o chorobie lokomocyjnej...Tosia nie rozumie, że musi siedzieć z tyłu i,że jest za duża na kolana. Za wszelką cenę wpychała się do przodu. Efekty jej kręcenia się (pomimo tego, że była na czczo) Agata ma na tylnym siedzeniu:)
  6. No niestety załamać się można jak się czyta ogłoszenia:-( Ludzie mają różne motywy pozbycia się psa:shake: Ania zachwycona Tilą, Tila na dzień dobry wykopała wielki dół na podwórku:evil_lol: Ania powiedziała, że Tila jest ,,idealna,,, dodała też, że ustąpiła jej w drzwiach i jest bardzo ,,taktowna,,:) Aga nieźle ją wychowałaś:evil_lol:
  7. Jestem na zaproszenie:) Fajne psiaki macie w tym schronisku, poczytam dokładnie wątek.
  8. Moja deklaracja 10 zł + 60 zł po Lali poszła dziś. Prosimy o deklaracje stałe, jest dla chłopaka wielka szansa.
  9. Jeszcze nie dzwoniłam do domku Pusi, wkrótce podzwonię i poproszę o jakieś fotki. Myślałyśmy z Agatą, że jak będziemy zawozić Tośkę to przy okazji zrobimy wizyty ale Tosia jest w dt u Ginn (świętokrzyskie). A od Pana doktora jeszcze nie przyszła opinia. Powiadomiona została osoba, która naciska na UM do zerwania umowy z tym wetem.
  10. Allegro Tośki:) [URL]http://allegro.pl/tosia-suczka-z-anielska-osobowoscia-czeka-na-dom-i1596085955.html[/URL]
  11. [INDENT][quote name='paulinken'] [INDENT]Jeśli ma iść do kojca, to u yumanji jest taniej. [/INDENT][/QUOTE] Z tego co Roy pisał to jeśli Roch bedzie w tym hoteliku na który deklaracje zbieramy, to będzie mógł korzystać z opieki weterynaryjnej weterynarza schroniskowego, a biorąc pod uwagę jego wiek to ważna sprawa, bo nie wiadomo kiedy bedzie jakaś potrzeba. [B]Roy[/B] postaraj się wynegocjować cenę i proszę rozsyłajcie zaproszenia:) Razem możemy więcej! [/INDENT]
  12. Może jeszcze hotelik spuści cenę ale i tak jeszcze kupę deklaracji trzeba uzbierać. Wysyłajcie zaproszenia, bo z tym długo schodzi a im więcej osób będzie wysyłać większe prawdopodobieństwo, że ktoś wejdzie.
  13. Zrobiłam Tosi allegro:lol: [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1596085955"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1596085955[/B][/URL] [B]Agata[/B] Ty robiłaś na małopolskę to ja zrobię na mazowieckie. [B]Ginn[/B] Toska chce wychodzić dziś na dwór? bo moje psy tylko wyglądają przez balkon. Ale nas zima zaskoczyła. [B]Savahna i Zuzka[/B] w takim razie na razie jej nie ogłaszajcie w tym tygodniu, żeby nie powielać, a Wy i tak zawalone po uszy jesteś;)
  14. Allegro Norbiego [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1596560491"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1596560491[/B][/URL]
  15. Ja wczoraj jadąc do Tosi z Agatą widziałam psa w lesie wychudzonego, wystraszonego, biegającego zygzakiem po ulicy. Zatrzymałyśmy się,próbowałyśmy go złapać (co prawda nie mam pojęcia co byśmy z nim zrobiły).Był na drodze do Rzepina, pobiegł na ostrowiecką, załatwiłyśmy kiełbasę od Pani Jadzi - od Diuny i próbowałyśmy go na ta kiełbasę zwołać (miałyśmy przy sobie hydroksyzynę). Pies jednak biegał jak ogłupiały w jedną i drugą stronę, pokazywał zęby. W dodatku ruchliwa ulica i podwójna ciągła. Dziś pojechaliśmy zobaczyć czy gdzieś biega ale pogoda fatalna i psiak pewnie schowany. Pochodziłam po lesie, nigdzie go nie widziałam. Jeśli wyrzucony to pewnie wróci na to miejsce. Strasznie żal tego psiny. Znowu zaczął się okres wyrzucania:-( Co robić z tymi psami? Tyle ich jest:-( Zuzka Ty to umiesz te domy znajdywać;)
