Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. EnT napisz w 1-wszym poście, że bardzo potrzebny dt. Jak pisałam wcześniej o BDT nie mamy co marzyć więc moze porozsyłam trochę wątek i coś pokombinujemy dla tego śmiesznego psiaka.
  2. Aga i EnT i Zuzka2 jesteście wielkie!!! Dziękuję Wam bardzo, że pomogłyście temu psu. Dzięki Wam Aston nie pozna smaku niewoli!!! Majaa i mrs.ka może zamiast iść na łatwiznę i posyłać Miśka do hycla (wierzycie, że przez 60 dni znajdzie dom?) pomożecie nam znaleźć jakiś dt/ds?
  3. [INDENT][quote name='aga38'] [INDENT]Oba psy mają jutro być zabrane przez hycla[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208314-Kulawy-MISIEK-i-ONkowy-ASTON-BEZDOMNE-NA-ULICY-potrzebują-pomocy!-STARACHOWICE/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Przy okazji znowu okazało sie ze jesteśmy wszystkie nieodpowiedzialne i trzeba po nas sprzątać bo zaszczepiłyśmy psy,a trzeba je było najpierw wykastrować. A może zrobić tak jak weterynarz który zajmował sie Lalą bo to do niego pewno trafia Aston i Misiek. [/INDENT][/QUOTE] Czy nie można poszukać psom dt? Póki co nie przeszkadzają nikomu a chyba lepszym rozwiązaniem byłby dt... Aston to taki pełny życia pies, jak on wytrzyma zamkniety w kojcu... [/INDENT]
  4. Linssi podaj nr konta bico- obiecała wpłacić na Bena 20 zł. Albo podrzuć mi to ja podeśle.
  5. Żal mi obu psiaków. Może warto byłoby założyć im osobne wątki. Może spróbujemy któremuś znaleźć dt. Dwa psy na jednym wątku w razie czego ciężko rozliczać. Przykład Lali i Pusi. [quote name='Jaaga']Młodszy jest świetny. Ma niesamowite uszy. Może kogoś ująć swoim wyglądem.[/QUOTE] Uszy kosmiczne, mojemu tz bardzo się spodobał na zdjęciach EnT.
  6. Dobrze byłoby znaleźć jakiś bezpieczny kat dla tych psiaków, niestety na bezpłatny dt nie ma co liczyć...a uzbieranie deklaracji na 2 psy graniczy z cudem. Tego śmiesznego uszatka widziałam raz na stacji, szedł za jakimiś ludzmi z psami. Takie te uszy ma charakterystyczne. Brak pomysłu. Naprawde ciężko ale jakoś pomóc trzeba. Tylko jak? [B]EnT[/B] zmień tytuł napisz, że psy są na ulicy...
  7. [quote name='aga38'] Oj tam zobacz Ania ja tez jestem trudny przypadek a mój Tz jeszcze ode mnie nie uciekł[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pełen-psów.-Pomóżmy-im-znaleźć-domy/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [/QUOTE] Aga Wy jesteście po prostu siebie warci- oboje totalnie zakręceni na punkcie psów!:lol: Jakby mój tz był taki psiolubny to bym mu czasem obiad zrobiła mięsny:evil_lol: Żeby jeszcze Sara i Kizi dom znalazły w mierę szybko...nie można być zbyt wymagającym ale tu jest wielka potrzeba.
  8. [URL="http://img859.imageshack.us/i/hpim2647.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/4537/hpim2647.jpg[/IMG][/URL] Świetne ,,rodzinne,, zdjęcie:)
  9. [INDENT][quote name='aga38'] [INDENT]Dzisiaj około godziny 13.30 pies spod gołębnika [B]Laki[/B] pojechał do swojego nowego domku. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Jego nowi ludzie przyjechali po niego całą rodziną aż ze Szczecina. Lakiemu trafiła się naprawdę cudowna rodzina i super warunki. [B]Powodzenia Laki[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pełen-psów.-Pomóżmy-im-znaleźć-domy/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] [/INDENT][/QUOTE] No mogę się uzewnętrznić...Świetnie! Bałąm się, że nie będzie im się chciało taki kawał jechać. Świetnie, że Dino ma dom!!! Psotka póki co też swojego nie straciła, ale tu jeszcze się nie cieszę bo ona trudnym psiakiem jest. [/INDENT]
  10. [quote name='Zuzka2'] Poogłaszam zwierzyniec jak najszybciej.Na razie mam pauzę kolejną do wtorku-system padł,nie mam kompa. [/QUOTE] Zuzka pewnie się bez kompa czujesz jak bez reki:evil_lol: Chociaż sobie odpoczniesz od roboty ogłoszeniowej:)
  11. Właśnie przyszło mi przez myśl, żeby zostawić u Ginn, tylko nie mam jak jechać w w najbliższych dniach. W każdym razie przygotuje fanty a później bedziemy się umawiać. Straszne to miejsce gdzie był Ban. Ludzie są bezduszni, ale to nic nowego:-(
  12. Takiego kudłacza mamy w niegodziwych warunkach. Poszukujemy domku. Kowu Kowu jest na watku: http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pełen-psów.-Pomóżmy-im-znaleźć-domy/page50
  13. [INDENT][quote name='ocelot'] [INDENT]Możliwe, ze miałybyśmy miejsce w hotelu dla Ciapka, ale to zależy od tego czy Nero pojedzie w czerwcu do Niemiec i od deklaracji. Hotel bardzo dobry, doświadczony [/INDENT][/QUOTE] A gdzie ten hotelik? Trzymam kciuki za Nero. Było tu kilka chętnych na deklaracje stałe, jak już będzie wiadomo co i jak to porozrzucamy troszkę Ciapka. [/INDENT]
