Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Jaaga Ty nie szukaj ja pewnie coś znajdę:) Tylko najpierw miejsce dla tej suni. Mam obecnie nieciekawą sytuację ale pewne 10 zł/mies mogę zadeklarować jeśli Roch będzie w dt lub hotelu.
  2. Agatko zmień tytuł wątku.I dopisz w pierwzsym poście jakiego dt szukamy. Mi przychodzi do głowy tylko Jamor- który pewnie zapsiony. Macie jakieś inne pomysły???
  3. Erka bez problemu mogę wyciągnąć chłopaka do Kielc ale najwcześniej w środę. Chyba, że Ula we wtorek pracuje, masz do niej nr?
  4. O Jaaga zanim tu zajrzałam napisałam Ci pw. Tosia zabiega o człowieka, chciałaby go mieć na własność i nie ma ochoty się dzielić. Niestety względem psów Angeli nie okazuje nawet tolerancji. Pytałam P. Arka jak zachowuje się do innych zwierząt ale to jak się zachowywała na ulicy nie jest adekwatne to jej zachowania obecnego. Wszystkim cioteczkom życzę Wesołych i Spokojnych Świąt:)
  5. To wasze schronisko jako tako prosperuje? Roch dzieli boks z jakimś psiakiem? On chyba słabiutki byłby na wypadek jakiejś psiej awantury..
  6. Rambuś kiedy w końcu ktos Cię wypatrzy?:-( Dziewczyny zmieńcie tytuł watku, bo troche nieaktualny:-(
  7. Dzięki Agniecha:) W takim razie smycz dla szynszyla, która jest Ci zupełnie niepotrzebna laduje u Ciebie gratis:) hihihi
  8. A Krolcia czy Ty bywasz w schronie?
  9. Agatko JOHANNALIND napisała mi pw, że 10 zł deklaruje na Tosię. W takim razie brakuje nam tylko już 30 zł stałych deklaracji:) Musimy znaleźć Tosi domek! Dominiko miło, że wpadłaś:) Zostań:)
  10. Zapisuję piekną Gine. Jaaga jak dobrze, że ją wypatrzyłaś:)
  11. Tili znalazł się dobrze prognozujący domek, oczywiście w Krakowie:) Pani zadzwoniła w sprawie Lali,ale Lala ma szansę na domek więc poleciłam Tilę i Ania się zdecydowała. Telefon i osoba Ani zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rezerwuję dla Niej Tilkę:)
  12. Erko w takim razie Jaagę trzeba poddać klonizacji:evil_lol: Musimy zdobyć jej DNA:lol: A tak poważnie to straszny biedaczek...Takie staruszki mają takie malutkie szanse:-( Atomówko jesli kiedyś bedziesz miała okazję to zapraszamy gorąco:) Kciuki za Lalę musimy wszystkie mocno trzymać przez najbliższe dni.
  13. Dziękujemy [B]Zdrojeczko[/B]:) Konto Agaty, ze mnie kiepski księgowy:) [B]Jarku[/B] Tobie też bardzo dziekujemy, jeśli mógłbyś okreslić się na jakąś konkretną kwotę to byłybyśmy bardzo wdzięczne. Niewiedomo ile Tosia zasiedzi się u Jaagi i dlatego zależy nam na stałych. Jaaga ja niestety mam niezbyt dobra wiadomość: Tosia jest bardzo zaborcza, niby psy olewa i jest ok. Ale jeśli inny absorbuje więcej niż ona uwagi człowieka to nie jest zadowolona. Dzisiaj okazała to względem Zuzi Angeli. Zuzka myślę, że charakter Tosi trzeba jeszcze poznać, dopiero co została zgarnieta. Tuli się, łasi ale jest zaborcza. Mam nadzieję, że to przejściowe...
  14. EEE tam daleko nie przesadzaj:) Jakiś weekend wolny i zaglądasz. Nawet Cię na św. krzyż zabierzemy- bo to główna atrakcja turystyczna świętokrzyskiego:) Wogóle to wlazłam na ten wątek i tak mnie kujnęło w sercu... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177222-Dla-tego-uśmiechu-zrobisz-wszystko!-Wejdź-nie-pożałujesz.-On-czeka[/URL]..
