Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Jaaga nie było naprawdę żadnego telefonu? Proszę Cię sprawdz moją treść i oceń, może coś trzeba zmienić i zobacz czy nie przekręciłam cyferki albo literki. [URL]http://krakow.olx.pl/labrador-gina-piekna-starsza-zrownowazona-labka-poszukuje-kochajacego-domu-iid-212563099[/URL] Może ominąć wiek albo napisać pod koniec? Gina do domu, bo u Jaagi tłok się zrobił!
  2. Dziękuję bardzo! Tośka skacz do domku. Ginn czy Twoja znajoma bardzo zasiniaczona?
  3. Aga a jak doktor ocenił stan Mecenasa? Dobrze zapamiętałam? Zostawiacie mu to imię? Strasznie chudy jest.
  4. Zuzka2 prowadź watek, przecież jesteśmy w ciągłym kontakcie i wszystko wiesz i Ty masz główny głos decyzyjny:) Dzwonił Pan w sprawie adopcji, później jego żona a później mi padł telefon i teraz poźno, żeby oddzwonić, raz spróbowałam. Napisałam smsa- jak zadzwonią jutro to ten dom. Nie zapeszam ale żeby zadzwonili, bo bardzo mi się spodobali Ci ludzie. ....żeby zadzwonili... Trzymajcie kciuki, bo pierwsze wrażenie mega pozytywne!
  5. Zapisuję się u Kowu, niech go ktoś wypatrzy:)
  6. Tu podrzucam mój tekst. Agatko kochana proszę wyróżnij OXL Tosi i Shilli z mojego konta po 4 zł. [URL]http://krakow.olx.pl/tosia-duza-lagodna-sliczna-suczka-z-anielska-osobowoscia-iid-212184773[/URL]
  7. [quote name='Zuzka2'] ...pani ma 2małe psy i kota ...[/QUOTE] No to akurat śniadanie, obiad i kolacja dla Shilli :evil_lol: żartuje oczywiście...co do kotów, to jak kota zobaczyła to mało mi ręki nie urwała :) a z psami to różnie....lubi powarczeć i obszczekać jak jakiś bliżej podejdzie (i tak w ogóle to jest w zasadzie jedyny moment kiedy ona dźwięk z siebie wydobywa :) / Pawel102
  8. [INDENT][quote name='kmurdz'] [INDENT]dorzuce pare groszy. gdzie on teraz jest? kiedy ruszy do hoteliku? prosze o numer konta na priva. dzieki [/INDENT][/QUOTE] Dziękujemy Ci bardzo! Już nie mogę się doczekać kiedy Roszek opuści schron:) [/INDENT]
  9. Małgosia napisała, że Sonia uwielbia przesiadywać w kuchni podczas gotowania:) Czemu mnie to nie dziwi:evil_lol:
  10. EnT a jak się ma Misiek? Książeczkę Klipera mamy. Chyba szybciej będzie ją wysłać pocztą, bo myślę,że wcześniej niż po zakończeniu roku szkolnego nie pojedziemy. Ale to ustalimy:)
  11. Ustalmy, że to Shilla ok:) Jest nadal grzeczna ale zrobiła nam wczoraj ogromnego psikusa. Paweł na czas pracy chciał zostawić ją u znajomych, u których był z nią dzień wcześniej. Oni byliby potencjalnym fajnym domkiem dla niej, gdyby tylko doszli do porozumienia i oboje zdecydowali się na psa. W kazdym razie Pani weszła do domu, wyszła za sekundę a po Shilli śladu. Paweł zwolnił się z pracy i co się okazało- Shilla siedzi u niego pod blokiem. Tajemnicą jest czy przeskoczyła wysoki płot czy przeszła pod ogrodzeniem. Wczoraj też przedstawiłam ja mojemu sąsiadowi, bo fajny z niego człowiek do zwierząt- moje psy szczególnie Lara go kochają i wisza na płocie żeby Pan W. pogłaskał. Sasiad spytał czy ona łagodna a ona chwilę później na niego szczękneła. Chyba myśli, że jesteśmy jej ludzmi. Na spacerach chodzi grzecznie, gołębie olewa, małego psa sąsiada Pawła wypuszczonego samopas i szczekającego przez pól dnia też. Za to zauważyłam, że bardziej drażnią ją wieksze psy. Dziś obszczekał ja mały kudłacz to zignorowała, za chwilę duży pies to się zdenerwowała i tez chciała nawrzeszczeć. Jutro jedziemy do weterynarza
  12. Dzisiaj mieliśmy stres z Shillą, niestety zrobił się odczyn ale wszystko jest w porządku. Shilla dostała kontynuację antybiotykową, następna wizyta w środe. Doktor powiedział, że rzeczywiście tarczycy nie należy całkowicie wykluczać ale ma mało objawów, które mogłyby na nia wskazywać. Alergia też nie wiedomo czy jest bo nie wiemy czym Shilla była zywiona, w ogonku może być jakiś stan zapalny ale nie chce niczego przekrecić, bo zwolniłam sie z pracy po 11 h i byłam trochę padnięta jak dotarłam do gabinetu. Znalazłam jeszcze odziwną narosl na łapce, coś jak odłąmek kostny- spytam o niego w środę. Paweł znowu stwierdził, że prawdopodobnie była u jakiegoś małżeństwa bo zupełnie inaczej zachowuje się przy nas obojgu a inaczej przy jednym z nas. Zdecydowanie woli przebywać z dwojgiem. Bardzo się do nas przyzwyczaja...