  14. Jaaga to wstaw swój konkretny tekst a my najwyżej ubierzemy go na smutno.
  15. O właśnie Aga nie wiesz czy Nadja jedzie do Krakowa 7-8 czerwiec? Dziewczyny szukają transportu z Krakowa do Kielc, podałam namiary na Nadję. No, wiem Aga ale wiesz, że ja zazwyczaj wolę myśleć pesymistycznie i najwyżej się ucieszyć niż na odwrót. Chce żeby było dobrze. Laki-Lucky śliczne imie dla tego psa. Ja jestem zachwycona ale póki co wewnętrznie, poczekam do niedzieli:)
  16. [quote name='ewelinka_m']Miałam okazję poznać 2 dni temu Tosię [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/206379-Suczka-Tosia-po-sterylizacji-aborcyjnej-na-DT-u-Ginn.-Prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] To przegenialna sunia, ogromna pieszczocha, tylko by buziaki rozdawała [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/206379-Suczka-Tosia-po-sterylizacji-aborcyjnej-na-DT-u-Ginn.-Prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu!/images/smilies/love.gif[/IMG] Chciałam jej zrobić jakieś foty, ale od razu stawała na 2 łapkach i wpychała się do głaskania [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/206379-Suczka-Tosia-po-sterylizacji-aborcyjnej-na-DT-u-Ginn.-Prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu!/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Tosia lubi być nachalna. Kochaj na siłę i już. Pierwszy raz jak ją widziałam to rozwaliła mnie tym cichutkim popiskiwaniem i chęcią włamania się do mojego samochodu. Tylko żeby jej się ludz znalazł, tylko taki który zniesie to skakanie. A Filipek jaki malusi na tym zdjeciu:)
  17. Psotka nie psoci w domku, ale jest osowiała, bardzo osowiała. Lepiej żeby się nie rozbrykała za bardzo ale żal jej, że taka smutna. Dalej mam nadzieję, że będzie dobrze. Aga daj znać co z psiakiem spod gołębnika, mam nadzieję, że nowe życie zacznie mu się w niedziele:)
  18. Biedak nie wiedział, że pomoc tak blisko... Ale trzeba skupić się na Benie. Myslę, że jego wygląd rokuje szybki domek, czego mu gorąco życzę. Dziewczyny z kielc ja bardzo chętnie przekażę Wam jakieś fanty jakby był planowany jakiś bazar. Nienawidzę pakować ale rzeczy zawsze do Kielc albo Ginn mogę podrzucić.
  19. Zdolniacha z Ciebie annavera:) Tak myślałam o kosztach w hoteliku, warto ustalić, żeby w wypadku adopcji innego konińskiego psiaka nie podnosili opłaty za hotelik...bo będzie ciężko. Rozmawiałyście ciotki z konina z właścicielem hoteliku?
  20. Przystojny z niego chłopak. Żal białego strasznie:-(
  21. Wiem CatAngel, że kiedyś zadzwoni:) A najczęściej dzwonią jak psy już w ds:)
  22. Kochani zajrzyjcie na wątek tej bidulki. Pomóżmy jej znaleźć dom. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198816-Wyrzucona-po-ośmiu-latach-jak-śmieć!!!-Sunia-szuka-najcudowniejszego-domu[/URL]!
  23. Zajrzyjcie na watek tej bidulki...pomóżmy jej znaleźć dom. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198816-Wyrzucona-po-ośmiu-latach-jak-śmieć!!!-Sunia-szuka-najcudowniejszego-domu[/URL]!
  24. Ogromnie dziękujemy Winter7!:)
×
×
  • Create New...