  16. Podnoszę Rocha i proszę o deklaracje dla Niego- dajmy mu szansę na lepsze życie...
  17. To się Tosi pofarciło:loveu: Żeby i 2-giej Tosi się udało:) [INDENT][quote name='aga38'] [INDENT]Dzisiaj byłam u dwóch suń. Zuzka nie ogłaszaj ich już,ludzie zdecydowali że dziewczyny zostają u nich na stałe bo bardzo się z nimi zżyli. Małe trochę podrosły,przytyły i maja sie dobrze) Nadja pewno pomoże w sterylizacji dziewczynek kiedy przyjdzie na to czas:smile: [/INDENT][/QUOTE] A to nowinka!!!Świetnie.Nie ma to jak dt zostaje ds:) [/INDENT]
  18. Śliczny piesek i świetne zdjecia-ja jutro porobię ogłoszenia. Zeby się udało znaleźć dom.
  19. Prawdopodobnie tak, ale trzeba będzie jakoś się temu sprzeciwić, żeby Bono nie ucierpiał, bidulek. Może porozmawiaj z jakimś behawiorystą,jesli jej zachowanie nie ulegnie pozytywnej zmianie. Tosia witała nas znowu popiskiwaniem. Według Ginn ona musiała przejść w życiu wiele złego, jest bardzo pokorna. Zastanawiałysmy się czy rzeczywiście nie była u hycla? ale ona nam tego nie powie...
  20. Zapraszam na wątek starszego Rocha, który ma szanse jechać do hoteliku- może któraś ciotka wpadnie i wesprze chłopaka? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177222-Dla-tego-uśmiechu-zrobisz-wszystko!-Wejdź-nie-pożałujesz.-On-czeka[/URL] ...chociaż wiem, że tu też bida panuje:-(
  21. [INDENT][quote name='joanna.dymek'] [INDENT]Fantastyczne i bardzo szczęśliwe zakończenie historii -smutnego losu bezdomnego psa. Oby takich więcej! Chcę tylko zwrócić uwagę na smutne chwile przyszłego, niedoszłego, chętnego do adopcji- właściciela psa.Rodzina pokochała ja na odległość, a dzieciaki nie potrafią zrozumieć dlaczego nie!? Nie chcę być źle zrozumiana.Bardzo się cieszę,ze Lala znalazła swój kochający dom i swoich ludzi, ale ogromnie mi żal ludzi z niedoszłego domku. [/INDENT][/QUOTE] Ja też bardzo się cieszę, że Lala- Lena szczęśliwa, ma swoj dom a jednocześnie żal mi jej niedoszłego, chętnego do adopcji domku- nawet nie miałam odwagi zadzwonić do Nich-PRZEPRASZAM. Asiu ogromnie Ci dziękuję za zaangażowanie i za wsparcie duchowe. Mam nadzieję, że Ci wspaniali ludzie znajdą psa dla siebie ale wiem, że znowu muszą TO poczuć. [/INDENT]
  22. Bo takie małe często są wrednawe i nadrabiaja wrzaskliwością. Ta suczka jest u Ciebie na ds?
  23. [URL="http://img687.imageshack.us/i/1007321.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7192/1007321.jpg[/IMG][/URL] Jutro postaram sie poogłaszać i oczywiście liczę na pomoc niezawodnych ogłosicielek;)
  24. [URL=http://img220.imageshack.us/i/1007331e.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3439/1007331e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/1007326j.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1893/1007326j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/1007363l.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2658/1007363l.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...