  13. Widziałyśmy dzisiaj Bena z aagatą:) On taki grzeczniutki, ładnie się przywitał, delikatnie...nie to co nasza Tosia:evil_lol: Ale ciakawski z niego chłopak, bo mi chciał pod sukienkę zajrzeć:evil_lol: Fanty na bazarek przekazałam, mam nadzieję, że któreś do bazarku wybierzecie:)
  14. [INDENT][quote name='Rudzia-Bianca'] [INDENT]Jestem na zaproszenie Ania102 - na razie zapisuję . A przepukliną u szczeniaka bardzo bym się nie martwiła, bardzo często z tego wyrastają ... [/INDENT][/QUOTE] Wiem właśnie, tylko tak powiedziałyśmy bo się przeraziłysmy,że na łańcuch może trafi.. Ciotki pomóżcie ogłaszać. Mają około miesiąca i bedą dosyć spore. Postaramy sie pojechać na tygodniu i je obfocić. Przydałoby się je zaszczepić, odrobaczyć idt ale na razie nie mamy jak. [/INDENT]
  15. Savahna Shilla jest u mojego tz. On rzadko zgadza się na przetrzymanie jakiegoś psa ale tym razem się zgodził:). Z Shillą nie ma żadnych problemów, bo zachowuje w domu czystość, ładnie chodzi na smyczy,jest grzeczna jak żaden pies, nie ma żadnych dziwnych zachowań w domu i na spacerach. Niczego nie trzeba jej uczyć. Tylko kotów naprawdę nienawidzi z całego serca i innych psów raczej też. Paweł też chce domy weryfikować, bo ogromnie ją polubił, teraz spędza z nią zdecydowanie więcej czasu niż ze mna :). (to potwierdza tylko fakt, że jest idealna, do mojej cudownej suczki z jakby ,,ciekawą" osobowością nadal się nie przekonuje) Wczoraj na spacerze przeszła po drugiej stronie lampy, chciałam przełożyć smycz ale ta mądra psina okrążyła lampę i się odplątała. Spała przy łóżku z głową na łóżku. Oczywiście ładuje się na łożko, bo nie uważa, że jest gorsza żeby leżeć koło:)
  16. Zapraszamy do suni i jej dzieci [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208954-Sunia-i-jej-2-szczeniaki-potrzebują-pilnie-pomocy[/URL]!
  17. Ginn czy ten Pan dzwonił jeszcze? Dzis prawdopodobnie bedziemy jechać w Twoim kierunku pod wieczów, możemy fanty i kasę podrzucić?
  18. I jeszcze zgrałam zdjęcia z telefonu- mają lepsze kolory. Nie mogę jej zrobić zdjęcia jak stoi bo jak się zatrzymuje to zaraz siada albo sie kładzie, lubi się czołgać:) Ładuje się na kolana i za wszelką cenę próbuje dostać się na łóżko. [URL=http://img33.imageshack.us/i/20110604198.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7637/20110604198.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/20110604200.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8476/20110604200.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img856.imageshack.us/i/sta40030.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2369/sta40030.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/sta40043.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3766/sta40043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img834.imageshack.us/i/sta40051.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9507/sta40051.jpg[/IMG][/URL]
  20. Shilla na spacerku- chyba dosyć dobre do ogłoszeń. [URL=http://img546.imageshack.us/i/sta40028.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5017/sta40028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/sta40034o.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8967/sta40034o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/sta40035.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7523/sta40035.jpg[/IMG][/URL]
  21. Prosimy o pomoc w szukaniu domków dla szczylków. Bardzo chciałybyśmy je zaszczepić, odrobaczyć. Jeden szczylek ma dosyć dużą przepuklinę i jak zauważyłyśmy to to Pani spod bloku powiedziała że jak chory to pewnie nie będą go chcieli. MOże ktoś przyjmie szczyla na dt?
  22. Dziś Kora/Shilla/Nela była wyczesana i czyściłam jej uszy- bardzo grzeczna przy zabiegach:) Dla psów jest straszna zołza.
×
×
  • Create New...