-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Ania102 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Aga tego benka nikt nie wpuszcza na podwórko? On łagodny jest? -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Ania102 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Mały- fajna ksywa dla benka:evil_lol: -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Ania102 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Może ten Benek komuś zginął. Wrzuc zdjęcie Aga to poszukamy po zaginionych. -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Ania102 replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
edek ogłoszenia polecam u CatAngel robi pakiecik 130 ogłoszeń - 15 zł. -
Był jeszcze jeden telefon konkretny o Shillę, Pani chciała jutro przyjechać żeby ją poznać...ale ja bardzo jestem za tym pierwszym Państwem i powiedziałam Pani, żeby zadzwoniła po weekendzie. (powiedziała, że zadzwoni) Była u mnie koleżanka i bardzo zachwyciła się Shillą,bo nia nie da sie nie zachwycić. Taka spokojna, milutka, przytulaśna. Dziś odczyn wygląda lepiej, antybiotyk działa:)
-
Ja też nie mam pojęcia, aga38 ma masę psów na głowie ale pewnie jak będzie mogła porobi mu jakieś nowe fotki i zbierze informacje. Jednemu psiakowi z tej posesji udało się znaleźć dom prosto z łańcucha...może jakimś cudem pozostałym też się uda. Faceta nie można zbytnio nachodzić z tego co pisała Aga, bo się denerwuje. Żal Kowu, bo ma swój wiek a nie wiem czy widział cokolwiek poza podwórzem. Bezpłatny dom tymczasowy to chyba marzenie...Jesli miałby jednak gdzieś jechać to z pewnością z transportem nie byłoby żadnego problemu.
-
Jeszcze nie ustalone, póki co myslimy. A i najpierw odczyn musi zniknąć, jak będę miała pewność, że to ten dom i już nic jej nie jest to siup od razu do domu. A ludzie przyjadą myslę, bo daleko nie jest. Chociaż nie wiem naprawde. W sumie jeden telefon a ja już czuję, że ją trace. Cholera wiedziałam, że tak będzie! Zawsze się przyzwyczajam, zakochuję i choruje. Shilla jest dla mnie wyjątkowa, taka normalna, jak pisałam wcześniej nie ma żadnych patologicznych zachowań.
-
Ja serio nie mam pomysłu. Jeździć tam nie damy rady, bo czasowo się nie wyrobimy. Pomóc tylko doraźnie. Możemy obfocić, robić ogłoszenia i ciachnąć tą sukę, zaszczepić, odrobaczyć. Zal jej strasznie naprawde a i ludzie tacy poczciwi, widac, że biedni a ją lubia. Oczywiście fajnie byłoby żeby miała dom ale zgarniać ją nawet nie ma gdzie, a oni w miare swoich chęci i możliwości dbają.
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Ania102 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Witam mam pytanie czy można na ta akcję zgłosić bezdomną sunię z podstarachowickiej wsi. Sunia szczeni się 2 razy w roku. Mieszkańcy hotelu robotniczego po pierwsze nie wiedzą zbytnio co to jest sterylizacja, po drugie są biedni. Nas nie stać na sfinansowanie. Prosimy o pomoc. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208954-Sunia-i-jej-2-szczeniaki-potrzebują-pilnie-pomocy[/URL]! -
Kulawy MISIEK - MA DT, POTRZEBNY DS! - STARACHOWICE
Ania102 replied to EnT's topic in Już w nowym domu
I to jest najważniejsze!!! Agusia uśmiech w Twoim kierunku- umów go na kastracje.:) -
Postaramy się jutro jechać do suni, ale niestety bez niczego. Dowiemy się jak wyglada sytuacja, jeśli szczyle są to zrobimy zdjęcia. Proszę pomóżcie wymyśleć, co zrobić. Ludzie się przyzwyczaili ale ta suczyna nie może szczenić się co pół roku a jej małe trafiać nałańcuch. Spytam na wątku sterylkowym czy można ją ciachnąć...
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Ania102 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Aga a koty to na Twój czy Nadji nr? One nie są w jednym miejscu? Tzn ogłaszamy te 4 osobno, rudego i tricolorkę? -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Ania102 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Aga podsyłamy go do belgów w potrzebie? To zaraz poszukam...już wstępnie poznajdywałam:)