  15. Podrzucam dziewczynę. Angela u której jest teraz Tosia mówi do niej Hania, bo ma swoją Tosię. Mi się podoba Tosia i zdecydowałyśmy tu wspólnie, że tak zostaje ale Hania też w sumie pasuje, a Angela się uparła na Hanię... Tylko imie Hania dosyć popularne wśród kobiet, więc nie wiem czy kogoś nie urazi. Co myslicie? Prosimy jeszcze o deklaracje stałe.
  16. Atomówka możesz:) Zapraszamy:) Może Ci jakiegoś na dt wciśniemy:eviltong:
  17. Zuzka domek na Śląsku:) Rozmawiałam właśnie z Panem doktorem-u Lali wszystko dobrze, jest grzeczna, nie sprawia żadnych kłopotów.Pan doktor naprawdę lubi Lalę.
  18. Dzięki za banerek megi345:) Pan z pubu zareklarował się na 100 zł/ miesięcznie na Tosię:) Agatko właśnie z nim rozmawiałam i jak najbardziej to jest pewne to wpisz go na stałą- pan Arek. Dziękujemy serdecznie. W takim razie brakuje nam jeszcze 100 zł miesięcznie...Któraś cioteczka może jeszcze się zadeklarowac?
  19. Tak doktor też bardzo polubił Lalę, a my jestesmy troszkę w niezręcznej sytuacji. Lala miała jechać do Jaagi a zasiedziała się u niego... Ogłosiłyśmy gdzie możemy, pilnie poszukujemy domu. Mam tylko takią obawę (przez doświadczenie z Agatem). Jesli Lala pojedzie do domku stałego i jednak bedzie musiała z niego wrócić, to co wtedy? Tego się obawiam a niestety taką opcję trzeba zakładać, bo wszyscy tu wiemy, że zdarza się to bardzo często. Teraz do Jaagi jedzie sunia, którą zgarnęłyśmy w bardzo zaawansowanej ciaży. Zapraszam na jej wątek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206379-Suczka-w-zaawansowanej-ciąży-na-ulicy!Starachowice.-Pomocy[/URL]!
  20. Przynajmniej już nie cierpi Barry:-( Biedny Dinuś stracił przyjaciela...Aga moze zróbmy mu jakieś naprawdę fajne zdjecia i porobimy wyróznione ogłoszenia gdzie się da? Bożena ten Twój Szkodnik to niezłe ziólko, troche postepu w socjalizacji i domek pewnie w chwilke znajdzie...ale do tego czasu no cóż...troszkę Ci współczuję:) Ale Takiej slicznotce to wszystko mozna wybaczyć:) [B]Zaginął sznaucer pieprz-sól mojej cioci proszę o pomoc w szukaniu. Jakbyscie cokolwiek słyszały to błagam o znak.[/B](Aga ta ciocia z Wachocka)
  21. Lalą jest zainteresowana naprawdę fajna rodzinka,mam ogromną nadzieję, że cosik z tego wyniknie. Musimy jeszcze troszkę poczekać.
  22. Z odwiedzin u Tosi: [URL=http://img708.imageshack.us/i/sta40015.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3433/sta40015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/sta40019.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2769/sta40019.jpg[/IMG][/URL] Tosia ma się dobrze, nadal popiskuje, łasi się. Jest pod czułą opieką Angeli:)
  23. Tosia do niej pasuje:) Niech bedzie:) Tosia w nocy płakała, jak Angela do niej wstawała to usypiała jej na nogach i przez jakiś czas była spokojna a później znowu płakała. Ona wogóle bardzo jest za człowiekiem i widać, że ogromnie go potrzebuje. W poniedziałek też skomlała pod pubem. Dzisiaj była już siusiu. Nie dała sobie założyć obrozy. Zastanawiam się jakie były wcześniej jej losy? Czy została wyrzucona czy rzeczywiście była u poprzedniego hycla? Nie wiem. W każdym razie po krótkim poznaniu Tosi wiemy, że potrzebuje domu, który da jej dużo miłosci.
×
×
  • Create New...